Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hbrcim06 Avatarı

Gerçek Adı
    (?:^24$)
    Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    01:11
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bukre kahraman tazeoglu - Bukre / Kahraman Tazeoğlu

Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. Bir insanın
    gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. Eskisi gibi değilim. Neden mi senden çok daha öndeyim?
    Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup
    bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim. Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar,
    yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak
    kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin
    doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan
    olmaya yeter zannettin. Bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. Bu aşkın vebası
    sende, busesi bende kaldı. Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. Unutmak alışmaktır. Unutursun demiyorum?
    Ama alışacaksın biliyorum.

Kahraman Tazeoğlunun son kitabı bukre tüm kitapçılarda...

D&R satın almak için tıklayınız
    Hepsiburada satın almak için tıklayınız

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

Sıkıcı... Gerçekten çok sıkıcı kasvet üzerine kasvet bulduğum bir kitap..
    ayrılık üzerine kurulmuş insana yeter artık bitsin dedirten cinsten bir kitap..
    ilk hikaye güzel keşke onu devam ettirseydi..
    düz yazılar bana fenalık getirtiyor tat vermiyor ve de ayrılık olunca sürekli karamsar modlarda yazılınca kabak tadı veriyor..
    Soğuk kahve de buna benzer olduğu için evde olmasına rağmen okumuyorum... Böle yazarları kitap yazmış olarak kabul etmiyorum ben

Üye
    nergis gülü Avatarı

Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    17:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu kitabın ismini çok duyduğumdan okumak istedim ama yorumlara bakınca vazgeçtim.iyi reklam edildiki bunca beğenilmemesine rağmen ismi bilinen bir kitap oldu.enson senden önce ben ve incir kuşları beni etkisinde bırakan kitaaplar olmuştu..ya bulamıyorum şöyle beni açlık oyunları bin muhteşem güneş olasılıksız çalııkuşu kuranı kerimden ayetler ve ilmi gerçekler gibi kitapllar ya yokmu tavsiye?...

Üye
    sercan Avatarı

Gerçek Adı
    SERCAN
    Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Kasvetli ama cümle mühendisi bence.

Üye
    Alievanna Avatarı

Gerçek Adı
    Alieva Annamyradowa
    Son Giriş
    25.09-2016
    Saat
    23:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şahsen tarık tufan özentisi bulduğum kitap hiç bir albenisi yok edebi yönüde zayıf kalmıs maalesef tarz değil

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Zayıf bir kurgusu olmakla birlikte Kahraman Tazeoğluna özgü duyguların kelimelerde vücut bulan, özgün dansına yinede eşlik etmekten kendinizi alıkoyamadığınız fazla bir beklenti içine girmeden okuyup geçilecek bir kitaptı diyebilirim...

Üye
    EZGİSURAL Avatarı

Gerçek Adı
    EZGİ SURAL
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bukre'nin hikayesini beğendim,duygulandım fakat sanki hayatta aşktan başka bir sey yokmuş gibi yaşıyor ki insan samimiyet kuramıyor bukre ile.Yine de çerez olarak çok uygun bir kitap hemen okuyup raflara kaldırılacak türden bende bir gecede başlayıp bitirdim.Herkes sosyal medyada çok övünce kahveli resimler vs okuduktan sonra .'İnsanlar neden sadece böyle kitapları okuyor?' 'Neden diğer edebi,ders alınacak kitapları paylaşmıyor?'diye aklımdan bir sürü soru geçti. Yinede keyifliydi akıl dağıtmaya , geçici aşktan öte anlaşılabilmek ve anlaştığın birisiyle olabilme çizgisini gösterdiği için ve kesinlikle Ahmet Batman'ın -SOĞUK KAHVEM VE SABAH UYKUM- Kitabı kadar basit ve sıkıcı değildi... okumak isteyenlere iyi okumalar.