Sayfa 9 / 18 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon
Toplam 261 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pashayavuz Avatarı

Son Giriş
    09.05-2010
    Saat
    19:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    defne gerçektende allah senden razı olsun google a defnex c6 yazarak bu konuya direk girip yeni mesajlarını 4 gözle bekliyorum. allah hepimizin şifasını nasip eylesin. Sabır+Azim in açamayacağı kapı yoktur.

Bugün kuzenimin 9. günü oldu. Sinirleri baya bozuk. Fakat uykusunu almaya başladıkça dahada düzeliyor. C6 da haarı var. Denize balıklama atlayıp kuma kafasını çarparak C6 kemiğini kırdı. Tabi sadece onunla kalmadı bir altındaki 7 kemiğinide zedeledi. Şuan kollarını hareket ettirebiliyor. His olmaya bölgeleri parmakları(fakat parmaklarında karıncalanma var. Kolunun arkasından dirsek aşağısına ellerine kadar inen bölgede de uyuşukluk var. Bunun yanında göğüs altından başlayarak tüm vucuda kadar his almıyor. omuz ve kollarının hareketinde herhangi bi promlem yok. Fakat güç kaybı var...

Fizik tedavi ve gayreti ile birlikte parmaklarına güç verebilecekmidir???

Şuan henüz fizik tedaviye başlanmadı fakat günde 1 saat tüm vucuduna masaj yapıyorum. Geceleri ateşleniyor. Uyuyamıyor. İleride büyük abdestini hissedebileceğini söylüyorlar.

Allah buradaki herkesi şifasını nasip eylesin. İnşallah en yakın zamanda tam olarak tıpta çözülerek hepiniz yürüyebileceksiniz.

Hepinize Saygılar Sevgiler Diliyorum!!!
    Bıkmak usanmak yok arkadaşlar bir gece kalktığınızda bacaklarınız koparcasına ağrıyacak ve işte o zaman mutluluktan ağlayacaksınız...Hepinizi çok çokk öpüyorum. Sağlıklı mutlu yaşamlar diliyorum!!!

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hersey_66 nickli arkadaşım,tıpla ilgili bilgin ne kadar bilmiyorum ama iyice araştırmadan lütfen kafa bulandırmayın,alınan hücre ayrıştıktan 48 saat sonra veriliyo bir hafta değil,
    ayrıca siz tedavi aşamasına geçince farklı bişeymi yapılacak sanıyorsunuz,bence bu kök hücre tedavisini iyice araştır öğren ,oku sonra tartışalım,benim daha önceki açıklamalarımıda oku istersen

Üye
    mum Avatarı

Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    15:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrh. benim nişanlım polio sekelli.kendisi doktor.bundan 3 ay önce x cell centere gitti.önce tereddüt ettik herkes gibi.kafamızda birçok acaba vardı.nişanlımda yerinden öğrenmeye gitti.gayet olumlu döndü.yaptırmadı çünkü birkaç şey kafamıza takıldı.birincisi yaş.kendisi 28 yaşında kaslarda atrofi olmuş olabilir diye düşündük ama kaslarada yapılabildiğini öğrendik.ikincisi ise bizi durduran ve birazdaha düşünmeye sevkeden şey ise tümör oluşturabilme riski.ama biliyoruzki buda henüz kanıtlanmadı.şuan düşünüyoruz.herkes hakkında hayırlısı inş.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

MUM Evet hakkımızda hayırlısı ne ıse allah onu nasıp etsın.Zaten turkıyede kök hucre naklını yanı omurılık felclısını yurutugunu idaa edenler neden bılım ıle zıt dusuyorlar sanırım.sızın dusuncenız gercekten var oldugu ıcın.vb vb.

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: defnex Mesajı Gör
    bu başlığa olumsuz ne yazılırsa yazılsın artık kulak tıkıyorum.önceden çok üzülmüştüm.. uzun zaman önce bu kararı aldım...şimdi gayet huzurluyum

Defnex niye boyle yorumluyorsun bu olay anlamiyorum? Sen basindan gecen bir olayi anlatiyorsun bizde bu konu ile ilgili yorumlarimizi seninle paylasiyoruz, Eger kulaklarini tikayacaksan biz neden yaziyoruz sana?

Karar vermen ok destekliyoruz

Operasyonu yaptirman ok destekliyoruz.

Ama gel gelelim sonuclara su ana kadar bir kelime olumlu yazi yazmamissin buda bizi ister istemez farkli fikir yorum ve sorulara yoneltiyor, Su ana kadar karsit fikirlere sahip olanlar hakli durumda, ama hep soyluyorum umarim sen hakli cikarsin bizde HAKSIZ.

Ha yazdiklarimiza kulaklarini tikayacaksan yazmayalim artik.

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

münir bey, o sizin bileceğiniz şey...ister yaz ister yazma...sinirlerimin bozulmasına ve üzülmeme asla izin vermiycem...
    olumlu yazı yazmam zamanı gelince-gelirse olcak..kafama göre yazamam..olmayan bişeyi uyduramam.yazdıklarımı dikkatli okusaydınız bu cümleyi kurmazdınız...şuan bu yorumuma karşı olumsuz yazarsanız cevap vermiycem bilesiniz..

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

:d ya biz neden böleyiz be aylar önceside çine kök hücre için giden bi arkadaşımızı taşladık böle ))) .bu eleştri dozunu ayarlayamıoz sanırım.hüllü FA lı bende FA lıyım.o ay sonu gıdıo ama beni kabul etmediler neden bunu biilen varmı.çok bilmiş arkadaşlardan cvp bekliom

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu site halkından çoğu kişi beni kök hücre oldum diye önce övdü-tebrik etti,sonra yerdi....

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

münir bey, o sizin bileceğiniz şey...ister yaz ister yazma...sinirlerimin bozulmasına ve üzülmeme asla izin vermiycem...
    olumlu yazı yazmam zamanı gelince-gelirse olcak..kafama göre yazamam..olmayan bişeyi uyduramam.yazdıklarımı dikkatli okusaydınız bu cümleyi kurmazdınız...şuan bu yorumuma karşı olumsuz yazarsanız cevap vermiycem bilesiniz..

Oyle bir yorum yaziyorsunki bu X-CELL olayina inanmayanlarin hepsi sana gicik, seni uzmeye ve aglatmaya calisan, operasyonun basarisiz gecmesini dileyen, senin harcadigin parayi WC ye atilmis gibi goren insanlar oldugu imajini yaratiyorsun.

Yazdiklarini dikkatlice okudum, ben ve soru soran tum arakdaslar senin verdigin invalisyon ( iyilesme) sureci tarihlerine gore soru sormus ve kanimca sormayada devam edecek. Sen cevap vermiyorsan ki anladigim kadariyla sonuc olmadigi icin veremiyorsun, bu seni icten ice yiyor bitiriyor, bu sadece seni degil bizide uzer.

----------

bu site halkından çoğu kişi beni kök hücre oldum diye önce övdü-tebrik etti,sonra yerdi....

Bir insan ameliyat oldu diye ovulmez en azindan ben ovmem, ve yine bir insanin operasyonu sonucuna gore kimse kimseyi yermemeli.

Sana sonuc soruyorlar sende cevap veremeyince kiziyorsun, sorulan sorulari sana kinayeli sekilde sorulmus gibi algiliyorsun, herkesin merak ettigi sey senin iyilesme surecin.

Bu arada bosuna kimse ispatlanmamis bir calismanin avukatligini yapmasin, X-cell den nakdi yada ayni yardim almiyorsaniz tabi. (Bu cumle sana degil defnex, ustune alinma)

Üye
    dlaxtö Avatarı

Son Giriş
    14.07-2009
    Saat
    02:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BND OLDUM 4Ay OLDU ALMNyADA AMA SONUÇ yOK ĞALeN BNİM T7 SeVİyeM De BAKALıM NOLUCAK BKLİyORUM MRAKLA BNDe ARKADAşLAR

Üye
    hersey_66_ Avatarı

Son Giriş
    05.11-2013
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk öncelikle münir beyin açıklaması çok net olmuş ve herşeyi bir noktada anlatmış gerçekten tebrik ediyorum sizi bu açıklayıcı açıklama için

hüllü arkadaşım seni üzmek istemiyorum beni yanlış anlama lütfen hücrenin sana 48 saat sonra veya 1 hafta sonra nakledilmesi önemli degil bilim herzaman kanıtla konuşur kanıtı yoksa o bilim olmaz teori olur.benim anlatmak istedigim sende olan hücreyi kandan ayrıştırıp tekrar sana enjekte ediyorlar bunun için senden büyük paralar alıyorlar bu adil değil kök hücrede yanıt 1 ay gibi kısa bir zamanda alına biliyor eger alınamazsa tedavi başarısız olur birde şunu ekleyim Muhammed ali clay dünya şampiyonu bir boksör ve milyon dolarları var adam resmen tir tir titiriyor parkinson hastalığına yakalanmış ve neden kendisi böyle bir durumda x-cell de tedavi olmuyor ki ? bu merkez sadece ticari olarak çaılışıyor sitede bir çok hasta tekrar saglıgına kavuştu yazıyor hadi ordan len bu saglıgına kavuşan insalar başka gezegende yaşıyor heralde bir türlü göremiyoruz bu insanları egeer kök hücre nakli kültür ortamında programlanır ve o hastalıgı iyi edecek şekilde sinylaller yüklenir ve vucuda verilir ve hücrelerde sinyallare göre hücrelerle hastalıgı tedavi eder kök hücre ile tedavi ve fazlar daima bu şekilde ilerliyor sizlen hücre alıp onu 48 saat sonra nakleetmek bir tedavi ptansiyeli oluşturmuyor demek istedigim bu yani sonra 6 veya 7 ay sonra neden hala birşey yok derseniz ben size üzülürüm kendinizi hem maddi hemde manevi yönden sömürttürmeyin almanlara

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

HERSEY_66_ Kardes cok haklısın sana katılıyorum gercekten...ve helal cok guzel ozetlemıs belırtmıssın kök hucreyı.bılımı bılımdekı konumunu yerını...Zaten oyle olmassa doktorlar medıkalcıler vb. nasıl para kazanacaklar... En guzelı ona buna alınmayıp sadece beklemek bence...

Üye
    Celalköksal Avatarı

Son Giriş
    25.08-2009
    Saat
    15:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Kök hücre konusunda aceleci davranmayın.Henüz kesinlik kazanmış bir uygulama yok.Lütfen sağlığınızın yanında paranızdan da olmayın.Ancak umutlarınızı da yitirmeyin bir kaç sene içinde bazı elişmelirin olacağına inanıyorum

Üye
    pashayavuz Avatarı

Son Giriş
    09.05-2010
    Saat
    19:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kök hücre tedavisinde x-cell 28 de 22 Olumlu yanıt aldığına göre demekki yararlı bir tedavidir bence. Umarım çok yakında tamamiyle çözecekler bu işi ve hepimiz sapasağlam yürüyeceğiz... Allah herkesin yardımcısı olsun...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herşey-66-, merak ettim..sen geron firmasında mı çalışıyorsun?

Sayfa 9 / 18 İlkİlk ... 5678910111213 ... SonSon