Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler

Konu: [Akis] hayal

Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    harika olmuş hepsi akis yüreğine sağlık. devamını bekliyoruz

Üye
    filiz Avatarı

Son Giriş
    19.07-2007
    Saat
    14:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

NE DİYEBİLİRİMKİ KALBİNE AĞZINA ELLERİNE SAĞLIK NE GÜZEL ANLATTIN ŞUAN PEK İYİ DEĞİLİM UZUN UZUN YAZMAK İSTERDİM SANA BENİMKİLER ÖLDÜ SAKIN SENİN HAYALLERİN ÖLMESİN SEVGİLERİMLE

Üye
    arkeolog76 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    19:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel bir yazı teşekkürler

Üye
    akis Avatarı

Son Giriş
    28.09-2012
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    Kars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BAŞLIKSIZ....

Senden neden ayrılmıştım ki yüreğimdeki yerini neden gözlerimden akan kanla doldurmuştum sanki.

Biliyordum seni böylesine arayacağımı ama yaptım bir hatamı kırdım o en büyük değerlele süslediğim seni şimdi acısıyla avunuyorum sanki dünyada akan kanların sorumlusu benmişim gibi.

Belki hiç bilmeyecen bu pişmanlığımı görsem bile nasıl söylerimki ağzım kurur kelimeler terk eder beni bunu biliyorsun tıpkı seni bırakıp giderken sana haber vermediğim gibi.

Hani kırıldığını söylediğin gün kocaman bulutlar önce kararıp sonrada ağlamaya başlamıştı,hatama karşılık o kadar benden ağlamışlardıki evleri bile göz yaşlarına boğmuşlardı sebebinin ben olduğumu kimse bilemedi.

Rüzğar bile sinirinden beni dövmek için sertçe esmiş, çatı pencere bırakmamıştı, tıpkı benim seni kırdığım küstürdüğüm gibi güneşte, kuşlarda küsmüştü bana önceleri anlam verememiştim ve anlamlandırmıştım sırf seni kırdığım içindi bana bu tepkileri evet seni kırdığım içindi.

Artık hayatımda ne değerli sen nede sıcak bir güneş nede çiçekler kuşlar var hepsi bana darılmış sırt çeviriyorlar sırf sen yoksun diye.

Artık herşey bana yıldızlar kadar uzak ben bile benden uzağım anla beni içinde afet sana dönemesem bile.

Üye
    Gülümse Avatarı

Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok güzel yazılar yüreğine sağlık akis. devamını bekleriz

Üye
    akis Avatarı

Son Giriş
    28.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kartanem

Yine kavgalıyım hayatla yine rüzgarıyla döktürdü gülümü süzülüyor yanaklarımda yağmur taneleri yüreğimi kan bastı kartanem sen gidince

*Düşerdi gökten adaşların gelin gibi donatırdı ya ağaçları doğayı hayran hayran izlerdik hani kaşım daki taneler eriyor diye hep üzülürdümya sırf bana seni hatırlatıyor diye.

Şimdi yakıyom bak gökten sen düşerken mektupları sana seni anlatamadığım şiirleri artık düşte üstüne yüreğimi erittiğin gibi eri sende.

*Bak ayak izlerimiz silindi hani o güşlerimizi andığımız yer şimdi bize ayrılık yeri olduya işte.

Hani güneşle gelecektin şimdi yıldızlar bile çıkmaz oldu gece gündüz, mevsimler bile bana küstü artık uğramaz oldular bana sen gidince.
    *
    Toprak bile benden geçti seni bekler oldu kartanem vuslata ermek için
    hayatmı bana senmi bana oyun oynarsın dönde söyle kartanem

İzin ver kartanem bugün senle yatayım üstümüde sen ört uyandırma beni bırak ölümüm senle olsun

Üye
    akis Avatarı

Son Giriş
    28.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    başlıksız

Sonbaharı yaşamadan kış doldu ceplerime. Hergün kar yağıyor da o karda yürüyemiyordum artık. Üşüdükçe içime kapanıyorum, kapandıkça yazıyorum yazıyorum yazıyorum sonra sinirlenip yazdıklarımla sigaramı yakıyorum. Gözlerden uzak olmalıyım ben, sözcükler bana ulaşmamalı, duymamalıyım o garip şiirleri. Bir saatlik derin bir uyku için herşeyi vermeliyim; hem telefonlarımı da kapattım, tüm terkedilmişliklerimi de yanıma aldım gidiyorum şimdi... Ufacık bir çocuk gördüm yolda giderken, ufacık bir öpücük kondurdum yanağına, üşüdüm... İhtimal ki arkamdan kimse bakmıyordu... Evet evet gitmeliyim artık, avutmalıyım kendimi.

Şu kapkara gecelerde alıp başımı gitmeliyim kendimi kendimden de kaçırmalıyım ne birini görmeliyim nede omuzlarda avunmalıyım .

Tek avuntum yastığımda ki gözyaşım yürekte bıraktıgın acının izi ve sırtımdaki kefenim olmalı gidiyorum....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12