Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 145 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    "belki" dedim sadece, onur, belki ...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: o_n_u_r Mesajı Gör
    Rekursiyon senden ricam bana bu somatik kök hücrenin embriyonik kök hücre kadar olmasa bile ne kadar yani % kaç oranında faydası olabileceği hakkında bi fikrin varsa lütfen söylermisin.
    malesef bi fikrim yok ... ama biyerlerden örenirsem kesinlikle bildiririm ...

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Friedreich Ataksi hastası olunca ''belki'' kelimesi bile bir umut oluyor ne yapıyım. Yinede çok teşekkür ederim.

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

bu kök hücre tedavisi olan gülşah arkadaşımız var aslında biraz bilgi verse durumu hakkında en azından çok makbule geçer ...

gülşahcım burdaki arkadaşların tek umudu bu kök hücre tedavisi azda olsa bilgi versn çok sewiniriz
    ne olur kırma paylaş bizimle olan biteni...

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lakoste kardeşim çok doğru söylüyosun ama bence gülşah kök hücre tedavisini oldu iyileşti ve o geçirdiği zor günleri ve geride kalan bir zamanlar dertlerini paylaştığı f.a lı arkadaşlarını unuttu. O artık sağlıklı biri artık bizlerle muhattap olmaz. Allah bilir o artık bu siteye bile artık girmiyodur. Ben bu sitede bu yıla ait hiç yorumunu görmedim örneğin. Haksızmıyım arkadaşlar. Boşverin yine ne varsa bize bizden var. Atalarımız boşuna dememiş 'düşenin dostu olmaz' diye.

Üye
    savaş savaş Avatarı

Son Giriş
    19.07-2010
    Saat
    14:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar kardeşler evet gülşah eğer hayatdaysa(ALLAH ömür versin) yazmaması bizler için düşündürücü.
    benim diyeceğim bu ferriprox u aldım bu akşam ilaca başlayacağım sonucu aktarırım ALLAH'dan bir şey olmazsa.

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onur sana bi soru siteye iyi bak genetik hatalik tedavi ettiler mi ben gormedim
    iyi gunler
    unuttum 750kidiyi tam tedavi etmediler daha iyi oldular ama hepsi 100% iyilesmedi ve simdi ne oldular xcell center in haberi bile yok
    ondan xcell center sikayetci yine tedavi olan insanlar devamli durumlarindan haber vermeli

Üye
    hüllü Avatarı

Gerçek Adı
    Hilya
    Son Giriş
    29.01-2011
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar xell-center ın sayfasını iyice okuyup inceleyin adamlar gelin biz sizi iyileştiririz %100 demiyolar,kök hücrenin fa için tedavi edici olup olmadığını araştıracaklar,fa yı tabiki biliyolar ama nadir görülen bi hastalık olduğu için önceliği yok maalesef bu önceliği sağlamak için hepimiz başvuralım,xell-center büyük ve köklü bi hast bağlı klinik arkadaşlar onuda söyliyim ayrıca form doldururken boy yada kilo sorunu yok form hata veriyor sık sık deneyin benimde adreste takılmıştı ayrıca boy kilo vs.bilgiler hast genelde hep alınır bunlara takılmayın

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar gülşah hanım kendisi buraya teşrif etmiyo ama dün yaralı_ceylan rumuzlu arkadaşımızla msnde konuşmuş. Kök hücre tedavisini 3 ay önce olmuş. Msn de kamera açmış yürüyüşünü göstermiş. Evin içinde hiç bir yere tutunmadan 4 tur atmış. Bide önceden sokağa çıkınca çabuk yoruluyormuş şimdi ise yorulmadan düzgünce yürüyormuş. Arkadaşlar doktorlar gülşaha 6 ay süre vermiş ama daha üçüncü aydayken bu kadar gelişme varsa o kız altıncı ayda uçar bence
    Baben abi bak gördünmü dediğimde haklıymışım. Ben hislerimde kolay kolay yanılmam.

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet haklıymışsın Ama arkadaşın önceki mesajlarını inceledim. Topu topu 4 mesajı vardı. Yazmayla pek arası yok galiba? Bir de sanırım biraz küstürdük.. Sert eleştiriler yapmıştık.. Ya da yanlış anladı bizi..

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu gulsahi tanimak isterdim :d
    simdi gezerken yorulmuyo derken yani yururdu zaten heralde
    ayni tedaviyi yurumpeyene uygallanirsa yururmu bilmiyorum :d
    onur bende kok hucrenin arkasindayim
    :d
    insallah biter kabuslarimiz

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    10:01
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

konuşkan bii degil zaten ama iyi birisi konuşmyıda nazar olur diye kaçınıyor ...

gülşah bizede açıklama yapsa ben iyi oldum sizede tavsi ediyorum dese sizde benım gibi kader dostumsunuz dese te tek anlatsa dimi ama ...

burda saglıgına kavuşmak istiyipte herşeyini vermeye hazır bir sürü arkadaşın var gülşah ..

madem mehtap konuştu gülşahla foruma davet etsin... Bilgi versin..

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Lazuli tşk kardeşim. Arkadaşlar bide söylemeyi unuttum. gülşah çinde embriyonik kök hücreyle tedavi olmuş. Çinde embriyonik kök hücreyide kürtaj olan kadınların ceninlerinlerinden alıyolarmış...

Üye
    a_slymn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2015
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    MEKANSIZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walla onurcum kusura bakma o konuda kesın konusamıcam bana gore kurtajla alakası yok gıbı cunku kordon kanı dunyaya canlı bebekten alınan kan oluyor kurtajda canlı bebek olayımı var ben anlamam kurtajdan hıc basıma gelmedıde
    onurcum enıyısı bız almanyayı unutalım hullu ne dıyo fa genlerımızdede var o nedenle kemık ılıgımızdede var xcell baslamadan bıttı dogruysa hullunun dedıgı dogruysa bıle aıleden doku uyumu cok yuksek aıle ıcınde doku uyumu olan bırısınden alınır zaten bızden ne koy olur ne kasaba
    somatıgıde sıctık batırdık
    sıradakı gelsın...
    ewet baben haklı gulsah konusunda bıotech dedıgınde cok yuklenmısız kıza bıara banada soyledı ama gene engelledı benı o cını anlatınca hepınız ( ben harıc)
    cıne gıtme kok hucre yalan dolan para tuzagı demıssınız oda hepımızı ben basta olmak uzere engellemıs ben konusurken bıray olmustu cınden gelelı ve evde yuruyodu dısarıda hıc cıkmadım demıstı 2 ayda yavas yavas cıkmıs ve eve katamıyolar herhal sımdıde hehehehehe
    lazullı yurumesının kosmasının ne alakası var o tedavıye 22 yasında baslamıs ve 3 ayda bugune gelmıs zamanla daha ıyıye gıdecegı kesın o yururken olmus tabı normal ınsan gıbı yurumuyodu destekle 22 yasında bı falı gıbı o 3 ayda bugune gelmıs bız tekerleklı sandalyedeyız bız 1 senede gelelım zaten bu duruma ben 33 yasındayım 13 senede geldım hangı tetavı benı 1 saat ıccınde tamamen ıyılestırırkı
    ggulsah soylemıstı kok hucrenın tutup tutmadıgı o an enjeksıyonla verıldıkten sonra ıyılesme belırtılerı bırkac gun ıcınde ortaya cıkıyomus kendısı soyledı corbayı ıcemıyodum deddı bırkac gun sonrs corbayı dokmeden ıcmeye baslamıs cınde tekerleklı sandalyedeymıs geldıgınde destekle yuruyodu 2 ay once evde yuruyodu suan sokaga cıkmıs yarın marsa cıkarsa hıc sa sırman
    artık gerısınıde gulsah anlatsın nasıl ulasabılırsınız ona zaten sıtete bılgılerı var ama msn sıne kımseyı kabul etmıyo onun ıcın once mail attın kendınızı tanıdın
    ve esprı anlayısı sıfır sakın esprı yapmayın sulu asla
    herkeze ıyı muhabbetler

Üye
    lazuli61 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    14.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaw yanlis anlasildi galiba ben gulsahin kok hucre olmadan hangi durumda oldugunu soramak
    kok hucre kirilan sinir baglarini onariyor mu onu ogrenmek
    aldim cvb seni okuduktan sonra
    bi gunde tedavi olcam demedim :d

Üye
    o_n_u_r Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.04-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla süleyman abi benim suçum yok. bana ne söylendiyse bende aynısını yazdım.

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon