Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cigdem84 Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    16:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çin (Beijing) Pekin Üniversitesi'nde kök hücre yapımı ile bilgi:

Merhaba,

Hastalığınız Hakkında,

Epikriz raporunuzu okudum. Başlangıçtan şu ana kadar olan zamanda çok esafe almışsınız. Ayrıca Tebrik Ediyorum. Şu anki durumunuz bir çok hastadan daha iyi.

Bu hastalık için Pekin Üniversitesi Uluslararası Kök Hücre Araştırma ve Uygulama Merkezi Kök Hücre Nakli yapmaktadır.

Tedavi Ayrıntıları alttaki gibidir :
    Tedavi Yapılacak Merkez : (Beijing) Pekin Phoenix Hastanesi. (Tam Teşekküllü Özel Hastane)
    Kök Hücre Yapacak olan Kurum : (Beijing) Pekin Üniversitesi Uluslararası Kök Hücre Araştırma ve Uygulama Merkezi.
    Tedavi Şekli : Kök Hücre Nakli. (Haftada bir sefer Damar içine Nakil. En az 4 sefer. Genelde 5 Sefer Nakil yapılacaktır)
    Destekleyici Tedavi : Geleneksel Çin Tıbbı Bitki İlaçları ve Akupunktur ve Geleneksel Çin Masajı.
    Tedavi süresi : 25 - 30 Gün.
    Tedavi Seyri : Yapılan Kök Hücre naklinin etkisi en geç 3 ay içerisinde kendini göstermektedir. (Bazı hastalarda 1 ay içerisinde de olumlu etkiler görülmüştür.)
    İkinci Nakil gerekli ise ilk tedaviden yaklaşık 8 ay sonraki hastanın gelişimine göre karar verilecektir.

Tedavi Ücreti Ayrıntıları alttaki gibidir :
    Hasta ve Bir Refakatçı 2 Kişi İstanbul - Pekin Gidiş Geliş Uçak Bileti ve Vize ücreti : 3360 Euro.
    Eğer Refakatçı iki kişi olursa Hasta ve iki Refakatçı toplam 3 kişi İstanbul - Pekin Gidiş Geliş Uçak Bileti ve Vize ücreti: 5500 Euro.

Şirketimize ödeyeceğiniz Tedavi Organizasyon Bedeli : 8500 Euro. (Bu ücrete dahil olan Organizasyon hizmetleri : Adınıza davetiye düzenleme, Vize alımı ve bilet ve yolculuk organizasyonu. Hastadan önce Hastaneye gidilip odasını hazırlama ve kaydını yaptırma, Pekin Havaalanında özel araç ile karşılama, Hastaneye yatışın yapılması, hastanede yapılacak tetkikler ve tedavi planı öncesi her türlü bire-bir tercümanlık ve rehberlik hizmetleri)
    Hastane Masrafları : 10.000 USD (Yaklaşık) (Konaklama, bakım, tetkik, tedavi ve diğerleri.)
    Kök Hücre Nakli : 14.000 USD.

Bu fiyatlardan : Refakatçı 2 kişi olursa Vize + Bilet ücreti olan 5500 Euro ile Organizasyon bedeli olan 8500 Euro= toplam 14.000 Euro Türkiye de iken, pasaportları bize teslim ederken beraber ödeyeceksiniz.

Refakatçı 1 kişi olursa Vize + Bilet ücreti olan 3650 Euro ile Organizasyon bedeli olan 8500 Euro= toplam 12.150 Euro Türkiye de iken, pasaportları bize teslim ederken beraber ödeyeceksiniz.

Hastane Bakım Ücreti olan 10.000 USD ile Kök Hücre Nakil ücreti olan 14.000 USD = toplam 24.000 USD 'yi kendiniz yanınızda getireceksiniz.
    Hastaneye yatış yapılan günün ertesi bu ödemeleri kendiniz yapacaksınız.

Kesin kararınızı verdiğinizde ödenmesi gereken ücretler ile beraber, Hasta ve refakatçının en az 1 yıl süreli Pasaportları, Kimlik ön arka fotokopileri ve ikişer adet Vesikalık fotoğrafları ile bize müracaat etmelisiniz.

Esenlikler Olsun.

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi şu para kısmından bişey anlamadım ana toplamı ne kadar bide 24.000 usd 37.000 tl felan ediyor bide yol ücretleri olan 12.150 euro buda yaklasık 26.000 tl ediyor toplamda 63.000 tl ediyor demekkı bunların yaptıgı kök hücre almanyadakınden daha kuvvetlı heralde ondan böyle yüksek fiyat cekmısler.Defne ablaya söylesekte bide pekine gitse burası daha ıyı yapıyor işi...

Üye
    cigdem84 Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    16:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla en az 70 milyar gıbıme gelıo ve neden bu kadar fark var anlamadım..

Üye
    suskun_34 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2009
    Saat
    19:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesin sonuç olucagına emin olsak verirriz ya birde boş cıkarsa emekler

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

fol yok yumarta yok yaa...olamaz boyle bır sey.

Üye
    alsel Avatarı

Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben 2 yıl önce çin de kök hücre tedavisi gördüm ancak herhangi bir fayda sağlayamadım

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşalr boş,boş,boş...
    ya emin olun eğer bir başarı elde ederlerse dünya da çığır açarlar.var mı hiç bilimsel makaleleri?benim için önemli olan odur.evet bazı ülkelerde kök hücre nakline izin veriliyor ama emin olun çoğu deneme aşamasında ve kendilerine KOBAY arıyorlar.aynı almanyada ki bilmem ne center gibi.
    daha önceki başlıklarda size ingilizce makale göndermiştim.Arjantinde yapılan bir çalışma.8 hastaya deneniyor ve 6sı ASIA A dan ASIA D ye geliyor.bir hastada his ve hareketlerinde gelişme görülüyor ve bir hasta da değerlendirilemiyor...ben bu bilgiyi dünya çapında bilimsel altını çiziyorum BİLİMSEL makaleler yayınlayan PubMed Home dan aldım.isteyen burada araştırılabilir bilimsel makaleleri.
    ingilizcedie ama yardımcı olabilirim.stem cells therapy for scı.diye yazın bakın önünüze bir sürü makale çıkacaktır.son çalışmalar,ve yapılan uygulanan kök hücre ameliyatlaı ile ilgilibilgiler mevcuttur.
    saygılar
    çin işi japon işibunlar inanmayın.adamlar kobay arıyorrrrr

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

alsel, tecrübelerini bu foruma yeni bir başlık açarak olabildiğince detaylı yazmanı çok isterim... Çok kişiye faydası olacaktır..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sayın genel yayın yönetmenim,konuyu arkadaşımız başka bi başlıkta açıp detaylı yazsa da bir şeyin değişeceğini sanmıyorum.
    bakın şu almanyadaki merkezde bir çok hasta kök hücre nakli oldu ama ne hikmetse kimseden ses yok.nereye gitti bu adamlar bilen de yok.

Üye
    dermanım2 Avatarı

Son Giriş
    22.10-2010
    Saat
    09:11
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu fa hastalığı kardeşimin gözünüde vurdu eskisi göremiyor göz dr larına götürdüm hepsi bişey diyor nedir bunun çaresi çaresizliği çaresi yok mu

Üye
    asi1903 Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Son gelişmelerden haberdar olan varmı