Sayfa 6 / 11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
Toplam 156 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şimdi bazıları diyecekki ne alakası var biz felçmiyiz diyecekler. Öyle diyenlere sadece diyorum f.a ile felçin arasındaki ortak nokta nedir onu bi düşünsünler.
    Ayrıca uzun zamandır yazmıyordum arkadaşlar sanmayın unuttu diye bu işin peşini bırakmadım. Almanyada hemşire bi akrabam var sağolsun çok yardımcı oldu bu konuda bana xcell ile irtibata geçti hatta alman sağlık bakanlığından da xcell hakkında bilgi edinmiş. Şimdi xcell benim son emar raporu, kan testi sonuçlarımı, fotoğraflarımı falan istedi. Hepsini faks ile yolladım. Şimdi sonuç bekliyorum. Raporlar incelendikten sonra uygun görürlerse kök hücre tedavisi için beni almanya ya çağırcaklar...

Üye
    paşakızı Avatarı

Son Giriş
    26.08-2016
    Saat
    01:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onur bu güzel bi haber bizimle paylaştığın için teşekkür ederim umarım davet edilirsin almanyaya kısa zamanda bu müjdeli haberini bekliyoruz

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rica ederim paşakızı lafı bile olmaz. Ben umutluyum ama bazıları gibi sadece kendim için değil hepimiz için umutluyum. Ben zamanında paylaşımların hakça dağıtılmadığını dile getirdiğim için bu siteden uzaklaştırma bile aldım. Ben adım gibi onurlu biri olduğuma inanıyorum ve bu güne kadar uzaklaştırıldığım hiç bir siteye bir daha girmedim ama bu siteye giriyorum ve girmeyede devam edicem çünkü benim gibi umut bekleyen kader arkadaşlarımın olduğunu biliyorum. Ayrıca aldığım uzaklaştırmadan dolayı site yöneticilerini kınıyorum. Herkes benim o olaylarda haklı oldumu adı gibi biliyordu. Bundan eminim.......

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

onur bu uzaklaştırma kim tarafından yapıldı biraz açarsan ... sewinirim ayrıca herkes paylaşım yapabilir ve buna herkes istemesede saygı duyacaktır...uzalaştırmada neymiş...?

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lakoste kardeş sen ben gibi userler uzaklaştırma yapamayacağına göre demekki yöneticiler tarafından yapıldı. Ama hangi yönetici yaptı onu bilmiyom bilene sormak lazım azda değil 20 gün uzaklaştırma aldım...

Üye
    nasip53 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2015
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    rize/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bekleyelim bakalımm

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onur arkadaşım,daha önce yazmıştım ben uzun zamandır xcell-center in peşindeyim araştırıyorum hep,ben senden istediklerini bendende istediler gönderdim cevap olumlu geldi tedavi olabilirsin dediler ama daha sonra sordum ne kadar başarı elde edebiliz tahminen ve ne kadar sürer dedim cevap olarak bişey söyliyemeyiz dediler,sitenizde tedavi edilen hastalıklarda fa yok daha önce fa lı bi hasta tedavi ettiyseniz sonuçlarını görebilirmiyiz dedim yakın bi zamanda bu konuda bilgilendireceğiz nörolojik hastalara yeni başlandı dediler,deney süresi daha bitmemiş
    az daha bekleyelim onur,ama xcell-center in güvenirliği sağlam
    bu arada diğer fa lı arkadaşlarda başvurursa sanırım bazı prosedürler daha çabuk olur talebi artıralım...
    kök hücre tedavisinden sonra da selçuk un deferiprone deneyi olumlu olursa kök hücre+ilaç süper olacak inş.ondan sonra fa bizi yıkamayacak

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüllü tamam doğru diyosun ama iyileşme oranı olarak % 70 ten % 80 den bahseliyor. Sence bu rakamlar biz f.a lılar için çok büyük rakamlar değilmi. Şahsen ben olimpiyatlara katılmayı düşünmüyorum o yüzden % 80 bana fazlasıyla yeter. En azından embriyonik olmadığı için riski yok.
    Bugün xcell-center den bir türk doktor aradı beni ve f.a ya ilişkin neyim var neyim yoksa posta yolu ile istedi.
    Sağolsun almanyadaki hemşire akrabam bu konuyla fazlasıyla ilgilendi ve halada ilgilenmeye devam ediyor. xcell-center in güvenilirliğinden emin olmak için alman sağlık bakanlığından xcell-centerin güvenilirliğine dair bilgi bile edinmiş.
    Arkadaşlar daha öncede söylemiştim. Ben bu ilaç işinin pek işe yarayacağına inanmıyorum çünkü bizim hastalığımı girip, gibi üşütme gibi basit bir hastalık değilki o yüzden ilaçla şurupla falan olcak iş değil bu. F.a nın hakkından kök hücre gibi köklü çözümler gelir ancak. Arkadaşlar kusura bakmayın ama ben böyle düşünüyorum...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: o_n_u_r Mesajı Gör
    Ben zamanında paylaşımların hakça dağıtılmadığını dile getirdiğim için bu siteden uzaklaştırma bile aldım. Ben adım gibi onurlu biri olduğuma inanıyorum ve bu güne kadar uzaklaştırıldığım hiç bir siteye bir daha girmedim ama bu siteye giriyorum ve girmeyede devam edicem çünkü benim gibi umut bekleyen kader arkadaşlarımın olduğunu biliyorum. Ayrıca aldığım uzaklaştırmadan dolayı site yöneticilerini kınıyorum. Herkes benim o olaylarda haklı oldumu adı gibi biliyordu. Bundan eminim.......
    kına bakalım
    Üye yasaklama yetkisi sadece bende ve Editörlerdedir. Yani moderatörlerin üye yasaklama yetkisi yok.
    Seni ben yasaklamıştım, ama konuyu tam hatırlamıyorum. Aklımda kalan, küfür ettiğindir. SCA'Lı başka bir üyeyle sürekli bıdı-bıdı birbirinizi yiyordunuz ve sen iyice rayından çıkmıştın...

Yoksa kimse kimseyi durduk yere yasaklamaz, değil mi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboğa abi ileti geçmişini görebiliyorsan bir bak benim bir tane küfürümü gösterebilirsen bana benden aşşalık birisi yoktur. Hakaret ettim bunu inkar etmiyorum ama kimseye küfür etmedim. Ama siz ikili davrandınız bu bir gerçek çünkü ben bütün f.a.lılılara hakaret eden kişiye hakaret ettim engellendim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Ha hakaret ha küfür. Kim yaparsa yasaklanır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende aynısını diyom yani biz burada bir umut için paylaşım yapıyoruz. Bende baştan söylüyüm kendini yükseklerde görüp f.a lılara küçük düşürücü cümle kullananlar aynı şekilde cevabını alır hatta iki katını alır. Önceden olduğu gibi...

Üye
    tugay55 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili onur şu konuştuğun dr nin adını biliyosan bir yazabilir misin.almanya da tanıdıklarım var benim hakkımda konuşacaklar...

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onurcum %70-80 iyileşme diye kim söyledi eminmisin,doğruysa gerçekten süper bende dr aracılığıyla konuştum ama bu konuda bişey demediler,benim düşüncemde evet bizim şuan ilaç tedavisinden önce kök hücre ted.görmemiz şart,hiç bi ilaç ölen hücreyi geri getirmez ama sonrasında bu hücreleri korumak için ilaç kullanmamız gerekir diye düşünüyorum,umarım herşey umduğumuz gibi olur

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bunu daha once konustuk iligindaki hucre fa ordan alinacak hucre fali
    yani verimi dusuk olur sonuda olur
    ilac gerekli yasayan hucrelerin verimini yukseltmek icin
    her sey kok hucre ile olabilir ama suan pek gosteremedi kendini
    su ana kadar xcell center hangi genetik hastaligi tedavi etti???
    ilaclari cabuk gomme!

Sayfa 6 / 11 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon