Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 27 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    02:56
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Böylesine karmaşık duyguların sonuçlarına katlanabilme ihtimalinin ölçülmesiyle ortaya çıkan zaman içinde yayılmış kasvetli bekleyişlermiş aşk....Cümlelerin dolanbaçlı sokaklarını senin gözlerinin baktığı boşluğun hizasına çıkaran anlaşılmazlıklarla dolu şarkılar şiirler....Gökyüzüne bakınca anlarsın diye umutlarımı boşa çıkarabilen sen..Bir bilsen:Kafam kırık duvarlar benim arkadaşım olmuş çoğu zaman bilemezdinki...Yazık buruşturulmuş atılacak bir beyaz kağıtta düşlerim..Özlediğim kelimelerin ağzından çıkması içindi çabalarım boşu boşuna..Baktın göremedik hiç birimiz...Bakışlarının mayhoşluğunu kaybettik hep beraber...Ben ruhumun diyer yanı senin ellerin benim sana bakan her an ıslak gözlerim buluştuk...Sokak başında meyhane havasını özleyendim hep sen içtiğinde dünya toz perişan..Anlamını aramadığım bir gariban lugatının anlaşılabilinemiyen karmaşık kalp sancılarının doktora yansıyan yüzü...Bana denilen gibi olacak belki hayatım..Kimse anlamıyacak beni..Ben her zaman bir tın kıvamında yaşıyacağım...Bana denilen gibi olacak hastaydı bakışlarım geberir gider diyen doktorun yüzüne bakarak yaşadım..Erkekler ağlamazmış hassecter...Hangi duygusunu samanlıkta iğne misali yitirmiş soytarı sarfetmiş bu sözü.....Dünya değirmeninde öğütülen hayatımın kalp ağrıtan yansımalarıyla ben can sıkarım ağlarım gözyaşlarımla büyür adına umut dediğim kırmızı gül...Duvarlar konuşur hayat devam eder anlaşılabilinemiyenim hala yanıbaşımdadır...Ben yinede her şeye rağmen .ok var gibi ağlarım...

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Unutmaya dair ne varsa aklında unut gitsin..Yüreğinin sesini dinlersin bazen yüreğinin sesi seni boşluğun pençesinden özel bir yere götürmez ya...Duyduğun isimler bazen bir yer senin için o yer her yer...Ankara elleri kolları bağlı seyrediyor gidişini..Hiç bir şey yapamıyor polis jandarma saklanıyor kaçışların ardına sevgimden arta kalan terörist duygular...İntahar çiçeklerini büyütüyor gecenin karanlıkları...Göz yaşı oluyorsun içimde kurudu sandığım göz pınarlarım durmuyor lanet olsun şimdi söylediğim şarkıların içinde sadece ayrılıklara dair ifadeler var..Kaçtım lanet olası kendimden diorum bazen ben bana düşman olmuşum uzun zamandır...Düşmanlığım bitiyor gibi oluyor bazen ama hiç kimsenin gözleri senin gibi bakıp kahrolası hayatıma yön veremiyor..Nerdesin diye soruyorum kendime nereye gittin..Yok olduğunu bile bile arıyorum loş ışıklarda gün batımında yakamoz vurmuş evime yurduma romantizmin doruklarda olduğu zamanlar..Hiç olmadığını bile bile soruyorum neden gelmedin..Uçmaya hazır bir yaprak sonbaharın kuruttuğu duygularla eş değer...Keşkeler zulüm olmuş bana kısa zamanlar içinde o kadar çok keşke sarf etmişimki...Yoksun işte sonra mı sonrası hiç...

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Gözlerim tavana çakılı bakıyordum..Düşündüm sonra hani hayatın şöyle umut dolu anları olurya benim bu zamana kadar boşa çıkan bir sürü umut dolu anım oldu..Sonra kendimi düşündüm elimde kalana baktım bir rüyadan arta kalanlarla idare etmekten başka hiç bir lüksüm olmamış..Sevip sevilme yada değer görme mevzusu üzerine bir sürü kitap yazılmasına rağmen bana düşen ne olmuş bunların arasında..Sürekli kayıplarla uğraşan bir ben kalmışım birde ardımda bıraktıklarıma yolladığım asla işe yaramıyacak gözyaşlarım..Gidenleri düşündüm hayatımda olmayı istemiş becerememiş yada başından seninle biz hiç bir şekilde bir yere varamayız demiş gitmiş..Sevdiklerim benden uzaklaşma yolunu seçerken hiç ilgilenmediğim insanlar değer vermiş ve farkına varmamışım...Sırtını dönen insanlar hayat takvimimin en büyük kısmını kaplamış..Gözlerim tavana çakılı bakıyordum...Düşündüm sonra düşlerle yaralanan kalbimin bir yeri hep mahkumiyet yaşamış aslında takılı kaldığı isimler olmuş ama o isimlerhiç bir zaman yakın olmamış bana..Farkına vardığım bir sürü şey oldu hayatımda bunlardan biride asla benliğimi ben olarak kullanamamam oldu çakılı kalmışım boş yada dolu birilerine ölece devam ettirme gayretim olmuş şimdiye kadar..Benim tanımım bu belkide birilerini düşünüp yola çıkmassa Erkan bir şeyleri kendi kafasında kurup hedef belirlemesse hep karamsar hep çekingen hep kırılgan olmuş..Anlatmaya çalıştığı şeyleri hiç kabahati olmayan kelimelerin ardına gizlemek kolay yolu olmuş...
    Çevreme baktım sonra ailem bana kıymet verdiğini söyleyen insanlar sevilmişim evet ama benim aradığım sevgi yada benim aradığım güven hissi ailemde olmamış hiç yada bana güvendiğini arkadaş olarak görmekten mutlu olduğunu söyleyen insanlarda olmamış...Herkeze yanlış gelebilir bunlar belkide böyle birilerinin yanında olma ihtiyacı içinde bir yaşam tarzı olamaz diye düşünebilir insanlar...Ben kendi hislerimi ve hayata bakış açımı bildiğim için çok rahatım ve gerçek olan şeylerden başka hiç bir şeyi yazmıyorum buraya....
    Kabul görür yada görmez umutsuzlukla bakılırım belki beni ilk olarak görüp baştan değerleri bir kenara atan ve hareketlerimle hiç tartmadan konuşan insanların bana baktığı şeklde bakar bana insanlar bu adammıki şu hareketlere falan bir bak çocuk yapmaz neden yapmasın..Aklı başında düşünen çocuklar olduğu gibi hayatının bir yerinde bir takım eksiklikler hissederek büyüyen ve benim gibi bir yerlere bağlanıp o şekilde yol alma ihtiyacı hisseden kimse olmamışmı yane..
    Hep birileri olması lazım benim hayatımda sensin o diyeceğim bir insan olmalı..kötü olabilir herşey..Umutsuz gözükebilir insanlar gözüne..
    Ben buymm işte farklı olma gayreti içine hiç girmeden her zaman arkasında durdum dediklerimin sevdiysem sonuna kadar sevmediysem sevmemişimdir..Unutmaya çalışmıyorum artık hiç bir olayı yada hiç bir insanı benim için hiç birinin değeri değişmiyor sonuçta...Burası benim dünyam ve bu dünyada yer edinen her kimse son nefesime kadar yanımda olur benimle hareket eder benimle beraber davranır....Düşlerimde yer edinenler kalbimde onlara ait olan yerden ayrılmaz..Demişya aslında kimse unutamazki hayatında ne varsa unuttum diyen hatırlamaktan başka hiç bir şey yapmaz..Düşünün hak vereceksiniz...
    Değişen hayat olsun neden ben hayata uyayımki aynı kazanıyoruz...

Üye
    MANOLPAN Avatarı

Son Giriş
    14.06-2009
    Saat
    03:15
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ELİNE SAGLIK crying_CloWn
    ÇOK GÜZEL YAZILAR

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Gönlüne sağlık...

İnsanları tanımak çok zor.Dışarıdan hayatı pek de takmıyor gibi gördüğün bi insanın içinde kopan fırtınalar seni şaşırtabiliyor...

Yazmaya devam et :wink:

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kalbimin attığı yerdeyim..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Piyademiz yazıların çok anlamlı ve duygusal..

Ben hep duygusal şeylerden uzak duruyorum beni fazlası ile etkilediği için..

Senin yazılarına yorum yapmadan geçemedim..Kalemine sağlık...

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EMEĞİNE VE YÜREĞİNE SAĞLIK GEBERİM.
    İNSANIN İÇ DÜNYASIYLA DIŞA AÇILAN KAPININ ARASINDA BU KADAR BİR FARKLILIK OLDUĞUNU İLK SENDE GÖRDÜM.
    TEKRARDAN TŞKR BU YAZILARI BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN.

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Eksi 34'ünü doldurdu bu karamsar çocuk..
    Dikenli yolları karamsar duygularına bağlayıp yaşayabilmeye çalışmanın ızdırabını rahatlatmak adına sığındı kimi gördüyse..
    Yanlızdı yanlış yaptı çogu zaman...Izdırabını kaleme sarılarak atar gibi olurken bile ağlamaktan kendini alamadı..
    Serseri gibi görünen ruhunu kıyafetle yansıttı..Halbu ki duygusaldı..Akşamları dışarda el ele gezen sevgileri görüp kahredecek kadar..
    Hareketleri davranışları uymadı kimseye topluma..Dışarda bir yerlerde kaldı her zaman..
    Ben varım dediği yerlerde bile aslında yoktu biliyordu..
    Aranılan adamların başında gelmeyi istedi bazen uçuk fikirlerini olmayası rüyalarla eşliyerek..
    Bana beni anlatan kelimelerle gel...Öyle büyük bir beklentim olmadı senden..Yok oluşlara dayandırdırdığım kelime cümbüşü bu yazılar..
    Karamsarlığımdanda bıktım aslında kendimdende uzun zamandan beri..
    Bana bir sel getir diyemem duygularımın donukluğuna takılır üşür..
    Öyle büyük ki içimdeki yangın aslında orman kalmaz dağ tutuşur..Yazmaktan vaz cayalı baya bir olmuştu aslında..
    Şimdi neden ve neye dayanarak gaza geldim bilmiyorum..O kadar yanlışlığın ardından af dileyesim var herkezden..Ben olabildiğim için gerçekten çok mutsuzum biliyormusunuz..Bu mutsuzluğun kelimelere yansıtabildiğim taraflarını alıp getiriyorum buralara..Sayfalar dolusu yazabilirim bana dair beni hiç sevmesemde..Deyer yada deymez yazılarım bana ama yazıyorum işte yine bıkmadan durmadan usanmadan..Bana hasta diyen beyinleride gördüm çoğu zaman..Evet ben ağlarım her zaman bende hiç bir şey değişmedi....Küçücük seylerden mutlu olabilmek adına yaşarken o kadar uzakta olabileceğini tahmin edemezdimki mutluluğun..Yakın yerlerde aramanın eziyetini şaşkınlığıma ekledim ben..Kayıplarımı toplayıp alt alta yine kahredecek bir şeyler buldum kendime..Yanlışlarla doluyum bundan sonrada sanırım yanlışlarımı anlatacağım burda hiç çekinmeden korkmadan ve tırsmadan..Artık hani öyle uyak olsun kafiye uysun diye uğraşmadan yazıyorum..
    Beni tanımaya çalışanlar olabilir benden uzak kalsınlar diye..Yolunuz düşmesin kurban oluyum..Ayran gönüllü tam olarak ne aradığını ve ne olduğunu bilmeyen bir salak olarak yapıyorum kendi tarifimi..Çok aptalca yaklaşımlarda bulunduğum için buradaki yada dışardaki insanlara suçluyum..Suçumun cezasıda sanırım ah alıp ortada kalmak oluyor kabak misali..Bak beni anlatıyorum ben..
    Sahteyim hiç bir zaman dışardan gözüktüğü gibi her halta sırıtan her şeyden mutlu olan bir adam olamadım..Rol yapmayı galiba çok güzel bir şekilde beceriyorum..Şimdi nereden çıktı bu aşkın ızdırabı diyenlerede aşk olmadıki keşke uşalabilsem ızdırabına diyorum..Tek ataraflı sevmeye çalışmanın dışında acaba nerelere varmışım..Bir tren garı olmuşum bazen bazen bir otobüs durağı inatla kimsenin uğramadığı acaip diyarlara giden..Sesime ses gelirmi bu kadar çığlığın arasında..Yanlızlığın senfonisi benim hayatım en bas yerinden çalınagelmiş bir şaheser olmasada..Tasması çoktan boynuna asılan bir it gibiyim harbiden..Hiç bir kemik açlığımı durduramamış nedense..Yoluma çıkan melekler olmuş bazen her ne hikmetse şeytana dönmüş benden dolayı..Ulan kaydıraktan aşşağıya düşesi karanlık çocuk..Bırak bir zencinin dişleri gibi beyaz olsun düşlerin..İyi dedin de ben bu kararan dişleri isteyerek seçmedim..Sırtımda yamalı bir aba olurken hayat daha ne kadar daha ağırlaşabilir diye düşünüyorum..Sevmeyi hayal ederken de yanlıştım galiba severkende beni görmeyenleri..Burnunun dibinde kocaman bir hiç olmayı becerebiliyorum herkezin..Bak suçlu falan yok bu yaşadıklarımda benden başka..Böyle destana benzer bi çeşitte beni anlattığım için bakma kusuruma..Kağıtlar bile artık almaz olduğu için yazıyorum benim karamsar dünyamı iletişmeye çalıştığımız şurdaki boşluğa..Aslında bazen sırf dolu gözüksün diye hareket ettiğim hayatım burada..Manyaklıktan dem vuranların manyaklığa dair tanımlamalarının karşılık yanında bile yok olmuşluğu görebiliyorsam var bende problem ötesi bir şey diyorum..Ara sıra düşünmeye yol tutturunca anlayabiliyorum sanırım sanmanın bile ne kadar güzel olduğunu unutan kısmımla..
    Bir kısım insan profilleri geliveriyor gözlerimin önüne ağlamaktan kızarmadığı zamanlarda..Bir gül bahçesi armağan edeceğim yağmurlarla ıslanmayan hayaller istiyorum ben..Öylece bakakaldığım esmer hayallerim..
    Bir gün doğacağım yeniden biliyorum.. - 34 ten başladım doğmaya..
    Artı bilmem kaç olunca seneler o zaman yazmayıda unutabilirim burada okuduğum artık buradan uzak insanlar gibi oluveririm belki..
    Sanırım bu satten sonra hep burdayım beni yazmak adına yakaladığım anlarda..

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Duvarlarım var benim hüznün çıkmazlarında ellerimin uzanamadığı kadar yakın yerlerde umutsuzluklarım..Fırtınaya dair yitirilmişler sunardım sonralar bu gün olduğunda..Her bahar sancısının ağrılarımı arttırdığını gördüğüm akşamlardan geriye kalanlara idare durumunda olmakmıdır diye düşündüm ara sıra..Sevmeye üç beş kısa kilometrecik kalırdı her zaman..Bu kadar uzaklaşımsal olamazdı diye geçirdim aklımın sana ait yerinden..Sel olup donarken hislerimin yağmuru uykumu derin sarhoşlukların boşluğuna itekledim..Düştüm halbu ki düşeceğim aklıma gelmezdi..Düş kurabilme telaşımın yansıttığı kalbimde bir tornavida bükümü acı..Bi kere yol bulupta kavuşsam derken parklardaki bankların soğuk yüzüydün sen..Bir şişe bira kadar mayhoş tu hayallerim..Adımlarım adına doğruydu ulaşabilirilerle koşmaya çalıştım yürüyemiyecek kadar yorgunken bacaklarım..Kalbimdeki sensel telaşım bana hoyrat bir çığlık oldu..Sakaryada bir sürü meyhane içimde ayrana bile sarhoş bakan hüzün..Bunca sıcak günün ardından üşümeme yol açan sana olmadı isyanım..
    Yolunu çevirdim umut denilen kış iklimi karanlığının...Saatlerce zaman geçmeden bakıpta göremedim içinde bir kuş yumurtası büyüklüğündeki aşkı..Sevmedin sevemezdin..Direndin bundan öteye atlayacak kadar şampiyon değildim..Hep kısacık rekorlar kırıp durdun..Senden bana kalan umudun karanlığa çöküşü oldu sadece..Üsküdar izmirin bir ilçesi sanabiliyordum aşkımın ızdırabıyla..Boğazda körfezsi yaşamak gibiydi seni görmek..Balkonlarından balık tutardık evimizin venediğe bakan yerinden..Bir masal dı sanki sen yanımdayken peşinden geldiğim..Masallarda ankalar vardı zümrütleri gözlerin..Sonra bana söz verdim..
    Ay ışığım yolumun üstü sen sensizliğin uçurumunu ek yaptın kalbime..Karamsarlığa dilekçemi verdin ne beni bırakmasın diye..
    SEN GİTTİN.. BEN BİTTİM..
    GERİSİ HÜSRAN İŞTE..

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Çölün ortasında kışım ben..

Ağustos ayında ayaz..

Sabahları ay ışığı ısıtır beni..

Akşamları güneş doğar geceme..

Uçurumun kenarından yukarıya düşerim..

Musluktan akan derelerde yüzer gemilerim..

Kelimeler destan olur not kağıdına...

Zaman durur saat ilerler sen yokken..

Aylardan pazartesi günlerden eylüldür..

Sen capcanlı bir ceset olursun karşımda..

Kelimelerim sel olur donar avuçlarında..

Ben sana ağlarım kahkahalarla..

Sen bana gülersin hışkırıklarla..

Aklımın başımda olduğu deli zamanlarımda..

Sana aşık çiçekler ölür..

Tohumları açmadan kokar güllerim..

Sen yanımda olursuın deli gibi özlerim..

Seni hiç sevmiyorum anlıyacağın..

Aklım başımda anlıyorsun kelimelerden..

Karmaşık değilim görmediğin gibi..

Yüreğim tutsak özgürlüklerinde..

Seni sevmiyorum yemin olsun..

Bu kadar kararsızım aşkınla..

Aklımın çok düzgün zamanlarında..

Yazamadığım bir şiir taklididir bu..

Hiç karmaşık değilim bakta anla..

BEN SENSİZLİKLE EVLENDİĞİMDEN BERİ BÖYLEYİM...!!!

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Dünyaya kör bakan gözlerim gördü seni önce..

Sessizlikten çıldıran kulaklarım duydu sesini..

İnceden hüzünbaz bir keman namesiydi aşkımız biliyorsun..

Ama yoksun...

Tam çekip gidecekken dünyadan sen vardın..

Hatırla ben bana bile yaramayan bir adamdım..

Düşlerden merdivenler kurdurdun bana biliyorsun..

Ama yoksun..

Karamsar bir adamdan bir gebermiyesice...

Bir isyandan kocaman bir aşk çıkardın..

Bütün benliğimle aşıktım sana biliyorsun..

Ama yoksun..

Sensizliği sayıyorum şimdi..

Çok zaman olmuş gözümü terk edeli..

Hala hiç bir göz senin değil biliyorsun..

Ama yoksun..

Yağmurun ıslattığı çöldü hayatım...

Belki seninle olmayacak bir vaha yaşadım..

En son hüzzam bir şarkı çalıyordu hayatımda biliyorsun..

Ama yoksun..

Sen dünyamdın sen nefesim..

Hala kulaklarımda umut oluyor sesin...

Sen hiç gitmiyor hep kalbimde duruyorsun...

AMA YOKSUN...!!!!

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Bir şehr-i İsyanbul gördüm yüzünde..
    Ve gölgesinde yaşadım..
    Hüznün karanlığını..
    Anlattım bunca yıl sonra sana dinlemesende..

Ruhumun yelken koyuydun sen sakin..
    Sen benim için Ağrı..
    Sen benim için Maraş..
    Her türkü acı bir haykırıştı sana ve gözümde yaş..

Bir deniz aşıp gelirken sana..
    Karadenizdin hırçın dalgalarla..
    Bir seni aşamadım caaaan..
    Ruhum ikiye bölünmüştü seninle Kıbrıs'ta..

Kapıkulede unutulan eşyaydı kalbim...
    Ankara'ya hapis oldum..
    Sen diye yazarken bile şiirlerime..
    Gözlerinde boğuldum..

Ağlamak yoktu hani..
    Söz vermiştim ya sana..
    Tutamadım sözümü her zaman ki gibi..
    Göz yaşımda gemiler yüzdürdüm Meriç'te Tuna'da

Yanıbaşında senden uzak olsamda..
    Aşkına aşinaydı yüreğim..
    Her yol Roma'ya çıkarmış ya hani..
    Benim yolum sana çıktı tükendim..

Çıkmaz sokaklarında prangalı ayaklarım..
    Kelepçeli kollarımla seninim..
    Bir sana büyür olmuşken esaretim..
    Ben seni ÖZGÜRLÜK gibi sevdim...

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Acımıyor artık..
    Kalbimde sana dair depremlerin ardından..
    Bıraktığın düşüncelerin yangın yeri bedenim..
    Senin yokluğunun telaşına bağlıydı ya sancılar..

Düşünüyorum da bazen sensizliğin zamansızlığına boğuluyor..
    Seni dilendim senden..
    Tezgahında çürük hayatım yorgunluğumun geri dönüşü bana..
    Sen olmasaydın derdim ya bi halt olmuyo..

Yokluğuna şiirler yazarken..
    Düştüğüm çıkmazlar..
    Artık yoklar..
    Ne yaparsan yap..

Ben büyüdüm..
    Unuttum seni..
    Senin gittiğin dünden beri..
    Huzurum çiçeğim senin bahçende..

Yolun açık olsun selam söyle..
    Umudumu yanına gönderdim..
    Telaşım gizli bahçelerde..
    Tek sözüm......

SELAMETLE....

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Gözleri hayallerime gizli sevgili..

Bir soluk fotoğrafmıdır ruhun izleri..

Bilmiyorum...

Bildiğim ben bir yerde daha gördüm o gözleri..

Bak benim için..

O gözlerle dünyaya..

Ben olamadım belki..

Gözlerin umut olsun..

Sesin eşlik etmesede benliğe..

Kavalyen yağmur olsun benim yerime..

Özlemlerim gözlerine düğüm..

Ruhum acı bir kör düğüm..

Gözlerine bağlı umutları..

Düşünceleri isyana düşer manidar telaşları..

Endexi sana kilitli işlemlerin yanlışları..

Bana bıraktığım beni alda git..

Gözlerin bir nefeslik heyecan olsun..

Rüyalarım sana tutsak..

Gözlerin olmadan bana mutluluk biliyorum olmayacak..

Bir hayal kurdum farzet yaşamak için..

Bir hayal ve gözlerine bağlı umutlarım..

Beni boş ver yinede takma kafana..

Ben böyle asi düşer ruhuma..

Durduk yere..

AĞLARIM..

Anılarımda sen olabilseydin..

Sana bakarken tutsaydı elimden ölüm..

Ben mutluluğa hasret bir senaryonun kötü yanı..

Bir fotoğraf..

Bir nefes demek bana..

En güzeli umutları bağlayıp sana..

Uzak kalmak yarınlara..

Bilemessinki ben ne kadar..

Sel olmuş tutsaklığına eşkiyayım..

Ve bağışla..

Ben haddimi aştım..

SADECE GÖZLERİNE AŞİNAYIM..

Üye
    GeBeRMiYeSiCe Avatarı

Gerçek Adı
    La Edri
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .........
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Koy ver gitsin..

Deniz kahverengi..

Ağaç lacivert..

Gökyüzü kapkara..

Anlamına anlam yüklediğim sen..

Bir nefes..

Bir ses..

Boş sokak..

Loş ızdırap..

Yağmur sıcak...

Kalbin soğuk..

Gittim işte..