Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 49 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    10:35
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bilenler bilir. Kök hücre tedavisi yaptırmak istiyoruz. Sağ %95 duymuyor. Ona yaptıralım dedik ama nerede yaptıracağımızı bilmiyoruz. Beni bilgilendirebilir misiniz?

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

duuur daha oralara gelemedik kok hucre tedavisi isitme kaybina tedavi asamasinda dunyada yaptik ettik diyenlerde sarlatan bence

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Çin'de bir firma yapıyormuş. ama tatmin edici referanslarına rastlamadım ne yazık ki. bu iş oturana kadar neden buna bakmıyorsunuz?: koklear implant.

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sukufe hanim, pronet hocam

ben 1 aydir sesleri ayirt edemiyorum. o gun bu gundur bi ezan sesini bile anlayamiyorum. muziklerde hic birsey anlamiyorym. muzigi kavramam 2 3 dk suruyo kavrasam bile muzik biraz daha ilerlediginde muzigin yolunu kaybediyorum. hele konusmalari hic anlamiyorum. telefonda 1 ay goncesinde anlardim simdi zerre miktar anlamiyorum. napacagimizi bilemedik. akupunktur tedavisi goruyorum pek fark yok hala. phonak ambra yi aldik denemelik. ondada farketmedi. napacigimizi sasirdik

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ahh bi tedavi şansı olsa cihaz allahın verdiği gibi olur mu hiç

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hakkaten cok zor durumdayim . derslerden geri kaliyorum.

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Kök hücre tedavisi mi var ? Kök hücre dediğin sinirler değil mi ? Valla benim çift taraflı tümörlerim vardı alındı alınırken komple sinirleri körelttikleri için artık sağırım ve henüz kimse bi çaresinin olduğunu söylemedi.Biyonik kulak var ama henüz o aşamaya da gelemedik.Size de geçmiş olsun

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

plumeria

varmis. bi haberde koreli yaptirmis hangisi bilemicem ama biri %45 digeri %90 acilmis. birde yukarda uzun yazdim.

benim sorun su sekilde basladi:

ozetle: benim tek kullandigim cihaz bozuldu. servisten gelene kadar baska cihaz taktim servisten geldi hic bir seyi anlamamaya basladim.

detayli:lk olarak sag kulak 100dB sol 100dB. Aslinda sol %50 duymuyordu zamanla artti ama ben hep sol kullandim 5 yasimdan beri tek cihaz dolastim sag duvardi resmen. Solda Naida9 UP var. Sag bostu. Olaya gelince3 4 hafta once naida 9 bozuldu servise verildi. 3 gun dandik cihaz taktim denemelik. Ama bi gorseniz sanki kulagima pamuk takmisim. Ailemi cevremi duyuyorum amma anlamiyorum 20kere soylettiriyorum care yazmakla oluyor yada anlayana kadar soylettiriyorum. Baska cihaz takti ondada durum degismedi. Neyse geldi benim cihaz taktik ayarladilar fitting mi ince ayarmi ne bisiler yaptilar. Baktik kisik ses geliyor. dediler alisacak 2 gundur sabrettim hadi alistik lan yine ayni ne okulda dersleri anlayabiliyorum. ne ailemi ne cevremi. O gun bu gundur anlamazligim artti. En son odyoda 100 e 100 halbuki o odyodan once sol 80di sestede azalma filan yok anlamiyorum sadece. Cift kullancak dediler saga naida 9 sola ambra sp taktik sagdaki duvara vurmaktan baska bise yapmiyor. Gurultu yapiyor yani. Ben sunu anlamiyorum sag 100 sol 100 madem oyle neden sagda duymuyorumda solda duyuyorum. Yani sagda kapi kapali sesler kapiyi acin diye vurup duruyor ama solda oyle degil kapi acik gelen sesler geciyor. O zaman nasil oluyorda sag sol ayni dB de? Birde muzikler, 3 4 hafta once ne guzel dinlerdim muzikleri. Simdi sanki butun muziklerin equlayziri bozulmus hic anlamiyorum kavriyamiyorum sozleri degil muzik parcalarindan bahsediyorum. Zaten sozlerini anlamiyordum

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Tekrar geçmiş olsun arkadaşım..
    Ben müzik bölümü öğrencisiydim ve bana işitme cihazı da olmuyo sana 3-4 hafta olmuş bana 3 sene Hayırlısı inşallah bir çözüm bulurlar.. Malesef bilmiyorum ben

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkuler. ama bu isin sonunu bilmiyoruz ki. insallah hemen gecer. bana 3 4 hafta oyle olduda hala devam ediyor anlamazlik bitmedi. doktorlar implat yapalim diyorlar ama ben istemiyorum. sastim kaldim ortada

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

erkamacar siz aceba grip sinuzit filan oldunuzmu yakin zamanlarda kendimden bilirim grip pldukta kulakta bi dolgunluk anladigim seyleri bile anlamama duydugum sesleri bile duyamama olur bende eger sizde oyleyseodyo olcumunde tabi db oranlari yukselir gripken
    zaten 85 90 db isitme kaybinda isitme cihazinion babasi olsa konusmalari pek anlayamayiz sesleri guzel duyabiliriz ama muzik telefonla konusmak zaten o kadar kayiplida olmazki ben dogdum dogali muzigin ne oldugunu anca okuyarak fikrim var televizyon telefon iste onlari hic anlamam amma olsun sms alt yazilar nimetlerden faydalaniyoruz cok sukurbizde boyle yasamayi ogrenecegizbunlari yapmak icin koklear implant taktirdim vallaha pmrumu komur etti hastane kapilarinda doktor muayenehanelerinde cebellesiyorum7 yildir anam agliyo basimi sacimi yoluyorum keske hic taktirmasaydim saglikla sagir yasasaydim diyeisitme cihaziyle bile ses duymuyor artik o koklear implant alinana kulakzaten kullandigim muddettede hep dudak okudum isitme cihazindan oyle fazla bi tarafidayoktu olan benim azda olsa ses duyan kulagima oldu
    sizede dudak okumanizi tAVSIYE EDERIM ISIKLI MEKANLARDA COK RAHAT EDERSINIZ

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe hanim dun griptim hafiften burnum akiyor. ama bu sıkıntı 1 aydir var. benim asil sorunum muzik degil. telefonda konusulan cumlenin kelimelerinden 1 tanesini ayirt edemez miyim ya. 1 tane. yok anlamiyorum. cevremide zor anliyorum. sorun duymamak degil anlamamak. suan akupunktur da tedavi oluyorum. doktorun sesi kisik geliyor. cihazi son ses ayarliyorum fark yok.

Üye
    erkamacar Avatarı

Gerçek Adı
    Erkam
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar akupunktur da oksijen tedavisi yapılıyor. İleri işitme kayıplarında kulak çınlaması görülür normalde. bendede var. çınlamada normalde böyle motor sesi filan vardı. oksijen tedavisinden sonra rüzgar sesleri de geldi. Nefesimi sıktıgımda 3 sn duruyor sonra yine devam ediyor. Bazen çıldıracak dereceye geliyorum. Sizce devam edeyimmi tedaviye

Askıda Üyelik
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    sanane
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    3

önümüzdeki 5 yıl içerisinde amerika'da kök hücre ile işitme kayıpları ortadan kaldırabileceğine inanıyorum.
    O yüzden şimdiden İngilizce kursuna başvurdum ve gidiyorum.
    ilerde çok lazım olacak diye düşünüyorum.

Ayrıca yüzde 60 ve üzeri işitme kaybı olanlar, Telefonla konuşabilmek mümkün değil..

Sağ ve Sol %90 işitme kaybım var.

iyi forumlar

Üye
    kadergun Avatarı

Son Giriş
    01.12-2015
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    %98 duyma kaybim var si-ser iletişim den nano hp + cihaz aldim çok memnunum tavsiye ederim ayrıca kök hücre tedavisinde isviçre hastanesi bu konuda uzman yaklaşık 600.000 hastaya yaptılar yeniden doğmuş gibi oluyormuş insan masraf 6o.000 tl civarı bilgilerinize...

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon