Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Üye
    HİWDA Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    08.05-2011
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    0_n_u_r arkadasım 94 ten beri ben bir ofluyum. tekerlekli sandelyede olmanın ne demek oldugunu cok iyi biliyorum.Bunun verdigi agresifligi yer yer sacmalamaları falan anlayabiliyorum. Ama T.C tarihinin bence en kaliteli en insalcıl en humanist en halkcı bir başbakanına dil uzatırken biraz daha düşünmen en azından onun ismini agzına alırken agzini biraz calkalaman gerekirdi. Olabilir kültürün,aldıgın egitim yada dünyayı algılayabilme kapasiten Tayyib Erdoganı desteklemene engel olabilir ama enazindan nankör olma be kardeş. İktidara geldi geleli engellileri cami köselerinde dilenmekten ailelerine yakın cevrelerine yük olmaktan kurtardı. Üç aylıklara yapılan zamlar bakıcı maaşları derken engellilerin insanca yaşamasını sağladı. Oy vermeye bilirsin..En azından nankör olma be kardeşim. En azından bir Allah razı olsun de.

Üye
    yagiş Avatarı

Son Giriş
    31.05-2010
    Saat
    09:51
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hıwda sana katılıyom teşekür ederim

bende bifa lıyım elbette kurtulmak istiyom kaderde ne varsa başa o gelir

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hiwda senin gibi beyni yıkanmış gerçekleri göremeyen veya işine gelmediği için görmek istemeyenlere söylücek lafım yok. Ülke ne hale geldi, işsiz sayısı 4 milyonu geçti, dış borç 250 milyar dolardan 550 milyar dolara çıktı, teröristleri davul zurnayla karşıladılar, yakında herkes görecek apoyuda salacaklar, vs vs saymayla bitmez. Bana nankör diyorsun ama sen nankörden bile körsün. Sende tutmuş bana diyonki ............ neyse ya senin gibilere ne desem boş. Bu arada söylüyüm ben chp lide değilim mhp lide değilim. Sadece vatanını seven biriyim.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234