Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 49 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bence para toplayin ve boylece acilir ancak
    butun dunyada fa dernekleri para toplayip bi universiteye bas vurup basliyorlar
    esegi havucla ilerletirsiniz
    tip ve arastirmanin havucu para

mail ne eder ki adamlar onlari spamlarina gonderir
    amerika ride ataxia
    fransa revamoto
    ispanya bi sirketle kampanya icin 7miliyon euro fa arastirmasi icin verdi

bunlara kampanya denir
    iyi gunler

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İyi ki geldin Selçuk.. Bi türlü anlatamıyorduk derdimizi..
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: a_slymn Mesajı Gör
    ... masrafı karsılasınlarda demıyom ben sadece denemelere baslasınlar dıyom bakanlık genel olarak ızın vermıs zaten
    Denemeler bedava mı oluyor sanıyorsun Süleyman? Sen mi karşıiayacan masrafı? Çık bakalım, ya da topla 7 milyon eurocuk.. Hani istatistikleri alırken Amerika'yı, Avrupa'yı kıstas alıyorsun, para konusunda da öyle yapsana..

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Igotyou;

OHHHH BEEEEE
    snunda beni anlayan cıkdı
    walla arkadasım kac gundür anlatmak ısteyıpde anlatamadıgım ıste bu.bır maıl yazalım ama ole sıradan bı maıl deıl ıcıne resmıyet katalım bu maıl saglık bakanlıgınada hıtap etsın unıversıtelerede hıtap etsınkı bızı ugrastırmasınlar
    +
    aynı maılı yolladıgımız maıllerın sonucunu beklemeden AİHM,AP, ne bılem artık dısarıya acılalım bakalım sonuc alınıyomu alınmıyomu bazı arkadaslar ıktıdarla sidik yarısdıralım dıyo bosuna senı benı kımse adam yerıne koymaz.AB desın bakalım ya fa lılara kok hucre yap yada xcell faturasını karsıla.Bu karardan sonra bısey yapılmsında goremmmmm..

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sen rüya âleminde yaşıyorsun Süleyman

İspanya'ya, Fransa'!ya öyle bir şey diyememişler mi de bağış toplamak zorunda kalmış onlar?

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hemserım
    dedıklerım olmayacak seylermı
    beeeeeeen gercekten hullunun dedıgı gıbı sacmalıyomuyum ohalde herkezden herseyden umudu kesıp oturup azraılı bekleyek dıyosunuz yanı tamam
    sızın essegınız erkek olsun
    verdıgım rahatsızlıkdan dolayı tum sıte uyelerınden ozur dıler bagıslanmamı saygılarımla arz ederım
    arayan olursa ben kosemdeyım

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Valla dostum,

Sen bizi yine yanlış anlamışsın..

Bu işler sandığın kadar basit değil.. Onu anlatmaya çalışıyoruz..

Ama böyle kahvehane muhabbeti gibi ve gereksiz polemiklerle yaklaşırsan olaya, daha baştan kapandı demektir yollar..

Merak etme Azrail senden önce beni bulur.. Limiti geçtim ben.. Hem bizim yapacaklarımız bizim için değil, bizden sonraki genç hastalar için olur..

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

babencm
    allah gecınden versın
    dıcem ama o gec zamanda bızım ıcın yaklasdı sanırım.
    seni ve sizi cok iyi anlıyorum tr bomb.k bı ulke cok ıyı bılıyom
    ama bıseylerı degıstırebılırmıyımkı dıye ugrasıyom bızden gectıde bızden sonrakı kusak eskı fa lılar bı bı b.k yapmamıs deyıp g.tumuze basımıza sovmesınler.
    sonunda eskı fa lı da olduk hadı hayırlısı

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yok.. Kimse kimseye sövmez.. Hakları yok çünkü.. Hastalığın adının konmasından sonra 100 küsur yıl geçtikten sonra teşhisi yapılabiliyor ancak.. Biz sövdük mü bizden eskilere?

Bu forumda bilgileri paylaşabilmek bile çok şey.. Tıp fakültelerinde okutulandan çok bilgi var burada.. Bakma sen..

Gelecek kuşaklar teşekkür eder bize, sövmeyi bırak..

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bise anlamiyorum su ana kadar kok hucre hangi genetik hastaligi kesin olarak yendi
    bilmedigim seyler biliyorsunuz heralde
    geron firmasi kok hucre denemelrinde fare uzerinde yan etki cikti insanlar uzerinde deneleri askiya aldi
    ve ben kendimi eski jenerasyon gibi gormuyorum ben yurucem ben bittim demem hic benden soraki hastalari da dusunmuyorum kendimi dusunurum biraz bencil olabilir ama herkes oyledir gostermek istemesede

gelecek hastalar bize sovcekmis
    suleman : sen belli ki sovdun oncelerine

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lazullıcm
    burası turkıye dr larla ugrasıp dr lara sovmekten gecmısımıze sovmeye zaman fırsat olmadıkı paldır kuldurde ana avrat duz gıdılmez ayıp dıye bısı var dımı once bı yargılayalım bakalım.
    ben 35 yasındayım hastalıgımın ne oldugu bana 98 yılında kondu 90 yılındakıler daha oncelerı hastalıgın adını bılıyomuyddukı eskılere sovelım daha sıgorta bıle bana manuel tekerleklı sandalyeyı 2 sene once verdı TR bazı seyler yenı yenı oluyo bılgısayarı herkez kendı ımkanları cercevesınde alıyo netı herkez kendı cebınden oduyo avrupada nasıl bılemıyom devlet daha apartmanlara asansor taktırtamıyo akulu mercıven ınıp cıkma aparatını odemıyo bunları ben bılmıyorum yasıyorum
    2010 da ben bısey yapamıyomkı eskılere yapmadınız dıye sovem
    ama bızım azda olsa ımkanımız var en azından maılle dılekceyle unv.basvurabılırız
    sakın yapmadan denemeden bısey cıkmaz demeyın ben yaptım oldu deferrıprone ıcın yaptım ne yaptım nasıl yaptım sonra anlatırım

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar, lütfen konu başlığının dışına taşmayın.. İlgili bir başlık yoksa yeni bir başlık açarsınız, oradan devam edilir..

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

veee
    FNİSHHHH Ewet arkadaslar sonunda dılekceyı tamamladık emegı gecen herkese teşekkuru bı borc bılır emegı gecen herkezden allah razı olsun.Birkacgun sonra burada yayınlarım

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dilekçeden sonra cevap gelirse o gelen cevabıda burda yayınlarsan seviniriz.

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
    Konu : Kök Hücre Çalışmaları
    Sayı : B.10.0.THG.0.14.00.03- 01.05.2006 / 8647

Kök hücre nakli özellikle hematolojik, onkolojik hastalıklarda bir tedavi yöntemi olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır. Son yıllarda farklı hastalıklarda da tedavi amaçlı kök hücre kullanımı gündeme gelmiştir. Dünyada ve ülkemizde kök hücre nakli ile tedavi konusunda halen yoğun araştırmalar yapılmakta olup, konu ile ilgili haberler basın ve yayın organlarında sıklıkla yer almaktadır. Bazı hastalıkların tedavisinde ümit verici bir yöntem olarak değerlendirilmesine karşın, henüz kök hücre nakli yapılan hasta sayısı çok azdır ve uygulamanın başarısı veya uzun vadede tedavinin hastada meydana getirebileceği yan etkiler konusunda yeterli bilgi mevcut değildir.
    Bakanlığımızca; kök hücre nakli çalışmalarıyla ilgili olarak, çalışmanın yapılacağı kurum bünyesinde gerekli altyapının oluşturulması ve çağdaş bilimin gereklerine uygun olarak uygulama yapılabilmesi amacıyla Kök Hücre Nakilleri Bilimsel Danışma Kurulu oluşturulmuş ve "Klinik Amaçlı Embriyonik Olmayan Kök Hücre Çalışmaları Kılavuzu" hazırlanmıştır., konu ile ilgili tüm kamu ve özel kurum-kuruluşlar ile üniversiteler bünyesindeki ilgili personele tebliğini önemle rica ederim.
    Prof.Dr. Recep AKDAĞ
    Bakan

Bu sebebden dolayı bu karar 2006 yılında alınmıstır.
    2010 yılında oldugumuza gore aradan 4 yıl gecmıs bu 4 yılda hem tıp hem turkıyede cok buyuk gelısmeler olmusdur sahsende takıp ettıgıme gore bılıyorum.
    Mesala unıversıteler bunyesınde kök hucre calısmaları baslamısdır. Yazılı ve gorsel basından ınternetten arastırmalarım sonucu: kanser hastalıklarında uygulamalara baslanmıs ve cok ıyı sonuclar alınmısdır. Bazı unv. Norolojık hastalıklarda MS,OF gıbı hastalıklarda uygulamalara baslanmıs ve olumlu sonuclar alındıgını bıldırlmıslerdır.
    Ve turkıyeden bır FRİEDREİCH ATAXİA
    hastası arkadas Almanya XCELL de 01.12.2009 tarıhınde kok hucre naklı olmus ve yan etkı gormedıgını belırtmısdır.
    Halen kok hhucre tedacısının devamı olarak fızık tedavıye gıtmekte olup ıyılesme surecıne gırmıs olup ıyılesme devam etmektedır.
    Ben ısparta’dan Süleyman 1975 dogumluyum
    Bana konulan teshıs FRİEDREİCH ATAXİA
    ve asagı yukarı 10 yıldır da tekerleklı sandalyedeyım
    bu hastalıgın bugune kadar ne ilacı ne amaliyatı var fızık tedavıdende bı sonuc alamadım saglık bakanlıgının genelgesıne gore bende de klınık deney asamasında kök hucre denemesı yapılabılır dıye dusunuyorum.
    Hastanenız ve merkezinizde fa hastalıgına kok hucre yapacak personelınız varsa ben klınık amaclı KÖK HÜCRE denemelerine hazırım kaybedecek bıseyım yok.
    FRİEDREİCH ATAXİA hastalıgında gereklı hayvan deneylerınden sonra uygulama ıcın tarafıma haber verılmesını ve geregının yapılmasını saygılarımla arz ederim

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hadi bakalım cevap gelecekmi? Gelsede bakalım ne diyecekler?

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon