Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon
Toplam 156 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben gülşahın durumu iyi değil demiyorum hatta iyidir diyorum ve emriyonik kök hücre tedavisi gördüğü için durumu şimdi çok iyidir ve dahada iyi olmaya devam edecektir ama ya ilerleyen zaman zamanlarda embriyonik kök hücre yan etkisini (kanser, tümör) gösterirse o zaman geri dönüşü olmayan bir yola girecek (ölüm). Her ne kadar kendisini sevmesemde inşallah dediğim gibi olmaz ve sağlığına kavuşur. Belkide kendisi bu yan etkilerden habersiz olarak bu riski aldı ama bu riskler öyle kolay kolay alına bilecek riskler değil. Şahsen ben o riski almam çünkü o risklerin (yan etkilerin) şakası yok.
    Bu arada xcell in benden istediği raporları falan gönderdim. İncelemişler beni tedavi için almanya ya çağırdılar. Ama onlar % 100 iyileşirsin garantisi vermiyorlar. 1 ay ve 6 ay arası bir zamanda periyodik zaman aralıklarıyla kök hücre tedavisi uygulayacağız diyorlar. Zaten somatik kök hücrenin iyileştirme oranının %70 ve %80 oranında olduğunu bu sitede konuşmuştuk o yüzden %100 bir iyileşme beklemiyorum. Bana %80 fazlasıyla yeter zaten. Gerçi dereyi görmeden paçayı sıvamış gibi konuştum ama napıyım %80 nin hayali bile güzel. Bu konuda yarın son kez çapadaki doktorumlada konuşacağım ona göre gidip gitmemek konusunda karar vericem. Eğer doktorumda tamam uygun git derse o zaman abbas germany yolcusu...

Üye
    esmer1983 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehtap
    Son Giriş
    14.05-2017
    Saat
    00:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlısı

Üye
    TTedTT Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlısı onur senden olumlu haberler bekliyoruz, allah yardımcın olsun.

Gülşah embriyonik kök hücre tedavisi olmadı ki! Saflaştırılmış, olgun kök hücre uygulamasına girdi. Onun uygulamasında herhangi bir risk olamaz, kendisi büyük riskler olsa bu uygulamaya girmeyecek kadar zeki, sevilecek kadarda tatlı bir insan onur

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: TTedTT Mesajı Gör
    Hayırlısı onur senden olumlu haberler bekliyoruz, allah yardımcın olsun.
    Teşekkür ederim kardeşim. Gidersem sadece benim için değil hepimiz için hayırlı haberle dönerim inşallah.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: TTedTT Mesajı Gör
    Gülşah embriyonik kök hücre tedavisi olmadı ki! Saflaştırılmış, olgun kök hücre uygulamasına girdi. Onun uygulamasında herhangi bir risk olamaz, kendisi büyük riskler olsa bu uygulamaya girmeyecek kadar zeki, sevilecek kadarda tatlı bir insan onur
    Benim bildiğim kadarıyla embriyonik kök hücre tedavisi oldu çünkü kök hücrelerin kürtaj olan kadınların ceninlerinden alındığını söylemiş mehtapa. Buda açık açık embriyonik kök hücre tedavisi olduğunu gösteriyor o yüzden malesef o bahsettiğim riski taşıyor ama dediğim gibi inşallah bişey olmaz ve sağlığına kavuşur. Ne kadar zeki olduğunu bilemem ama dediğim gibi belkide bu risklerden haberi yoktu o yüzden embriyonik kök hücre tedavisi yaptırmış olabilir. Tatlı olduğunada katılmıyorum ve sevmiyorum ama dediğim gibi inşallah herşey onun lehine olur ve bir an önce iyileşir. Ne kadar sevmesemde sonuçta kader arkadaşımız o yüzden sağlığı için dua ediyorum. Gerçi o tedaviyi olduktan sonra iyileşmiş havalarına girip bizleri unutsada insanlık bizde kalsın...

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Erdal'a katılıyorum.. Umarım olumlu bir sonuç alırsın..

Kişilerle -olumsuz anlamda- uğraşmayın yaa.. Kızacam ama.. Bana ne kimin kimi sevdiğinden ya da sevmediğinden! MSN mi burası?

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dimi ama

Üye
    TTedTT Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Hmmm, bana kemik iliğinden alındığını söylemişti. Hayırlısı valla... Gözüm üzerinizde bunu bilin

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yorum yok sadece gülüyorum
    bana xcell den gelen mailde7.545 euro sadece tedavi masrafı,yol masrafı felan 10.000 euro 12.000 felan yapar sanırım,türkiye yi beklesek ne kadar bekleyecez belli bi zamanı yok kendim için konuşuyorum türkiye de bi sürü şart koyacak önüme en son bana diyecek sen çalışıyon senin bedava olmaz diyecek çok eminim,bende çok zengin değilim ama şartlarımı zorlayacam,hem dua edelim almanyaya yada başka ülkeye gideceklerin tedavisi başarılı olurda türkiye de ki çalışmalarada ışık tutulur,
    hepimiz için hayırlısı olsun

Üye
    paşakızı Avatarı

Son Giriş
    26.08-2016
    Saat
    01:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüllü cüm kök hücre tedavisi türkiyede uygulanırsa bedava mı olur sence

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım ücretsiz yapılacağını arkadaşlar söyledi bu konuda çok bilgim yok

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben bu konuda son kez doktorumla konuşacağımı söylemiştim.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: o_n_u_r Mesajı Gör
    Bu konuda yarın son kez çapadaki doktorumlada konuşacağım ona göre gidip gitmemek konusunda karar vericem. Eğer doktorumda tamam uygun git derse o zaman abbas germany yolcusu...
    Bugün doktorumla konuştum ve almanya ya gitmekten vazgeçtim. Çünkü doktorum ben onay vermiyorum ama sen illa gidecem diyorsan git dedi. Daha almanyada kök hücre tedavisi der demez xcell mi dedi. Ben o xcellide biliyorum orda çalışan doktorlarıda tanıyorum dedi. Ben hocam neden onay vemiyorsunuz dediğimde; onlar bu kök hücre tedavisi konusunda daha emekliyecek kadar bile yol almadılar, zaten senide olursa olur gibisinden deneme amaçlı çağırmışlardır dedi. Hocam bana 1 ay ve 6 ay arasında bir sürede tedavi uygulayacaklarını söylediler dedim. Oda bak gördünmü kesin bi tarih vermemişler resmen seni denek amaçlı çağırmışlar işte dedi. Hiç bişey olmayacağını bile bile hem canına hem parana acımıyorsan git dedi.
    Baktımki hoca çok mantıklı konuşuyor ve laflarıda aklıma yattı o yüzden bende gitmekten vazgeçtim...

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aferim yattıysa bekle
    lan olum kocum aslanım sen da kucuksun bısey demıyom sana...........
    onurcum bu fanın sakası yok kendını zar zor tasıyabılıyosan gıt derım ben bekleyınce ne olacak nezamana kadar bekleyecen ben suan 35 yasındayım hareket yok walla 10 sene olacaktı bu xcell şerefsizim doktor deıl TÜRKİYE ayaga kalksa yarın kıyamet kopacagını bilsem gene gıderim.
    deseydın ozaman sız yapın dıye denemek ıcınmıs ben o doktora gulerım aklı yetıyosa oda denesın kesın bısey yokmus zaten bunca sene mışla muşla uyuttular ya ıyıleşmezsenmiş ya iyileşirsen nolacak hmmm walla onurcum bana kalırsa gıt dene hemde yarın deıl bugun gıt bu hastalık durdugu yerde durmuyo heran ılerlıyo hergunumuz bugunden daha kotu olacak saygılar

Üye
    hediye Avatarı

Son Giriş
    03.04-2009
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bencede git yaa daha ne kadar beklemei düşünüyosun.... bana yan etkisi ölüm deseler yine de giderim zaten bu fa bıktırdı hayattan ben dha 17 yaşndaım nere gitsem hareket diolar bıktım valla ya keşke beni de çağırsalar... şimdi dieceksiniz olurmu öle şey daha yaşn kaç ama cidden bende ailemde bıktı.............. ne biçm hastalkmş yaaaaa

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz derken mantikli degilmidiik onur

bencede git bi ilerde tedavi istersek denemek icin insan gerek :d

hediye seni anliyorum bende yasinda senin gibi derdim ama yasabilecen cok sey var

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: a_slymn Mesajı Gör
    Aferim yattıysa bekle
    lan olum kocum aslanım sen da kucuksun bısey demıyom sana...........
    onurcum bu fanın sakası yok kendını zar zor tasıyabılıyosan gıt derım ben bekleyınce ne olacak nezamana kadar bekleyecen ben suan 35 yasındayım hareket yok walla 10 sene olacaktı bu xcell şerefsizim doktor deıl TÜRKİYE ayaga kalksa yarın kıyamet kopacagını bilsem gene gıderim.
    deseydın ozaman sız yapın dıye denemek ıcınmıs ben o doktora gulerım aklı yetıyosa oda denesın kesın bısey yokmus zaten bunca sene mışla muşla uyuttular ya ıyıleşmezsenmiş ya iyileşirsen nolacak hmmm walla onurcum bana kalırsa gıt dene hemde yarın deıl bugun gıt bu hastalık durdugu yerde durmuyo heran ılerlıyo hergunumuz bugunden daha kotu olacak saygılar
    Süleyman abi öncelikle yaşından dolayı sana saygı duyuyorum ama lütfen sende azda olsa bana saygı göster ve oğlumlu moğlumlu konuşma bana. İkincisi neden öyle Türkiyeyi ayağa kaldırıp kıyametleri kopartıyonki seni kimse tutmuyo gitmek istiyosan sen git. Bide aklı yetiyosa demişsin. Bende diyorum aklı yetiyorda öyle xcell gibi laboratuarları kurmaya ekonomisi yetmiyor. Ekonomisini devlet verse (hiç sanmıyom ama) yasaları yetmiyor uygulanamıyor.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hediye Mesajı Gör
    bencede git yaa daha ne kadar beklemei düşünüyosun.... bana yan etkisi ölüm deseler yine de giderim zaten bu fa bıktırdı hayattan ben dha 17 yaşndaım nere gitsem hareket diolar bıktım valla ya keşke beni de çağırsalar... şimdi dieceksiniz olurmu öle şey daha yaşn kaç ama cidden bende ailemde bıktı.............. ne biçm hastalkmş yaaaaa
    Hediye canım kardeşim gercekten çok duygulandım çünkü daha 17 yaşındasın. Örneğin ben askerlik muaynesinde yürüyodum ve istememe rağmen bana çürük raporu vermediler yani kısacası ben 21 yaşındayken yürüyemez hale geldim o yüzden sen benden 4 yıl önce yürüyemez hale gelmen beni üzdü. İkinciside sende süleyman abi gibi sende ölüm deseler yine giderim demişsin ama ben süleyman abiye dediğimi demek zorundayım. Eğer çok istiyosan sen git.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: lazuli61 Mesajı Gör
    biz derken mantikli degilmidiik onur

hediye seni anliyorum bende yasinda senin gibi derdim ama yasabilecen cok sey var
    hayır sen derken mantıklı değildi çünkü sen hocanın anlattığı gibi mantıklı bir şekilde açıklamadın.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: lazuli61 Mesajı Gör
    o zaman sengit lazuli nede olsa sen denek olmaya alışıksın çünkü her deneye karıyorum diyon. Hem belçika almanyaya daha yakın en iyisi sen git. Hadi koş bi koşu köln desin.

Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon