Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar para pul boşuna gitmesin x-cell e gidecekler devlete karşılatabilir.prosüdürü tam bilmıom ama devlete karşılattırma imkanımız var.
    ayrıca bu başlığı bilerek açmışdım kök hücrenin suyunu çıkardılar die.ama ne mutlu ki bize burdada birbirimize girmeyi başarıoz.

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar neden böyle mantık yürüterek bi yerlere varmaya çalışmaktan başka çaremiz yok çünkü bu engelliler bizin 19000 üyesi var 19 bin engelli dile kolay. Varmı bu sitede umut ışığı olan hastalara yol gösterecek bir devlet görevlisi veyada sağlık bakanlığının burdaki 19 bin engelli için bu konularda bize yardımcı olmak için bilgi vermek için görevlendirdiği bi görevlisi? Malesef yok varsada ben görmedim. Hep körler sağırlar birbirimizi ağırlıyoruz. Kendileri Türkiyede yapılabilen bir anju için taa amerikalara gidip tedavi olup geliyorlar (maliye bakanı kemal unakıtan) ama biz kimsenin umrunda değiliz. Ne yapalım bizde burda kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz. Bizim köyde bir söz vardır: EMRAH ÖLMÜŞTE TURNALARIN UMRUNDAMI SANKİ. (emrah eski dönemlerde yaşamış turnaları çok seven turnalara türküler yakan bir halk ozanıymış). Şimdi bizimkide o hesap. Anlayan anladı
    Görevliler inşallah bu yazımı silmezler çünkü siyasi konuşmadım sadece gerçekleri söyledim.

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

valla ben mişli muşlu konuşdum ama adam devlete karşılattırmak için uğrasıodu.eğer x-cell tercihim olsaydı bende oyolu takip eder size ayrıntıları sölerdim ama bilmıom prosodürü.çok paran varsa takır takır ödeyecen.yoksada turnalardan bi haber beklicen.burası türkiye turnasıda bitmez öküzüde.(bu sana değildi onur,siyasetçilereydi)

Üye
    ivanfer Avatarı

Son Giriş
    18.04-2010
    Saat
    01:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi lazuli babacan sakin kafayla defalarca okudum yazdığını söylediğin mantıklı ama kaç senede ölecek ölen hücreler 10 senemi 20 senemi varsın ölsün 10 seneye nolacak bakalım ya kesin kök hücreyle tedavisi çıkacak yaçıkacak ilaçlar kesin tedaavi sağlayacak,yada hiç bişi olmadımı 10 sene sonra tekrar eski halimize gelsek bi nakil daha süre 10 sene daha uzayacak böyle gideriz dimi haksızmıyım kardeş?yoksa bekle bekle daha ne kadar süleyman demiştiki bana ben 35 yaşındayım daha ne kadar bekliycez yoksa hareket bile kalmayacak haklı değilmi slymn bence vakit bile kaybetmememiz lazım beni terkeden sevgilinin karşısında ayakta durup gözlerinin içine bakmayı o kadar istiyorumki.

Üye
    ivanfer Avatarı

Son Giriş
    18.04-2010
    Saat
    01:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fenerbahçeli eski ünlü futbolcu olan ve severek takip ettiğim yaklaşık 12 yıldır als hastası olan Sedat Balkanlı Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.Allah rahmet eylesin.Konuyu biz falılar için açma gereği hissettim.Geçen günler bizden alıp götürüyor,sonuçta ölüm var ama en azından onurun dediğini unutmayalım diyorum kök hücre nakline bakalım biz falılar olarak.Bende diyorumki vee kök hücreye şuan karşı olan falı arkadaşlara Sedat Balkanlı kök hücre nakli olsaydı varsın iyileşmesin ne kaybetcekti???

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kok hucreyi emin ve olan bisey gibi konusuyorsun ama mukunse eger boyle bisey yapilirsa bi kac yil geriye dusmus olabiliriz
    boyle bi tedavi suan olmadigini dusunuyorum sadece bu ama var ise ben ucarim
    sedat ve benim durumum cok farkli bomba gibiyim experimental deney denemem

Üye
    TTedTT Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    16:30
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar Sevgili arkadaşlar,

Daha öncede vurguladığım gibi kök hücre dejeneratif norolojik hastalıklar için ciddi bir zaman kazanma aracıdır. Daha önce paylaşımda göremediğim güncel bir makaleyi sizlerle paylaşıyorum, genel olarak spinal cord(sinir kordonu) üzerinden, bu konuda hücresel tedavinin uygulamasıyla, yapılan çalışmalarla derlenmiş eşsiz bir makale. Bu makaleyi okuyunca kök hücre (Norolojik hastalıklarda uygulabilirliği) ile ilgili kafanızda soru işareti kalmayacağına eminim.

http://www.journalagent.com/z4/downl...&un=SSCD-46855

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12