Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 29 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sigaramın dumanında boğuyorum kendimi masada yanıp tükenen mumun ateşinde yaktım ümitlerimi siyah bir is tıpkı yüreğime ektiğin siyah umutlar gibi yine siyah bir gece ne şafak sökecek nede bu içimdeki sızı dinecek . .

Titresede ellerim yokluğunun ayazında nefesimle ısıtıyorum gözümden düşen her bir damlanın yalnızlığında sen şimdi nerdesin ne haldesin ne fikrindeyim ne düşünde belkide ama şunu sakın unutma alacağım son solukta sen olacaksın çıkmadan bu can bu bedenden adın düşecek son hece dilimden . .

Tükettim sana olan kelimelerimi ne hecem kaldı ne gözümde bir damla yaş şimdi yazacak harfim bile yok Gece karanlık yine gözümde damla damla yaş nefesim titriyor aldığım soluk genzimi yakıyor alsam olmuyor almasam almasam diyorum son bir soluk daha . .

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yüreğindeki güzel sözler hiç eksilmesin BaY_Cin
    Seni tekrar bu sayfalarda görmek ne güzel Yeni şiirlerini bekliyorum

Üye
    ZEYNO_CAN Avatarı

Gerçek Adı
    Zeynepp (zeyno)
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OOooooooo çok güzel bir şiir yüregine saglık baycin. Yüreginin güzelligini yansıtmışsın.

Üye
    vakti_leyl Avatarı

Son Giriş
    11.12-2009
    Saat
    13:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yüreğinize sağlık..
    İçten bir iç döküm, ne denilebilir ki..
    Yüreğinize su serpilerde rahatlarsınız inş.

Esinle kalınız..
    Devamına...

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üşüyorum . .

Bak üşüyorum yine sensiz tükettiğim bir gecenin hıçkırık hıçkırık sabahında
    avuçlarına alırdın ya hani ellerimi hep üşürdü ellerim şimdi yalnızlığının ayazında Üşüyorum . .
    Gitmeseydin diyorum böyle gitmeseydin yıkıp kırıp döküp üzüp ağlatıp gitmeseydin
    o gece karası geceden kara gözlerine hasret bırakmasaydın . .
    bakıp bakıp daldığım siyahında kaybolduğum o kara gözlerine hasret bırakıp gitmeseydin diyorum.
    Ama gittin bak yoksun şimdi ellerimi ısıtanım yok baktıkça daldığım kara gözler yok seni seviyorum diyen yok seven yok sevdiren yok güldüren yok yaşamak için bi nedenim de yok sen yoksan neyleyimki bu yaşanası hiç bi yanı kalmayan hayatı sen yoksan napayımki bu seni sensiz yaşayan canı sen yoksan napayım bu içimde yanan ateşi yaktı kavurdu ne ateşin sönüyor nede kor oluyor esse şöyle derinden bi rüzgar usul usul savursam küllerini kalmasa senden geriye ne bir anı ne bir düş ne bir gülüş söksem köklerini savursam seni ağlamadan gözlerimden düşsen damla damla . .

İÇİMDE ÖYLE GÜZELSİN Kİ KİRLETMEYECEĞİM ONU SENİNLE ADIN BATSIN . .

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu kadar zormuydu senin için bu kadar acımasız bu kadar kolaymıydı senin için hiç düşünmeden hiç anlamadan kendini düşünerek gitmek bu kadar kolaymıydı Nasıl altından kalkıcam bu yalnızlığın nasıl becerecem bu sensizliği nasıl nasıl ..
    Ağlama demek kolay geliyor sana ağlamamak mümkün mü
    yürek yanmadıkça göz yaşarmazmış sende mi körsün göremeyecek kadar gözlerimi sende mi ZALİm sin sevemeyecek kadar beni sendemi hainsin pusu kuracak kadar Sendemi Kahpesin dalga geçecek kadar hiç mi hiç mi yok Yüreğin kalbin Sevgin Seninleyken olmadığım kadar mutluydum taki gidene kadar çekip gittin düşünmeden Attın bütün yalnızlıkları üzerime attın körpecik bedenimi yalnızlıkların içine
    Ama Ama şunu bilki çıkacam bir gün karşına konuşmasamda gözlerim anlatacak Her şeyi sana susucam konuşmadan bir tek bir kelime bile etmeden susucam Bir merhabayı bile çok görecem sana vicdanın sızlamayacak biliyorum Duygulanmayacaksın ağlamayacaksın benim ağladığım beni ağlattığın kadar Bakıcaksın anlamsızca bana nolduğunu bile anlamadan kaybolacam gözlerinden Hayatından düşlerinden rüyalarından girmeyecem artık kabuslarına hissettirmeyecem O en güzel duyguları sana paylaştırmayacam hiç bir şeyi yalnız yapa yalnız kalacaksın
    Yüreğin titreyecek belki ben geldiğimde aklına bedenin kasılacak gözlerin dolacak Ama çok pişman olacaksın yaptıklarına lanetler okuyacaksın bunu UNUTMA !
    Bir gün bir gün dikilicem karşına sadece gözlerim konuşacak sana
    Artık bıraktım ağlamaları . . gülmüyorum ama
    Gülemiyorum sen geliyorsun aklıma senle yaşadıklarım yaşadıklarımız
    İçimde bir şeyler oluyor bir fırtına kopacak derinden hissediyorum
    yine alıp götürecek beni bir taraflara belkide yüreğimi yüreğine
    belkide savurup atacak hayatın en kuytu en korkunç yalnızlıklarına
    Nolurdu nolurdu gitmeseydinde beraber yaşasaydık bütün bunları
    Ölmek ahhhhhhhhhhh ölmek Öldüremedin beni be GÜZEL GÜLEN GÜZELİM

Öldüremedin güzelim beni ÖLDÜREMEDİN yüreğimde ki sevgini
    Ben ÖLMEDEN kimse dokunamaz içimdeki sana kimse cesaret edemez girmeye

NOLUR NOLUR GERİ DÖNÜN YALNIZLIKLARIM GECELERİM NOLUR . .

Üye
    ZEYNO_CAN Avatarı

Gerçek Adı
    Zeynepp (zeyno)
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu kadar zormuydu senin için bu kadar acımasız bu kadar kolaymıydı senin için hiç düşünmeden hiç anlamadan kendini düşünerek gitmek bu kadar kolaymıydı Nasıl altından kalkıcam bu yalnızlığın nasıl becerecem bu sensizliği nasıl nasıl

Önemli olanda zaten bunu becermek. Tşkler paylaşımın için

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Duygularını kelimelere dökebilmek ne kadar güzel...
    Uzun zamandır şiir yazmadığımı fark ettim senin şiirlerini okurken.
    Bana ilham perisi pek sık uğramaz zaten.En iyisi mi sen yaz biz okuyalım Devrim Gönlüne sağlık...

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Üzülmemek için kendime söz vermiştim GÜYA güya üzülmeyecektim sondun son . .
    İlk ve SONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ..................................
    İçimden sana küfürler etmek hakaret etmek en ağır ağza alınmayacak sözleri sarfetmek geliyor . .
    ama düşmeyecem senin seviyene ama bozmayacam terbiyemi söylemeyecem hiç mi hiç bişey
    Sadece sadece bakacam gözlerine azıcık gururun varsa azıcık kalbin varsa anlarsın
    Ama nerdeeee sendeee . .
    İlk başta gözümdeydin sonra ellerimi çaldın sonra gözlerimin mapusluğu başladı . .
    Yetmedi kablimide çaldın yetinmedin hayatımı da aldın elimden . .
    AL al hepsi senin olsun sen mutlu ol düşünme beni zaten hiç düşünmedin ki . .
    Ne kadar körmüşüm göremeyecek ne kadar aptalmışım anlamıyacak kadar
    Bi güzel eğlenmişsin benle oynamışın bütün hayallerim duygularım ümitlerimle
    Ne kadar körmüşüm ne kadar aptal ama helal olsun
    Ben olamadım yapmacık ben söyleyemedim hiç bir yalan bir çocuk edasıydı duygularım
    Öyle saf öyle temiz ama senin gibi ŞERRRRREEEFFFSİZ oynadı bütün çocukluğumla
    Oynadı bütün hayatımla ne yapayım şimdi ne diyeyim sana anlamazsın ki
    yüzüne tükürsem yağmur yağıyo dersin
    İçim acıyo be göz yaşlarım durmadı gittin gideli uyku nedir gülmek nedir unuttum hepsini
    Bir sen vardın bir tek sen anlayamadın bunu göremedin galiba kör olan ben değil sensin
    Attığın adımı merak ediyordum gördüğün gözleri tuttuğun elleri aldığın nefesi
    Boşa geçirmişim anlaşılan boşa harap etmişim kendimi . .
    Yinede kaldı içimde bişeyler ben senin kadar VİCDANSIZ değilim ben de yoktu yalan
    korkar oldum insanlardan korkuyorum artık gecelerden yalnızlık boğazımı sıkıyo
    Göz yaşlarımda boğulacak gibi oluyorum elimde olsa bi an durmam BOĞULURUM . .
    Seni tanıdığım güne hiç lanet etmedim hiç üzülmedim hiç KEŞKE TANIMASAYDIM demedim
    Senin gibi birini tanıdığıma çok sevindim senin gibi KALLEŞ insanların neler yapacağını öğrendim
    Senin ne kadar aşşalık ve senin gibi daha ne kadar aşşalıkların olabileceğini öğrendim
    Her son bir başlangıçmış benim başlangıcım yok sonum çokkkkkk . .
    Bak yine ağlıyorum yine aklıma geldi o yalandan multu beraber oldumuz günler
    Sen gittikten sonra artık hiç sevmeyeceğim diye yemin etmedim
    Sen gittikten sonra hiç kimseyi de sevemedim . .
    İçime attım her şeyi ama şimdilerde kaldıramaz oldum her son bir yıkılışmış bunu öğrendim . .
    Ve BİTİRDİM BİTİRECEĞİM BİTİRMEM GEREK ÖLDÜRECEĞİM İÇİMDEKİ SENİ VE KENDİMİ

SENİ BENİM KADAR SEVEN VARSA SANA BENİM KADAR HASRET KALSIN . .

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu gitmeler çok oldu kaldırmaz oldu artık yüreğim her gidişte bi yara bi darbe daha
    Seni sana bırakmam bırakamam sende beni bana bırakma . .
    sen gidince yaşayacağımımı sanıyorsun seni unutacağımı unutabileceğimi mi sanıyorsun
    yanılıyorsun yine . .
    Aşığım be sana deli gibi manyak gibi müptelan oldum nefes nefes damar damar
    Her gidiş bir umudumun sonu yeni bir başlangıç acılarıma çekemem bırakma . .
    Ağlatma yorma yüreğimi yıpratma koparma beni hayattan sökme yeniden umutlarımı
    bir dilenci misali her gece yalvardım allaha seni bana geri versin geri getirsin bitirsin bu özlemi diye
    Uzaktasın şimdi kim bilir belki mutlu belkide bin pişmansın kim bilir belkide yoksun
    Ne bi haber ne bir iz nede bir ses umudumu hiç yitirmedim yitirmemde beklerim . .
    sanki haramsın bana sanki yasaklısın bana bağlanmaya, yokmuyum ne bu hayatta
    yaşamıyormuyum ne kimse görmüyormu beni kimse duymuyormu nolur nolur birisi aydınlatsın karanlıkları
    Kaldırsınlar gözlerdeki perdeleri ben neyim be ben kimim hiç değerim yok değil mi
    karanlığın içindeki gizlerdemi saklıyım bu kadar mı karanlığım . .
    Masada yanan mum gibi yanıp tükenip eriyorum AŞKIN dan
    Korkum erimek değil eriyince Ateşin sönmesinden korkuyorum korkuyorum geceleren
    her gece içim gidiyor, gecelerden kaçıyorum saklandığım yer mum ışığının gölgesi
    nolur Nolur söndürme Ateşi . .
    Hüzün kokuyor yine gecelerim hani gitmeyecektin nasıl dayanayım ben şimdi buna
    Nasıl kaldırayım bu Kalleşliğin yükünü ne ile öderim bu hayatın bedelini . .
    göz yaşlarım kabul olmuyor, her gece sana ağlıyorum kokun haala üzerimde
    İçtiğin sigaranın Küllerini baktığın aynayı tuttuğun tarağı yattığın yastığı haala haala saklıyorum
    Silmiyorum göz yaşlarımı kurutmuyorum da bir gün gelip silmeni bekliyorum bekleyeceğim . .
    Biliyorum gelmeyeceksin bekle beni ben beyazlar giyip geleceğim
    umrumda değil artık hiç bir şey yaşamakmış yaşadığımı sanmak
    HANİ UNUTURSUN DEMİŞTİN noldu neden UNUTTURAMADIN nerdesin şimdi bırakma beni yalnızlıklara
    her günüm bir önceki günün bedelini ödüyor bıktım bedel ödemekten bıktım göz yaşı dökmekten
    BIKTIM SENİ BEKLEMEKTEN . .

ŞİMDİ SEN BEKLE BENİ BEYAZLAR GİYİP GELİYORUM SANA . .

Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    35

güzel hatta çoğu güzelden de öte yazılarını paylaştığın için teşekkürler..yüreğine kalemine sağlık..

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

..."Masada yanan mum gibi yanıp tükenip eriyorum AŞKIN dan
    Korkum erimek değil eriyince Ateşin sönmesinden korkuyorum"

Yine kasıp kavurmuşsun ortalığı Ne diyeyim ki,sen hep yaz Devrim

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ey kalbim yazık sana değermiydi bu kadar acıyı çekmeye katlanmaya
    Hiç düşünmedin mi kendini hiç düşünmedin mi beni hem kendini hem beni mahvettin
    Ne vardı bu kadar sevecek ne vardı kör düğüm olacak ne vardı geceleri gündüzlere katacak . .
    Hani nerde şimdi o içine sıdıramadığın hani nerde ona verdiğin mabedin bana bile yer kalmamıştı sende
    Noldu şimdi hani göster . .
    Yok deği mi yok artık ama hala bulamıyorum kendime yer sende hala dışındayım
    Bitir artık aç kapılarını al beni içine neden bir neden göster bana bir HİÇ başka bişey yok
    Seni bırakmazdı hani senin için yanıp tutuşuyodu hani hani geceler gündüzler ay gök yüzü hepsi sizindi
    Nerde şimdi bak bi etrafına kalmışmı ondan sana bişeyler hani haniiiiii nerde şimdi
    kabullen artık yık şu duvarlarını erit içindeki buzları belli hiç bişey kalmamış ondan sana
    Ahhh ahhhh elimde değildi elimde olsaydı ne ona seni nede onu sana bağlardım . .
    Yoktu değil mi onun gibisi yer yüzünde yaratılmamıştı değil mi
    Yazık be yazık bu duygulara bi tanıyabilseydin onu bi anlayabilseydin . .
    şimdi seninle belkide daha mutlu olacaktık ben böyle, sen paramparça olmayacaktın
    değdimi, değer verdimi sana anlattımı hiç sana, sevgisini, sen yolunu gözlerken sen onun nefesiyle yaşarken O o naptı çekip gitti fırlattı seni gecelerin göz yüzünün ay ın karanlığın en ücra köşelerine
    Heycanlandın yine hissediyorum kanatıcan değilmi yine yaralarını nefret ediyosun değil mi benden
    Nolduuuuuuuu Nolduuuuuuu be kahrolası SEVDİN DE noldu nerde şimdi hani göstersene
    Tut sana ellerinden baksana gözlerine konuşsana anlatsana SANA AŞIĞIM desene diyebiliyosan
    Nerde G İ T T İ . .
    her zamanki gibi bırakıldın yine yarı yolda gidemeyeceksin o yolun sonuna
    Ya sonun olacak yada sen olmayacaksın o sonda . .
    Düşünme artık üzme bu kadar kendini yaşandı bitti. zor geliyor dimi BİTTİ demek . .
    Kaldıramıyorsun değilmi bir günden bir güne düşündün mü hiç beni gözlerimin neler çektiğini
    Geceler boyunca bedenimi yıprattığını beni bi kadavra gibi kullandığını hiç düşündün mü ¿
    Sen sadece kendini düşündün o kandırıldığın Kahpe yalanlara boyanmış AŞK sözlerini düşündün
    Sevildiğini sandın değilmi Sen onun için Sadece Bi EĞLENCELİKTİN . .
    sen hiç olmadın onun için sen sen bir OYUNCAKTIN . .
    Boş ver be değmez bu kadar acı çekmeye başka bahara bırak elbet biri kaldıracak
    sararıp dalından kopup yere düşen yapraklarını el bet biri havalandıracak onları . .
    BEKLE sadece BEKLE zamanı gelecek Çok mutlu olacağız Sen ve Ben . .

BEKLEYECEĞİM BIKMADAN YILMADAN DAĞILMADAN BEKLEYECEĞİM . .

Üye
    UMUDUN Avatarı

Gerçek Adı
    Ümit..Timü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Elazığ-Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

devrim arkdaşım bu güzel etkileyci sitemlerin duygu yüklü yazıların üzerine bişi bulamıyorum diyecek.. yüreğine sağlık arkadaşım..

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sana, kimsenin sana veremeyeceği hayatımı bırakıyorum bir önemi yok biliyorum
    ben varken olmadığı gibi yokkende bir önemi yok bir değeri bir CAN ı yok biliyorum
    sana seni bırakıyorum bendeki yerini bendeki seni değil Seni Sana bırakıyorum
    bana gereği yok sensiz bir hayatın benim için önemide yok sensiz yaşamanın
    Söylemiştim ben kendimi sende varettim ve yine Sende yokediyorum
    KORKMA . .
    Dönmeyeceğim gerisin geriye gelmeyeceğim geceleri rüyalarına Sana And olsun
    yemin ettim kestim kendimi kanım koydum bitirdim içimde sana And olsun
    Geceleri . .
    bir tek geceleri geleceğim gireceğim Kabuslarına ne tatlı bir rüya nede anlatılması zor bir düş
    Sana And olsun almıyacağım seni ne gecelerime ne gündüzlerime ne düşlerime ne gülüşlerime
    hep güleceğim hayata hiç göz yaşı dökmeyeceğim sen gittin bittin söndün diye
    KEŞKE diyorum şimdi Keşke görmeseydim tanımasaydım bilmeseydim seni
    gözüm kör dilim lal hayatım yaşanacak hiç bir yanı kalmayan hayatım sensiz olsaydı
    KEŞKE . .
    Görmek istemiyorum artık seni seni istemiyorum istemiyorum senli günleri SİLDİM
    santim santim tek tek senli benli bizli ne varsa hepsini sildim bir bir birden bire
    Yalnızlık açmayı bekleyen tomurcuk uçmayı bekleyen kuş doğmayı bekleyen bekek
    bir sigara külü kadar yalnızım şimdi alışığımda
    Yalnız Doğdum Yalnız Büyüdüm Yalnız Yaşadım Yalnız ÖLÜRÜM . .

Hiç üzülme dağlar kadar hür denizler kadar bereketli kırlangıçlar kadar özgür bir hayat diliyorum
    seni üzmemek için elimden geleni gelmeyeni gücümün yettiği yetmediği ne varsa yaptım
    Sana Meleğim dedim geceleri rüyam oldun sana Gülüm dedim hayatımı kokuttun
    sana Hayatım dedim içine beni koydun sana demem gerekeni demişim
    Sana CANIM dedim Beni Canımdan ettin !
    ÜZÜLME . .

Son satırlarım işte bunlar bak istediğin gibi bitti işte gidiyorum her neyim varsa alıp
    gidiyorum dönmemecesine gelmemecesine gidiyorum
    sussamda karşında yutkuna yutkuna sen yinede tutma ellerimi
    bakma gözlerime istemiyorum sana tekrar bağlanmak istemiyorum yeni acılar yaşamak
    BİTTİ gidiyorum işte istediğin gibi susarak konuşmadan bakmadan gidiyorum . .

ÖLÜ BİR YILAN GİBİ YATIYORDU ARAMIZDA YORGUN KİRLİ VE KARANLIK GEÇMİŞİM OYSA BİLMEDİĞİN BİR ŞEY VARDI SEVDİĞİM BEN SENDE TÜM AŞKLARIMI TEMİZE ÇEKMİŞTİM . .

Sayfa 1 / 2 12 SonSon