TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sondan başlayarak 80 tüp kg/2 milyon hücre toplamda 170 milyon karın bölgesinde yağdan alınacak, vücuda enjekte edilecek.

28 bin usd + 4-6 ay sonra tekrar toplamda 3 defa, hücre bankasında himaye edilecek, son iki kök hücre tedavisi 10 bin usd.

Kökten tedavi değil ölen hücrelerin yeni hücre ile yer değişmesi, eklemler daha esnek hale gelecek ağrı olayi bir nebze azalacak.

Ayağa kalkma beklentim yok. Daha dengeli olarak kontrölde konsantrasyon artacak, yatağa rahat geçersem yemek yerken yorgunluk aza inerse ne mutlu. Nerdeyse ik kat hücre.

Fizik tedavisi 1 yil boyunca hergün alacağim tedavi merkezi Thailand. Bütün bunlar 6 aylik oğlumla birlikte uzun yillar beraber olmak için. 2 ay sonra tedavi başlayacak 1 yil orada Ailemle birlikte kalacagiz.

Bekleme olayı yaş ölene kadar bekle deniyor, 25 yildir ha bugün ha yarın bekleyin kas hastaları bekleyin. Birçok ülkeyi araştirdim pahalida olsa Thailand tercihim.

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    930
    Verilen Beğeniler
    624

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @KUZEY

Kök hücre birçok hastalık için umut vaad ediyor. Bu umut, henüz tedavi alma aşamasında değil. Bir tedavinin varolabilmesi için hücre çalışmaları, hayvan deneyleri I., II, III, ve IV. faz çalışmalarını tamamlamış, güvenilir hakemli dergilerde makaleleri yayımlanmış ve sağlık otoriterleri (örneğin ABD için FDA, AB için EMA) tarafından onaylanmış olması gerekir. Bunlar yoksa tedavi gerçek dışıdır, bilimsel temeli ve dayanağı yoktur.

İkinci olarak, kök hücre nakillerinin sonuçları konusunda ciddi bir muamma bulanmakta ve hatta hayati risk taşımaktadır. O yüzden kararınızı gözden geçirmenizi ancak önerebilirim. Zira geçtiğimiz dönemlerde çok insan bir umutla bu yönteme başvurdu. Sonuç ise yıkıcı bir travma. Bazıları ise yaşamını yitirdi.

Bu arada hastalığınızın türünü bilmiyorum ama bu durum tüm nöromüsküler hastalıklar ve hatta tüm nörodejeneratif hastalıklar için geçerlidir.

Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yastalıkları aynı, yaşadıkları sıkıntılar ise benzer... Bir proje kapsamında 10 kas hastası çocuk, dört ay boyunca kök hücre tedavisi gördü. Sonuçlar ise yüz güldürücü

Türkiye'nin dört bir yanından kontrole İstanbul'a gelen kas erimesi hastası çocukların tek dileği var: Kök hücre tedavilerinin devam etmesi... Liv Hospital Rejeneratif Tıp ve Kök Hücre Üretim Merkezi MedCell Sorumlusu Prof. Dr. Erdal Karaöz, kas erimesi hastalığı olan çocuklara yapılan kök hücre çalışmaları hakkında bilgi verdi...
    Duchenn Muskuler Distrofi (kas erimesi) hastası 10 çocuğa kök hücre tedavisi uygulanması projesi, Sağlık Bakanlığı tarafında onaylanmış olan bir projedir.

http://m.sabah.com.tr/saglik/2017/02...leri-yavasladi

Kardeşim 42 yaşındayım o aşamaları binlerce defa takip ettim iyi biliyorum.

Duchenn kas hastası bir çocuk çok yaşamaz biliyorsun becker hastası 45- Maksimum 55 yaşar ki o bir mucizedir.

bakın üstte var olan linke hastane ismi belli doktor adı gizli değil.

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    930
    Verilen Beğeniler
    624

@KUZEY

Gazete haberinin kıymeti harbiyesi olmamalı, öyle değil mi? Bu haberleri çok seyrettik (SABAH - 11/08/2005 - Tanay umuda uçtu)

Prof. Karaöz yaptıklarını Science'da yayınlasın, görelim. Ya kovalarlar ya da Nobel alır.

45 yaşında DMD gördüm. AB ülkelerinde bunları görmek mümkün. Hiçbiri de kök hücre almış değil.

Bir önceki iletimde yazdıklarım samimi bir paylaşımdı. Karar elbette sizin.

Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel kardeşim uçmayı beklemiyoruz. Haberleri ister önemse istersen önemseme. Aileler var çocuklar var kanıtlar var, Amerikada bir çocuk uçmadı sol kolu iptal idi biraz kıpırdadı ayaklar iptal idi titretti oldumu.

Sağ kolum iptal bir bardak tutamıyorum nefesim daralıyor sizin gibi güzel kardeşler nefes açıyorsunuz sağol. Kimse maraton koşmayı beklemiyor. Kök hücre tedavisi tırnak içerisinde superman yaratmaz.

45 yaşında yaşayan becker hastalari var. 11 yaşında nefes alamayan 2 yil sonra ölecek olanda var yaşatır yaşatmaz denenemeye değer.

İlaç tedavisini bekleyin mutlaka olacak ama şimdi yok 42 senedir bekledim torunlarımın torunu mutlaka görür.

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    930
    Verilen Beğeniler
    624

@KUZEY

Amacım nefesinizi daraltmak değil. En azından solunum cihazı kullanan biri olarak nefes almanın-alamamanın ne demek olduğunu iyi bilirim. Fakat olmayan tedavilere ne madden ne de manen ayıracak enerjimiz olmamalı.

Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

İnsan nasıl yönetilmek isterse öyle yönetilir (ironi) nasıl yaşamak
    istiyorsanız öyle yaşayın. Kök hücre teknolojik olarak yenilendi

Özelde eklemler konusunda çığır açtı, ms hastaları'nın onlarca
    yüzlerce videosu var. Örneğin Hindistan'da yıllardır deneyler
    yapılıyor insan vücudun'da alınıyor benden alınan bana veriliyor,
    Kökten tedavi diye kimse iddia edemez. Eklemlere iyi geldiği kesin

Filipinlerde birçok yaş almış olan aktörler kök hücre tedavisi
    oluyor, müzmin sakat tores futbolcu bugün futbola geri döndü.

Şimdinin ve geleceğin tedavisi bundan sonrası gen tedavisi olur.

Bu son defa yazışım herkese güzellikler diliyorum, daha sonra
    sonuçları yazarım.

Üye
    Celim akyüz Avatarı

Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben mitononik distrofi hastasıyım bi tedavi daha yok denildi bi tür kas hastalığı sizin rahatsızlığınız ile aynımı acaba bi tedavi yöntemi vermıdır .

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    930
    Verilen Beğeniler
    624

Merhaba @Celim akyüz

Kas hastalıklarının çok azı tedavi edilebilmektedir. Ne yazık ki bunların içinde Miyotonik Distrofi yer almamaktadır. Mümkün olduğunda fizik tedavi ve koruyucu tedavilere mutlaka devam edin. Selamlar...

Üye
    Elifdedim Avatarı

Son Giriş
    29.01-2018
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    Afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese geçmiş olsun ben kendim için değil bir yakınım için sorucam çocuğun kasları eriyor yürüyen çocuk yürüyemez hale geliyor bunun için yurtdışında kök hücre tedavisi varmış.Bilen varsa yazsın lütfen mesajıma cevap yazın biraz acil bir durum çünkü teşekkür ederim.

Üye
    pasa7320 Avatarı

Son Giriş
    27.06-2018
    Saat
    22:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba kuzey tayland bangkok da omurilik içine elektrik ile uyarı veren cihaz fiyatı ne kadar omurilikde baya iyileşme oluyormuş ben dusunuyorum

Üye
    Medical Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:55
    Yaşadığı Yer
    kiev
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ukrayna'da Kök Hücre tedavisiyle ilgilenirseniz araci kullanmadan direk bizimle baglanti kurabilirsiniz. Sormak istediklerinizi sora bilir ve Ukraynaya gelib doktorlarimizla gorusebilirsiniz.

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    930
    Verilen Beğeniler
    624

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Her kim ki nöromüsküler bir hastalığı kök hücre ile bugün için tedavi ediyorum diyorsa "şarlatandır"

Üye
    can.38. Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:05
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bende müsküler distrofil kas hastasıyım, @hozgul 'in dediklerine aynen katılıyorum. Lütfen bu uyarıları dikkate alın.

Üye
    Medical Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:55
    Yaşadığı Yer
    kiev
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Boyle ciddi hastaliklarda zaten tamamen iyilestirme soz konusu degildir. Bir sefer kök hücre uygulandi diye tamamen iyileşmez Hasta. Mesela, diabet 2 tip hastalarda Büyük basari sagliyor, Kök Hücre uygulandiktan sonra unsilin kullanimi azaliyor ve hatta Bazi hastalar bir iki yil boyunca hic kullanmaz. Kök Hücre tedavisi Erken teşhislerde tamamen iyileşme saglamakta, CP hastalarinda 6 yasa kadar olan cocuklarda iyileşme sagliyor. 6-7 yillik bir yatalak hastasini Tabii ki ayaga kaldirmaz. O yuzden kök hücre tedavisi ile ilgili bilgiyi, uygulama serbestliyi olan ulkelerdeki doktorlardan almaniz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon