Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ABD'li bilim insanları, kök hücreden alzheimer hastalığı başlangıcında ölen beyin hücrelerinin sağlıklısını üretmeyi başardı. Bu hücrelerin, alzheimer hastalığına karşı ilaç geliştirmek ve hatta beyne doku nakletmek için kullanılabileceği belirtildi. Şikago kentindeki Northwestern Üniversitesi'ne bağlı tıp fakültesi tarafından yürütülen araştırmanın başındaki Dr. Jack Kessler, "Üretilen bu hücreler özellikleri hafıza kaybının telafisinde önemli bir fonksiyon görüyor" dedi. Günlük aktivitelerde azalma ve bilişsel yeteneklerde bozulma ile karakterize edilen alzheimerın erken semptomlarından biri hafıza kaybıdır. Bu hafıza kaybı, küçük unutkanlıklar şeklinde kendini gösteriyor. Alzheimera yakalanan ABD eski Başkanı Ronald Reagan'ın oğlu, son çalışmaları desteklediğini açıkladı.

Sabah

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kök hücreyle her naneyi ürettiler bir insanlara nakledemediler nerde sakat fare köpek maymun iyileştirdiler sıra insanlara gelince kök hücre umut vadetti vade vade umudu bitirdiler böyle haberlere ben şahsen bakmıyorum inanmıyorumda hala inan varmıdır bilemiyorum....