Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ada Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Karabağlar...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    96837 - [Kitap] Nefertiti / Mısır'ın Kraliçesi Sonsuzluğun Kızı / Michelle Maron

Hırslı, etkileyici ve güzel Nefertiti’nin kaderi, dengesiz ve genç bir firavun olan Amenhotep’le evlenmekle değişti. Ancak Firavundan bir oğlu olmadığı sürece, halkın sevgisi de yeterli gelmeyecekti. Nefertiti’nin kız kardeşi Mutnojmet ise asla ablasının güç tutkusunu paylaşmadı. En büyük umudu kalbini çalan Genaral’le hayatını birleştirebilmekti.
    Aşk, ihanet, siyasi anlaşmazlıklar, veba salgını, din çatışmaları Ve soluk soluğa bir iktidar mücadelesi Michelle Moran, eski Mısır’daki yaşamı tüm canlılığıyla günümüze taşıyor. Hızlı temposu ve gerçeklere dayalı yapısıyla tarihin etkileyici bir döneminde yaşamış iki unutulmaz kadının çarpıcı öyküsünü anlatıyor.

Not: Cumartesi günü İstanbul/Kadıköyde aldım bu kitabı ve akşam okumaya başladım Dün itibariyle de yarıladım..Bu akşamda final yapmaya çalışacağım hoş...Efendim güzel ve akıllı bir kadının büyük bir imparatorlukta nasıl hükmünü geçirdiğine tanık oluyor insan..Hoş,osmanlılarda da sık sık karşımıza çıkan örnekler gibi..Hayatımda en çok gitmek istediğim şehir Mısır'ı merakla takip ettiğim bir kitap oldu bu kitap benim için..Sürükleyici,anlatımı akıcı ve sıkılmadan okunabilecek son çıkan kitaplardan biri...

Üye
    deagolbrandybuck Avatarı

Gerçek Adı
    Gürkan
    Son Giriş
    28.03-2011
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mısır tarihini bende severim. Yakında Mumya: Ejder İmparatoru'nun Mezarı gösterime giricek, o filme gitmeyi düşünüyorum.

Üye
    Major Avatarı

Gerçek Adı
    Caner
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ada

Merhaba kitap hala elinizde mevcut mu? bende çok okumak istiyorum ama baskısı olmadığı için bulamadım hiç bir yerde cevap veririseniz sevinirim.