Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    42076 2 - Medyum / Stephen King

Torrence ailesi, evlerinden uzakta bir otelde çalışmaya başlar. Görevleri boş olan otele bakmak ve gerektiğinde işletmektir. Aile, yeni bir iş ve hayata başlamanın heyecanı içindedir. Jack, Wendy ve küçük çocukları Danny için burası yeni bir yuva olacaktır.
    Ancak, yılın pek çok ayında boş olan otel aslında sanıldığı kadar boş değildir. Çünkü burası ailenin bildik korkularının yeniden canlanmasına neden olan karanlık ve kötülüklerin kaynağı, medyumların savaş alanıdır.
    Hayal ve gerçeğin iç içe geçtiği bu ortamda artık önemli olan karanlığın esiri olmamaktır.

Benim yorumum=Kitabı yarıladım,Valla korkunç gelmiyor,gerilim hissetmiyorum ama odama başucuma koyduğumda kitabı ters çeviriyorum
    Çıkacakmış gibi geliyor çocuk kitaptan dışarı gözlerinden pozitif ışık almıyorumTırsmam ben kolay kolay ama

Üye
    chinaski Avatarı

Gerçek Adı
    srkan
    Son Giriş
    11.10-2011
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    15

Ciddi manada ürpermenize yol açabilecek bir kitaptır,hele de hayal gücünüz kuvvetliyse her an kapının ardından küçük çocukları görmeyi beklersiniz karanlık gecelerde...

Üye
    fatma20 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nedense bu yarım kaldı kal geldi hala yarım