Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon
Toplam 138 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tgc Avatarı

Gerçek Adı
    tugce akgun
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    BODRUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar bence olumlu sonuclar oluyo 2kisi yürümüş 5kisiden 2kisi kiside his inmesi , idrarını tutabilme olmuş 2009da ... Omurilik felci hastalarından büyük rant donüyor ,sonda firmaları ,medicallciler biz iyilestkmiii bunlar nolcak aynı rant saglanamiçak bu kok hücrenin önünü kesiyorlar büyzden neyazikki ..kimse bizi düşünmüyor çok isler donüyor bence

Üye
    dmx11 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sabretmekte fayda var

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben doktorun bulunduğu hastaneyi aradım doktorun cep numarasınıda aldım ama kök hücreye döktor özel bakıyormuş tam detaylı bilmiyorum ama sanırım masraflar ücretli.

Üye
    kubii Avatarı

Gerçek Adı
    kubilay
    Son Giriş
    16.02-2016
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen sırtımızdan öyle paralar kazanıyolarki.. Neyse inş. Yeni kök hücre çalışmalarıda olumlu olur

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    01:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaz tahtaya gelsin haftaya!arkadaşlarda yazssın bilgisayara gelsin boş umutlar...hayale kapılmıyalım hepsi yalan tık yok.Dr adımızı kulanarak kariyerini parlatıyor bizde mal' gibi inanıyoruz en iyisi biz ötenazi türkiyede serbest olması için savaş verelim... kök hücre boş...kulandığımız malzemeler için dev şirketler holdinkler kuruluyor biz daha ileşicez diye bekliyoruz... varsa yalanım cevalayın? amelyat olup ileşen yok eh biraz iyi oldum diyen pisikolojik olarak kendini öyle görmek istiyor...YILMAZ GÜNEY'İN UMUT FİLİMİNİ İZLEMEYE DEVAM EDEL İM

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kişi ister umut eder ister karamsal olur bu kendisinin hayat a bakış biçmidir buna itirazım yok !!!!

AMA tanımadığınız kişilere iftira atmaya gerek yok bahsi geçen doktor benim 5 yıldan fazladır doktorum !!!
    bıkarakın bu işleri beyler hanımlar yok kariyer peşinde yok para peşinde bunların hiç biri doğru değil geçen yıl istanbulda çok ünlü bir hoca beni az kalsın sırf para için ameliyat edicekdi allah dan bide ayhan hoca görsün diye filmleri ankaraya gönderdim ve beni gereksiz çok büyük bir ameliyadan kurtardı bırakın para yı adam a hediye göndereyim dedim bir kere onu bile kabul etmedi neyse yazıcak çok şey var ama siz bunları bilin ve gece gündüz yurt dışı yurt içi demeden çalışan üreten tıp bilim dalı için sayısız makalaler yazan emek veren insanlar ı haklarında burada çirkin sözler yazıp benim canımı sıkmayın böyle saçma yazılar görünce bende bilgi paylaşımı yabmak istemiyorum bu forumda fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olun önce...

Üye
    gökhan46 Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    02:19
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Hayırlısı

Üye
    M.Cem Avatarı

Gerçek Adı
    M.Cem
    Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar gerçekten çok güzel haberler ancak nedense medyada yer almıyor ya da ben görmedim diyeyim. Allah'tan bu site var da öğrenebiliyoruz bir şeyler. Gerçi medyada yer aldığı zaman da yine bir karalama kampanyası olacak diye de korkmuyor değilim açıkçası. İnşaAllah en kısa zamanda yurt geneline yayılır bu tedavi. Hepimiz buna destek verelim, ben çok ümitliyim Ayhan Hoca'dan....

Üye
    BULL2005 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

ya imQ sen kimsin kardeşim.sen ümitlerini kaybetmiş yenilmiş olabilirsin ama burada iyileşeceği günü bekleyen hayal eden bir sürü benim gibi arkadaş var.niye böyle sürekli karamsar konuşuyorsunda bir sürü arkadaşın canını sıkıp umutsuzluğa itiyorsun.bırak kendi fikirlerin kendi düşüncelerin sana kalsın.senin buradaki arkadaşlara moral vereceğine onları yazılarınla umutsuzluğa itiyorsun.herhalde bundanda zevk alıyorsun.sen hayatında hiç doktara gitmemiş gibi konuşuyorsun.acaba senin hayatını kurtaran doktor değilmi.unutmaki bir zamanllar çaresi olmayan hastalıklar bugün ALLAHA çok şükür tedavi edilebiliyor.trdavisi olmayıpta bugün tedavisi olan hastalıklarda deney yapıla yapıla oldu.hangi çaresi olmayan bir hastalığın tedavisi bir kerette oldu sorarım sana.bununda tedavisi çıkacak ama zamanla olacak iş bunlar.deneye deneye olacak.böyle boş boş konuşupta canımızı sıkma.laf olsun torba dolsun diyede konuşma.kimsenin umudunuda kırma.eminimki birgün bu hastalığın tedavisi çıkarsa ameliyat olmak için ilk sen o doktora baş vurursun.o zaman hiç utanmayacakmısın bu yazdıklarından.yazım ağar oldu ama kimse kusura bakmasın.hayallerimi kimsenin yıkmasına izin vermem.Bülent abi lütfen bu tür can sıkıcı yazılara müdahale edersen sevinirim.belki herkes istediğini yazabilir diyorsun ama zaten durumumdan dolayı psikolojik tedavi görüyorum hap kullanıyorum böyle iç karartıcı insanların umutlarını yıkıcı yazıları görünce moralim iice bozuluyo.korkuyorum artık aplarda fayda etmeyecek.ALLAH birgün hayallerimize kavuşmamıza izin verecek ve ayağa kalkıp yürüyeceğiz.<Kimse umutsuzluğa kapılmasın arkadaşlar.kalın sağlıcakla....

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Nicelik sonraki mesele şimdi niteliğe odaklanalım daha önceki kökhücre tedavisi olmuş hastalar ne durumda acaba?

Üye
    Gül_can Avatarı

Son Giriş
    19.07-2016
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim tek bildiyim bişey varki ilk yaapılan hastalarla beraber rehabiltasyondaydım ve hepsinide tanıyorum ve tlflede görüşüyorum hiç birindede bir gelişme yok şu ana kadar bu Dr ismini duymak derdi bu biliyorum umutsuzluk çok kötübişey ama insanları yalanlardan avutuyorlar gelişme varmış gibi gelişme yok işte inşallah birgün bu gelişmeler gerçekten olurda umutlarımıza ışık olur

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Bence Dr.'a karşı bu kadar acımasız olmamak lazım verilmiş bir emek var!! Sonuçta kökhücre tedavisinin omurilik felcinde kesin tedavi şekli olduğu söylenmediki..

Üye
    efe0606 Avatarı

Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Aynen arkadaşım.türkiyede önce insan sağlığı deil önce para geliyo...devlette insan sağlığına öncelik vermiyor özel kurumlarda....türkiyede insana verilen değer bu kadar...

Üye
    Gül_can Avatarı

Son Giriş
    19.07-2016
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Neden olmayan bişeyi olmuş gibi göstermesine kızyorum ben evet geliştirilse engelnmese evet tek umut kök hücre nakli gelişimini tamamlayıp bizlere yansıtsınlarelbeteki onlarda emek veriyorlar para ya karşı deyilim ama hak etsinler öyle konuşsunlar basına bizi hayta döndersinlerde konuşsunlar ama deyilmi en boş umut vermelerine kızıyorum yalnızca

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şu an araştırma aşamasında fareleri sakatlayıp koşturmaktan vazgeçip insanlar üzerindeki etkisi araştırılıyor..Bu araştırmalar olmadan nasıl tamam tedavi budur diyecekler?
    Valla yıllardır birçok doktor gördüm; hatta bundan 6 ay evvel bana telefonda gel tedavi ediyoruz diye çağırıp sonrasında 20 000 liralık tedavi öneren doktorlar da gördüm..Ayhan hoca gibi parayı anmadan tetkiklerinizi yaptırın bi hastanede öyle görüşelim diyen doktorlarıda gördüm..

Ben hala acele etmeden olumlu sonuçları beklemeyi öneriyorum ama buna çalışan insanların şevkini kırmadan..!!

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon