Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 102 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    18:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar şu sahtekarlık konusunada değinmek istiyorum.çinde eğer kök hüçre tedavisi olaçaksanız yani giderseniz tedavi olaçağınız hastaneden bu bu hastalığın tedavisi yapılmaktadır die bi rapor isteyin.bu dediğim normal rapor değil. dr lar ın ortaklaşa verdikleri karar.mühür damgallı.şimdi siz maille gideçekseniz en sonunda sizden istiçekler paranın %20 sini şu hesaba yatırın diye.o hesaba para yatıraçaksınız sonra davetiye yoluçaklar.

biz ilk başta öle bi rapor almamıştık bilmiyorduk.paranın %20 sini yatırdık sonra çin konsolosluğuna gittik.vize almak için. vizeyi vermemişlerdi.böle böle mühürlü bi rapor olması lazım hastanenin dolandırıcı olmaması için die.çünkü çinde çok dolandırıcı var.biz direk vizeyi verirsek sonrada dolandırılırsanız bizim burda problem oluor başımız ağrıor o yüzden sağlık konusunda çok araştırıoz demişlerd i.bizde artk bizim işleri halleden sekretere söledik o hastaneye sölemş hastanede 1 gün sonra o raporu konsolosluğa fax ladı .sonrada çin konsolosluğundaki dr lar inçeledi öle verdiler vizeyi .yani baya uğraştırdılar.

eğer dolandırılırsanız hesaba yatırılan %20 lik dilim gider boşa.çin konsolosluğuda vize vermez zaten o rapor olmaınça.

Üye
    STAN Avatarı

Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    Axaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yamakasi10, peki bu tedavinin ilerde bi yan etkisi olur veya olmaz gibi şeylerden bahsedildi mi sana?

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

STAN;
    yan etkisi sadece tedavi esnasında oluyor. oda kusma.mide ağrısı.ateş yükselme falan...ileride öle bir yan etkisi olsaydı sölerlerdi.sadece bu 6 ay içinde enfeksiyon kapmıyacağım.grip ve buna benzer hasta olanlarrın yanında durmayacağım.kısacası sana bulacaçak hastalıklardan uzak durmaya çalışaçaksın.

buda sanırssam bağışıklık sisteminin çökmemesi için.hüçrelerle alakalı..

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hilmi kardeşim bu yan etkilerin ne olduğunu sende iyi biliyorsun. Şimdi kendini bakkal olarak düşün. Dükkana gelen müşterilere malların kötü olsa bile benim malım mundar benden almayın demezsin herhalde. Neyse inşallah hiç bişey olmaz iyileşirsin. Senin iyileşmen için dua ediyorum çünkü senin iyileşmen bizlerin iyileşmesi sayılır. Ben senin durumunu çok sıkı takip edicem çünkü gözle görülür bir iyileşme olursa bende çine gitmeyi düşünüyorum. Önceden ya yan etki olursa diye çekiniyordum ama artık çekinmiyorum. Yan etki olsada olmasada böyle sürekli oturarak olmuyor. Çünkü lanet olası f.a hiç durmuyor. Bu hayatta düzgünce yaşayabilmek için risk almanın gerekli olduğunu anladım. Dediğim gibi sende gözle görülür değişiklik olursa bende gitmeyi düşünüyorum çine. Doktorum eğer canından vazgeçtiysen git çine diyor ama bir an önce gidip çinde rus ruleti oynamak gerekiyor çünkü bu f.a rus ruleti oynamaktan başka seçenek bırakmıyor bana...

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

krdşm dr lara bakarsan biri git der biri gitme der....bi başkası bilemem der. dediğin gibi bu fa ilerlemese beklerdim kaç sene olursa olsun...hayatı sürdürürdüm ama fa yı biliyorsun anlatmama hiç gerek yok...

bu fa ya uygulanacak kök hüçre türkiyeye gelmez.bi 10 seneyi rahat bulur.öle bi köşede beklemektende senin tabirinle hayatımda bir kere rus ruleti oynadım.sonucunu göreçez.

eğer gözle görülür bi değişiklik olursa yazarım arkadaşım.şimdi öle fazla değişiklik yok.ufak tefek..

Üye
    STAN Avatarı

Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Axaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

düşüncenizi pek begendim arkadaşlar
    dr lara ve sitede ki bazı kafalara bakarsan herşey zararlı herşey kanser eder
    önce köstek olanlar kanser yapıyor bu sitede
    kaybedecek neyimiz var bu ruleti oynamatan başka

Üye
    devilcry Avatarı

Son Giriş
    04.11-2012
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    antakya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ben burda cisem diye biriyle konusmustum bana kök hücre tedavisinin türkiyede uygulanmaya absladıgını sölemişti. ve bu ankarada 1.akay hastanesi 2.ibni sina hast. 3 kocaeli devlet hast. demişti ama doğrumu bilmiyorum ama 18 eylule ibni sinadan randevu aldım bu konuyu ben turkiyeden arastırıyorum cunku maddiyatı olmayan biriyim. herkese gecmiş olsun. ve hilmi senden cok kıcık aldım yazdıgın yazılar resmen sosyete zuppesi tavrı arkadaslar bide bu tedavinin her sene yeniletilmesi sölentisi almıstım bu doğrumu sorarmısınız su kibirliye

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

devilcry kuraldışı yazdığı için bundan böle yorum yazmayaçağım.çünkü böle yazıpta konunun nerelere gittiğini ii biliyorum. haydi ii günler herkese.. bol şanslar...

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya hılmıcım kusura bakma ama senın yaptıgına pıre ıcın yorgan yakmak denır.
    bende dahıl tum fa lılar heyacanla yazacaklarını beklıyoruz sen bı kısı ıcın tum fa camıasını cezalandırıyon.ters yazanları es gec dusunme
    Evet onurcum nıhayet kafan tak dedı.
    bunu asagı yukarı 2 yıl once demısdım tedavının sonucu ne olursa gıdın deneyın kaybedecek bıseyımız yok dedım yan etkılerı gozunuzde buyutup bekledınız ama zaman benı haklı cıkarttı.
    maddı durumun elverıyosa hılmının sonucu hıc bekleme sen beklersın ama fa beklemıyo saygılar

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slymn krdş ben ilk başta yazaçaklarımı yazdım.zaten msn imide verdim. ekleyenede yardımcı oluorm zaten.ben dedim böle bi konu olur söz olursa yazmam die.çine gitmeyi düşünen msnimi ekleyebilir.

burda onla bunla laf salatası yapacağıma hiç olmazsa msn imi ekleyene yardımcı olurum.çünkü biliyorum bazı arkadaşlarımız çine almanyaya tedaviye gittiler.onu dinlemediler hep laf salatası yaptılar. sonuç ne oldu belli.ben diyeçeğimi dedim beni nasıl düşünürlerse düşünsünler.beni başkası yanlış bilmiş bana faydası varmı yok mu?

dediğim gibi yardımcı olurum. ama msn de . ..

www.hilmisozen_@hotmail.com

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

a_slymn;
    Hiç olmazsa benim kafa arada bir dank ediyo ama bazılarınınki hiç etmiyor

Üye
    STAN Avatarı

Son Giriş
    18.01-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Axaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben gidemem sanırım o kadar variyetim yok,1tl nin hesabını yapıyom çünkü yokki
    onur gidersen indirim talebinde bulun
    hatta veresiye defterine yazsınlar söyle onlara

Üye
    savaş savaş Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    14:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Büyük geçmiş olsun Hilmi kardeşim dualarımız seninle.
    ALLAH yar ve yardımcımız olsun.

Üye
    yamakasi10 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saol krdşm ...ii günler...

Üye
    kibele_ Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    14.02-2013
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben Hilmi kardeşimden gerekli tüm bilgileri aldım. Kendisi bana hiç yüksünmeden ve bıkmadan uzun uzun anlattı konuyu. Teşekkür ediyorum. Teşekkür yazısını msn adresine değil de bu foruma yazmamın nedeni, arkadaşımıza söylenen sözleri haketmediğini düşünmem. Gerekli her türlü bilgiyi veriyor. Tabi almamız için iyi niyetli olmamız gerek. Bir de haset olmamamız gerek. Bütün arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimle.

Sayfa 4 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon