Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hilaldastan Avatarı

Son Giriş
    17.03-2016
    Saat
    11:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aşk ve cinsellik, gurur ve inat, gitmekle kalmak, iki sevgili arasında hiç bu kadar tartışılmamıştı.

"Bir kadınla erkeğin birbirini anlaması, birbirini istemesi, birbiriyle anlaşması, birbirlerini çok seviyor olsalar bile neden bu kadar zor?" diye düşündü Hayal. Evet, Uğur'u seviyordu, onunla sevişmekten zevk alıyordu ama niye her sevişmelerinde sorun çıkıyordu? Birbirlerini bu kadar sever ve vazgeçemezken neden yatakta da, hayatta da an İtişilmiyorlardı? Uğur ve Hayal mi anlaşamıyordu, yoksa ta başından beri Adem'le Havva da mı anlaşamamıştı?

Güçlü, başarılı ve çekici iş kadını Hayal, tutkuyla âşık olduğu genç, duyarlı, yakışıklı sevgilisi Uğur'u cinsel terapi yaptığı kadın hastalarıyla ne kadar paylaşabilecek? İkisinin de vazgeçemediği bu büyük aşkın öyküsünü bir solukta okuyacaksınız.

Üye
    empatizan Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Dün bir oturuşta, çabucak okudum bu kitabı.
    Ciddi ve kasvetli şeyler okumaktan sıkılanlara tavsiye edebileceğim son derece light, pembe dizi kıvamında bir kitap.
    Alt ve orta sınıfın dışında kalan ve toplam nüfusun yüzde onunu geçmediği tahmin edilen öteki Türkiye’lilere ait hayatların anlatıldığı bu kitapta ne kendime ne de yaşadığım çevreye ait bir şey bulabildim ama yine de okumaktan keyif aldım.
    Bu kitaptaki kahramanlarla özdeşleşmek her ne kadar sıradan bir orta sınıf fanisi için imkansız da olsa, pırıltılı, hayatların, uçuk kaçık arz ve taleplerin, hangi sınıftan olursa olsun değişmeyen genel insanlık hallerinin arasında dolaşmak keyifliydi.

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yahu uzun zamandır aklımda bu kitap , bir türlü alıp okuyamadım.

Madem tavsiye var , farz oldu şimdi