Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 49 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sn arkadaslar ne zammana kadar beklemeyı dusunuyosunuz vakıt geldıde gecıyor bıle hepımız tasın aldına elımızı sokmamız lazım sonuc ne olursa olsun ınsanlık ıcın.
    oturanboga baben ve dıger yonetıcıler ve bılenler.
    sızden rıcam hastane ve saglık bakanlıgına ....... hastalıgın tedavısı ıcın kok hucre calısmalarının baslamasını ıstıyorum.
    dıye bır resmı dılekce ornegı ıstıyorum sayfaya eklersenız sevınırım.
    bu dılekceyı herkez kendıne gore doldurup saglık bakanlıgı unıversıtelerın İMDAT basımız agrıdı yollamayın bıda dılekce deyıp sonuc alıncaya kadar saglık bakanlıgı ve tum unv. yollamamız lazım. Tamam calısmalar OF lular ıcın basladı ama ben FA lıyım. Eger bıran once bırlesır hareket gecersek yetkılılerı uyandırabılırız bıkmadan usanmadan maıl bombardımanına baslayalım artık.

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yetkililer kim= siyasetçiler
    Sorumlu siyasetçiler kim = akp liler
    o zaman o iş zor. OF lilerin bir sürü derneği olduğu halde yıllarca uğraştılar yinede OF için kök hücre tedavisini Türkiye de zor başlattılar. Bizim bi derneğimiz bile yok o yüzden hiç boşuna uğraşmayalım bizi dikkate bile almazlar. Mail bordımanıymış valla sağlık bakanlığının internet sitesini çökertmeye çalışıyor diye bizi içeri bile atar bu akp liler. En güzel ses duyurma yolu sandıktır bence...

Üye
    pelin1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    28.03-2014
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

onur haklısın ama bizim insanlarımız inatla akp ye oy yağdırıyo şu hale bi baksana savcılar birbirini tutukluyokimse sonucunu düşünmüyor ki:'(((

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    dıkkat dıkkat kendınıze gelın
    ben hukumetı devırelım demıyom
    sıyasete gırelım demıyom
    ben bu baslıgı fa nın tedavısının kok hucreyle tedavıye baslanması bır dılekce ornegı ıstedım sıte yonetımınden onlarda kampanyaya cevırdı onurda sagolsun sıyaset meyda nı na cevırdı
    benım ıstedıgım sadece turkıyede fa da kok hucre denemelerının baslaması
    hukumetı sıyasetı ne karıstırıyosunuz anlamıyom banane savcıların hakımlerın derdınden banane bakandan basbakandan
    benı fa ılgılendırır gerısı bosssss
    ben sadece resmı agızlı bır dılekce ıstedım ve bu dılekceyı herkez kendıne gore doldurup en yakın unıversıteye yollasın ıstedım elbet bı unıversıte cıkacak deneyecek hep beraber o unv. basvurabılırız boyle beklemekle olmaz herhalde ben cozumu yanlıs aıtede arıyom

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: a_slymn Mesajı Gör

ben bu baslıgı fa nın tedavısının kok hucreyle tedavıye baslanması bır dılekce ornegı ıstedım sıte yonetımınden onlarda kampanyaya cevırdı
    E.. Bunun adına "kampanya" denir de ondan..
    Hem
    bıran once bırlesır hareket gecersek yetkılılerı uyandırabılırız bıkmadan usanmadan maıl bombardımanına baslayalım
    bunu deyip hem "ben sadece dilekçe örneği istedim" demek olmuyor!

Sen bu isteğinin Türkiye'deki 350 taş çatlasa 500 kişi için yaptığının farkında mısın? Ve bilimsel araştırma denilen şeyin para ve ondan önce yetişmiş beyin gücüyle yapılacağını bilmiyor musun? Bunların hangi biri var Türkiye'de? Çoğu doktor yeni yeni duyuyor FA'nın adını.. Kim yapacak araştırmayı?
    Ancak Avrupa ya da Amerika ülkelerinde kayda değer bir sonuç elde edilir de Türkiye'de kopyala-yapıştır yapılır, her zaman olduğu gibi

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Süleyman sana söylücek o kadar çok şey varki ama söyleyipte kendimi yormak istemiyorum. Çünkü sen ne olursa olsun kişiliği ve düşünceleri değişmeyen birisin bence. Daha ne demeye çalıştığımızı bile anlayamıyorsun kalkmış hükümeti devirmeyelim diyosun. Peki vatandaşının sorunuyla ilgilenmeyip tutup A dan Z ye bütün kurumlarla kavga ederek gündemde kalmaya çalışan bir partiye oy vermemek hükümeti devirmekse evet hükümeti deviriyorum.

Güzelim ülkeyi ne hale soktular. Milyonlarca insan işsiz parasız mecburen hırsızlık yapıyor. 2002 den bu yana hırsızlık vakaları %185 artmış. Artık hırsızları kınayammaz oldum napsın milyonlarca insan aç işsiz. Rejiminden korktuğum irana özenir oldum yaa daha varmı ötesi. Şeriatla yönetilen iran embriyonik kök hücre çalışmalarına izin veriyor ama laik Türkiye dine aykırı diye embriyonik kök hücre çalışmalarına izin vermiyor. Kesin birinin oğlunun medikal şirketi vardır o yüzden izin vermiyolardır bence. Ayrıca bu mesajım silinirse bir daha bu siteye girmeyecem...

Üye
    pelin1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    28.03-2014
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Süleyman bey biz siyaset falan yapmıyoruz demek istediğimiz türkiyedeki milyonlarca insanın sorunlarıyla ilgilenilmezken bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyen bir hükümete sahipken 300 500 kişi için mi uğraşacaklar mı sanıyorsun sadece bir hayal bence

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya ne 300 500 bını nerden cıkartıyosunuz bu sayıyı abd ve ıngıltere ıstatıslerıne gore 50 bınde 1 gorulen bı hastalık bu turkıyenın nufusu 70 mılyon bu rakamlara gore turkıyede fa lı sayısı 1400 kısı yapar bu rakamı bulmak ıcın ıllakı prof. olmaya gerek yok sızler hazıra alısmıssınız armut piş agzıma düş.
    kıme acıyacam pelın ınsanlaramı onlar bıze acıyomu apartmanlara asansor taktırmazlar engellı rampalara araba park ederler da sayayımmı burası ne yerı ne zamanı akp yı benmı ıktıdar yaptım onlar dun oy verırken banamı sordularda ben bugun onlar adına hesap soracam herkoyun kendı bacagından asılır.
    benım basımdakı fa belası bana yeterde artar bıle.
    ya baben gıt allahını seversen yaaaaaaaaaaaaa
    deneylerı kım yapacakmıs arastırmaları kım yapacakmıs
    sen kosedekı saglık ocagına sorarsan bılmezler tabıı.
    bılene sor sana fa nın kıtabını yazar bunuda tr yapacak cok adam var yeterkı ımkan verılsın anlasıldı kendı dılekcemızı kendımız yazacaz

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benim teşhisim 1996 yılında konuldu.. O da ancak FA'ya neden olan bozuk genin, çalışmaları yapan batı ülkelerinde keşfedilmesinden sonra.. O zamana kadar gitmediğim doktor kalmadı.. Ve 96'daki doktorumun bana dediği "Türkiye'de 200.000'de 1 görülüyor bu hastalık" Ben oradan yola çıktım.. Hadi diyelim senin dediğin gibi 1400 olsun.. Ne ifade eder?

Sen şikayet ediyordun, FA'yı bilmeyen doktorlardan.. Şimdi "köşedeki sağlık ocağı" mı oldu? Arattırma şimdi bana eski mesajlarını..

Saçmalamayı da bitir artık.. Kafanda bişeyler kurgulayıp bizlere yamamaya uğraşıyorsun.. Hazıra alışmayla ne alakası var konunun.. Biz mi yapacağız araştırmayı? 6 yıldır evimden çıkamıyorum ben..

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saçmaladın slymn, adamlar ben devlet memuru olduğum halde tedaviyi karşılamadılar,dilekçelere cvp mı verecekler onlar Tr yi yemekle meşgul bizimi düşünecekler,Bolu da bi tek fa lı benim okadar çok olduğumuzu sanmıyorum...

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pelin1988 Mesajı Gör
    300 500 kişi için mi uğraşacaklar mı sanıyorsun sadece bir hayal bence
    Süleyman senin okur yazarındamı yok. Pelin 300 500 bin demedi. 300 500 kişi dedi.

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yaa tamam.. Senin dediğin de yapılır da.. Dört dörtlük olmasa bile, eli-yüzü mamur, kendi kendine bir şeyler yapabilen bir tıp sektörü olur, senin de medyatik bir hastalığın olur da yaparsın bir şeyler. Hatta öyle bir durum olsa böyle bir kampanyaya bile gerek kalmaz. Ama karşında dediğini anlamayacak, anlasa bile çaresizlikten boynunu bükecek adamlara dilekçe yazmak için parmağımı oynatmam ben..

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Baben Mesajı Gör
    Sen şikayet ediyordun, FA'yı bilmeyen doktorlardan.. Şimdi "köşedeki sağlık ocağı" mı oldu? Arattırma şimdi bana eski mesajlarını..

Saçmalamayı da bitir artık.. Kafanda bişeyler kurgulayıp bizlere yamamaya uğraşıyorsun.. Hazıra alışmayla ne alakası var konunun.. Biz mi yapacağız araştırmayı? 6 yıldır evimden çıkamıyorum ben..
    Ewet ama bu ulkede olelerıde var bolelerıde var buda bı gercek
    cıgerı bes para etmeyenlerde var obamanın ceket ılkledıgı dunyanın saygı duydugu dr larda var bu da bı gercek doru ben dun oyle dıyodum yalan yok ne dedıgımıde hatırlıyom ama dun dundur bugun bugundur.
    hullucum benım devletle sorunum yok zaten masrafı karsılasınlarda demıyom ben sadece denemelere baslasınlar dıyom bakanlık genel olarak ızın vermıs zaten
    50 bınde 1 gorulur dıyen ben deılım ıstatıstıkler sayet dogruysa tr nufusu 70 mılyon ortaya 1400 cıkar walla ne yalan soyleyem dedıgım rakam cok fazla ben bıle ınanamıyom sonuc bu hatta hesap makınasında bıle 1400 cıkıyo
    osman ılhanla gorustum dr unla gorus fa ıcın saglık bakanlıgına basvursun dedı ben bunu bır dr a degıl hepımız dr lara unv bırer dılekceyle yapalım ıstıyom ama benım ıstememle olmuyo.sızı zorla ayaga kaldıracak deılım.
    onurcum pelının yazdıgını oku benım cevabıda oku anlarsın

Üye
    thedarkest21 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bir yazı yazırlayıp üniversitelere göndermek neden çok zor olsun ki..en azından üniversiteler bu hastalığın farkında olurlar veya ne bileyim herşey olabilir..onlar da deneylere başlarlar.kendi aranızda bir yazı oluşturup mail atmak çok mu zor...gönderin birkaç mail.. ne olacak yani

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    senin sorunun olmayabilir ama benim var devletle çünki sağlık bakanlığı onların elinde,ödenek vermeyince kim yapacak araştırmayı,zamanında ben ünv.dr dedim ferriprox deneyini bana deney yapan ülkelere mail at katılmak için dedi,Bolu da bi ben benimlemi uğraşcaklar,ben almanya ya giderken milleti yurtdışına yönlendirmeyin diyen arkadaşlar bu soruna çözüm bulsun bakalım bizde görelim

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon