Sayfa 10 / 18 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon
Toplam 261 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mum Avatarı

Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    15:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrh. defne hanım gelişmeleri merakla takip ediyor ve dua ediyoruz.inş. bu tedaviden fayda görenlerden olursun.olmasada ümidini kaybetme ve yılma.bu işler kulaktan dolma bilgilerle olmuyor.çok garip ama bu formda herkes dr gibi konuşuyor.hatta bu alanda uzmanlaşmış gibi.yazılanlarda herkes bilimsel makale felan sormuş.google scholor da yazarsanız bol bol makale bulursunuz.

özellikle herşey_66_arkadaşımızada omurilik yaralanmasında rejenerasyon çalışmaları ve kök hücre uygulamaları isimli makaleyi okumasını tavsiye ediyorum.hüvrelerin işlevselliğini anlamanız bakımından faydalı olacağına inanıyorum.ve bu makalenin 2005 yılında yapıldığına dikkatinizi çekmek istiyorum.bu gün çok daha fazla gelişme olduğunu biliyorum.diğer makalelerden takip edebilirsiniz.saygılarımla...

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

Uzun zamadır takip ediyorum defnex g.olsun bişi demeen konuşmadan edemiyecem kusura bakma bazı rkadaşlarımıza sinir olmamak elde degil ilk önce nsl oldun diyo sonra bi gelişme yok dimi boşu boşuna para verdin diyo bazılarıda eger olsaydı yürürdün olmuyo işte diyo

bu arkadaşlarımız insanlıktan nasibini almamış kişieerdir nasıl böyle bişi drler hangi ahlak sewiyesindeler anlamak mümkün degil tekrar g.olsun...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten bu başlığın formatı iyice değişti..aldı başını gidiyor..dur diyen yok

Üye
    cigdem84 Avatarı

Son Giriş
    18.07-2011
    Saat
    16:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BENCE DE bu baslıklık sadece defnex e ozel olmalı ve o yorumlarını yazmalı aksı halde ne oldu ortada herkes konusuoo ve bılgı kırlılıgı oluyor arkadasımız gelısme oldukca yazar ya da olmadı der ....

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pashayavuz Mesajı Gör
    Kök hücre tedavisinde x-cell 28 de 22 Olumlu yanıt aldığına göre demekki yararlı bir tedavidir bence. Umarım çok yakında tamamiyle çözecekler bu işi ve hepimiz sapasağlam yürüyeceğiz... Allah herkesin yardımcısı olsun...

Su 22 kisinin adini soyadini telefonunu ve raporlarini verde bizde onlara soralim bakalim nasil sagliklarina kavusmuslar kendi hucreleriyle.

----------

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: lakoste Mesajı Gör
    Uzun zamadır takip ediyorum defnex g.olsun bişi demeen konuşmadan edemiyecem kusura bakma bazı rkadaşlarımıza sinir olmamak elde degil ilk önce nsl oldun diyo sonra bi gelişme yok dimi boşu boşuna para verdin diyo bazılarıda eger olsaydı yürürdün olmuyo işte diyo

bu arkadaşlarımız insanlıktan nasibini almamış kişieerdir nasıl böyle bişi drler hangi ahlak sewiyesindeler anlamak mümkün degil tekrar g.olsun...

Senin sinir olmanin kimsenin umurunda olmamasi senin acindan ne kadar sinir bozudur allah bilir.

Elbetki insanlar soruda soracak, elestiride yapacak kendi fikirlerinide soyleyecek degilse sen burda bos bos konus dur...

Insanlikdan nasibimizi o kadar cok almisizki; ahlak disi ticari uygulamalar ile zavalli insanlarin umutlarini somuren X-CELL ve benzeri dolandirici firmalarin avukatligina soyunup onlara ayni ahlaksizliga ortak olmana ragmen senin bu ayibini yuzune vurup seni assagilamiyoruz.

Sanada G.Olsun

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

soru sormanın da bir uslubü vardır aslında çigdemin dedigi gibi bir gelişme oldumu arkadaşımız bizimle paylaşsın bunun arkasını sorgulamak hem bizi hem arkadaşımızı üzer münir bey x-cell bu işi yapıyor bunuda herkes biliyor gerek iyi gerek kötü bunu sürekli bu başlıkta tekrarlamanız hoş degil yane demem artık bence defnex bir gelişme olursa yazsın defnex kardeşimiz ne düşünür bilemem..

Üye
    ulas79 Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:29
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    3

defnex artık gelişmelerinden bahset herkes durumun hakkında sabırsızlıkla bekliyor

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

DURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR defnex cok haklısınız..hayırlısı valla uzatıp bır sey soylemeyelım daha..

Üye
    ERK103 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    ORDU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

almanyada tanıdıklarım var bende almanya doğumluyum bu merkez tam olarak almanyanın neresinde adres alabilirmiyiz yüz yüze görüşmek en iyisi sonuçta bunlar almanlar kural var nizam var ciddiyetsiz iş yapmazlar herhalde

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Abi cok haklısınız bence en guzelı en saglıklısıda bu olur yüz yüze gorusmek.Baksanıza defne hanım nakıl oldu.Tecrubelıdır bızlerle paylacagı seyler olur dıye takıp edıyoruz.Ama herkes doktor oluyor Allah herkesten razı olsun ama gormus gecırmıstır dıye...hayırlısı ne ıse olur ınsallah.

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:47
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Münir;
    ya kardeşim kim sana ne diyor ne hopluyosun defnex bütün herşeyi göze almış bu nakli olmuş o da biliyor senin bildiklerini ama konuşuyormu
    bırakın bu ukalıkları bildiğini kendince kendine sakla yok gerçekten bilgin varsa bizle paylaşda insanlığa bir faydan olsun
    elbetteki öz eleştiri felan yapacaksın ama burada insanların umutlarınıda köreltmeye hakkın yok sen kadar biliyosan bizde biliyoruz bu umudun uzak veya yakın olduğunu ama sen gibi bilnişlik yapmıyoruz her kendini bilen insan bazı şeyleri sen gibi yırtık şeyden çıkar gibi hoplamıyor
    bu dünyada hiç mucize yaşanmamış gibi konuşuyosun
    ne mucizeler var 3 ay ölü gibi yatıpda hayata dönenler var
    bu dünyada her şey bir yazgıdır ve ne yaşamamız gerekirse yaşarız bunu ne sen değiştirebilirsin nede almanya
    bu yaptığınız çok bilmiş eleştirileri defnex bu nakli olmadan öncede yapsaydınız belki bu insan bu kadar para dökmezdi
    fazla lafa gerek yok
    yaptığın yorumu burada her OMİRİLİK FELÇLİ okuyor ve hala umut taşıyıp yaşayanlar var
    AL BEN SANA SÖYLEYEYİM ANKARADA HACETTEPE HASTANESİNDE DAHİLİYE VEYA İÇ HASTALIKLARI DOKTORU ENGİN SOYADI AKLIMDA DEĞİL ARAŞTIR BULURSUN
    BU DOKTORUN ENİŞTESİ 2 SENE YATAKTA YATMIŞ 4 SENE SONRADA AYAĞA KALKMIŞ ŞU AN İDRARINI BİLMEDİĞİ HALDE DEYNEK YARDIMI İLE YÜRÜYORMUŞ
    İSTANBULDA OSMAN SEVER DİYE BİR KİŞİ VAR ODA AZ ÇOK YÜRÜYOR VE ESKİŞEHİRDE VAR DAHA İSTİYONMU VEREYİM

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu konuyu çöp ettiniz
    münir niye bu kadar ücüzü yazı yazmışsın anlamak mümküm degil dogrusu buna hakkın varmı..
    yorum yapmadan önce empati yapmış olsaydın bunları yazmaya hakkın olmadıgını görürdün
    yani defnex yürümek için her şeyi göze almış belki madden borçlanıp 100%1 dahi olsa bu umut u degerlendirmiş ve yola çıkmış bu yol 2 yıl devam edecek daha yolun başındayken üzmeyin kızı...
    defnex seni bir kez daha gösderdigi cesaretden dolayı tebrik ediyorum
    defnex sana daha önceden de bu başlıgın çok karışdıgını söylemişdim lütfen yeni bir konu açıp sadece gelişmeleri olumlu yada olumsuz her türlü farklıgı oparesyon dan önce ve sonra diye bilgilendirilsen çok faydalı olur ve yeni konuya not yazıp ! yoruma kapatki
    konu yine çöp olmasın !

Üye
    TTedTT Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar size yemin ediyorum tartışmalardaki üslubunuz tam bir komedi))) yeni bir tartışmanızı dört gözle bekliyorum. Başkalarını kırarken ve aşağılarken kullandığınız malzemeler süper bişe)) inanın bu konu içerğini film yapsak kapalı gişe oynar. Eskiden bende bu tarzda yazardım, medeni kanunu tam kavrayınca bıraktım. Affınıza sığınarak birşey sorcam;

Kök hücre haberleri beyin fonksiyonlarında kalıcı hasara neden oluyormu?)))

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MUR37 MESAJIMI SENIN TABIRINLE YIRTIK SEYDEN CIKDIGIN HIZLA VE NERENLE OKUDUGUNU TAHMIN ETMEK HICDE ZOR DEGIL.

Sen ve senin gibi kit akillilara laf anlatmaktan yoruldum ben bu forumda ama sayiniz o kadar cok ki yetisemiyorum. Oncelikle oz elestiri kisinin kendisine yaptigi elestiridir, bir sahisa yada tuzel kisilige yapilan elestiriye oz elestiri denmez, once bunu ogren. Gel gelelim benim yazdiklarima;

Ben o mesaji lakoste isimli uyenin elestiri yapanlari insanliktan cikmakla suclamasi uzerine yazdim, yazdigim metnin defnex`in sahsi kisiligine karsi yazilmis gibi gostermeye calisman sana hicbir sey saglamaz.

Benim mesajlarimin hicbirinde Kok hucre tedavisi karsiti bir mesaj yoktur. Hepsi bilimsel ve mantikli aciklamalara dayanir, yani sendeki gibi benim tanidigim osman var engin var leylanin enistesi var mukkaddesin bilmem nesi var gibi mesnetsiz orneklere dayanmiyor. Hepsi dedikodu bunlarin senin gibilerin yaydigi dedikodu sadece. Siz sadece inanmak istiyorsunuz ama neye inandiginizin onemi yok, yalan olsun dolan olsun sizin icin farketmez yeterki inanacak birsey olsun...

----------

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ahmet_t12 Mesajı Gör
    bu konuyu çöp ettiniz
    münir niye bu kadar ücüzü yazı yazmışsın anlamak mümküm degil dogrusu buna hakkın varmı..
    yorum yapmadan önce empati yapmış olsaydın bunları yazmaya hakkın olmadıgını görürdün
    Sevgili ahmet; Ben o mesaji lakoste isimli uyenin elestiri yapanlari insanliktan cikmakla suclamasi uzerine yazdim, defnex ile bir alakasi yok.

Üye
    hersey_66_ Avatarı

Son Giriş
    05.11-2013
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mrb

defnex hanım ben hiç bir şirkette calışmıyorum ben bir dmd hastasıyım ne yazik ki ve sizin formunuzda bir cevap yazmamın nedeni ben doktor veya prof degilim şuan dmd denemelerinde yapılan calışmaları an ve an takip ediyor ve her bilgiden haberim oluyor ve tam tamına 4 yıldır bu konuyla ugraşa ugraşa kök hücrenin ne oldugunu gogleye kök hücre nedir yazmadan biliyorum bu iş gercekten çok para istiyor kök hücre sinyalleri ve farklılaşmaları çözüle bilse inanın hastalıklar tarihe karışır size yorum yapıyorum belki yanlış anlarsınız yinede sizi kırmak istemiyorum inşallah ben yanlış biliyorum durda sizde iyi olursunuz amaçım hepimiz hastayız ama hastapiskolojisini çok iyi bilirim göz görmez gönül katlanmaz misali daima aklımıza şu gelir daha bir tedavi bulunamadımı gibi bir işaret görsek bende dahil peşine gidiyor ama insanların kalplaeri okadar kara hatta eli yüzü bile kapkara kesilmiş insanlar sadece parayı düşünür hasta isterse ölsün bu kök hücre merkezleri yüzeysel anlatımla insanara umut veriyor sömürüyor istanbul memorial hastanesi embriyonik kök hücre doktoruna necati fındıklıya bir konuyu danışmıştım ve sitemle dolu bir mail göndermişti ve onuda yaralayan bu umut tacirleri ben bir kök hücre uzmanı olarak hindistan,çin,rusya vb ülkelerin kök hücreyle her hastalıgı tedavi ediyoruz şeklinde sagda solda haber yapmaları benim aylemde hasta olmasına ragmen bu gibi ülkelerde tedavi olmak istiyor demesi beni şaşırttı tabiki bu haberler heryerde yayılıyor ve insanları çok etkiliyor bilmeyen insan kapılıp gidiyor sömürülüyor bilen insanlar bilimin gösterdigi kanıta zor inanıyor

başkalarının sömürülmesini şahsen istemiyor şimdi yıkımdayız ama ikinci bir yıkım aklımıza neden sorusunu çokca sorar ve bu soru bizi daha kötü yıkar

kendine iyi bak Allah daima seninle olsun

herkese iyi günler

Sayfa 10 / 18 İlkİlk ... 67891011121314 ... SonSon