Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ZEYNO_CAN Avatarı

Gerçek Adı
    Zeynepp (zeyno)
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Son yazınız insanda ki kararlılıgı ön plana koymuş. Keşke hepimiz tüm zaaflarımıza karşı bu kadar kararlı olabilsek. teşekkürler ellerinize yüreginize sağlık güzel paylaşımlardı

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kahpelikler dolmuş kentin süslü boyalı sokaklarına AŞK gökkuşağı renklerine boyanmış yalanlarla
    Gurur girmiş AŞKIN içine AŞK yine akıtmış göz yaşlarını sere serpe
    İki kelimeye sığdırılmanın verdiği acıyla üzerine söylenen bütün yalanlarla umutları köreltmiş
    Gün batımlarına veda etmiş geceleri görememiş bile AŞK dünyadan FİRAR ETMİŞ . .
    bitirmiş mahpusluğunu bitirmiş içinde yeşeren bütün duyguları bitirmiş artık kendisi için söylenen yalanları
    Kahpelik kalleşlik ŞEREFSİZLİK bu sensiz kentin sokaklarında yaşanan . .
    Yüreğimdeki şehrin tüm sokaklarına senin adını vermiştim bilseydim yalan olduğunu adını bile anmazdım ADIN BATSIN . .
    Dipsiz bir kuyudur AŞK ne tutunabilirsin nede tırmanabilirsin . .
    Başladığında güller açar gönlünün her yanında Bitincede yakar kavurur gülizarlarını
    Hasat mevsimi başlar gönlünün en verimli en üretken en bereketli topraklarında
    Nadasa bırakırsın sulamazsın gönlünün AŞK filizlerini yeşertmezsin bilirsin bir yangını daha kaldırmaz yüreğin . .
    Hani söz vermiştin git desemde gitmezdin hani söz vermiştin dönmesemde beklerdin
    Hani söz vermiştin . . AĞLAMAK YOK ARTIK YÜREĞİM . .
    Kuruttum göz yaşlarımı söylediğin bütün kuru yalanlarla kuruttum
    Kahırlanmak yok artık giden bir HİÇ in ardından onun adı artık bir HİÇ
    hiç olmadı hiç görmedim hiç yaşamadım hiç tadmadım hiç hiç ama hiç SEVMEDİM
    söylemeyi o kadar isterdim ki bu sözleri . .

İki kelimeye sığdıramam biliyorum sende biliyorsun . . ama artık yoksunnnn
    Tutamıyorum kurutamamışım göz yaşlarımı hıçkırıklarım kesiyor nefesimi
    Atamıyorum içimden kurtulamıyorum bu AŞK denilen İlletten . .
    ama Sana bir tek son bir kelime daha

S E N İ S E V İ Y O R U M . .

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bak bu şiir diğerleri kadar yerden yere vurmuyor sevgiliyi
    Çok güzel bi şiir bu.Diğerleri de şüphesiz...
    Sen bu işi güzel yapıyorsun zaten
    Aslında bir de bunları kendi sesinle söylediğin bi albüm çıkarsak sana süper olur Hep söylüyorum,gel bu işi yapalım.Ben de menejerin olayım

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Düştün yine aklıma sigaramın son nefes tadında . .

oysaki unutmaya çalışıyodum seni, beni, bizi, bizi bana hatırlatan her şeyi
    Şimdi biz neyiz biliyor musun?
    Akıp giden zamana göz kırpan yorgun yıldızlar gibiyiz birbirine uzanamayan
    boşlukta iki yalnız yıldız gibiyiz birbirinden parlak birbirinden heybetli birbirine uzak birbirine hasret birinden birine birinden binine Lanet olsun . .
    Gittin şimdi bir mevsim değil kos koca bir hayat girdi aramıza biliyorum ne sen dönebilirsin artık ne de ben kapıyı açabilirim sana !
    Bir ayrılığın ilk günleri daha her şey asılı kaldı bitkisel bir yalnızlıkla . .
    Tek tek gömüyorum yaşadığım herşeyi senli, benli, bizli ne varsa geriye ne bıraktıysan gerinde ne kaldıysa hepsini bir bir gömüyorum içime gömülüyorum
    senden geriye kalan bir harabeyim şimdi, hayatla bağlarını koparmış bir bedenim şimdi, gölgelerde yaşayan bir giz, gizlerde saklı bir hüzünüm şimdi. .
    Yüreği titreyen aşktan korkan senden geriye kalan bir ACİZİM şimdi,
    şimdi gel geleceksen ya şimdi gel yada hiç gelme bıraktığın gibi bırak hiç gelme senden geriye kalan bir ölüm olacağım ve yalnızca yapa yalnız kendi denizimde sessiz sedasız boğulacağım . .

Hani Gittin Ya İşte Ben Orda Bittim . . Dönmesende Beklerim . .

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Çok güzel

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Senmiydin Bana Uzak Duran Yoksa Benmiydim Seni Yürekten Seven
    Hayalmiydin Yoksa Benmiydim Kabus Gören
    Adını Kimselere Diyemedim Hep İçimde Kaldı İçime Attım
    İnadına AŞIĞIM Sana İnadına SEVİYORUM İnadına İsyanım....

Gecemin Karanlığına Göz Yaşımı Katık Ettim
    Yüreğimde Açan Tüm Ümütleri Sevgileri Mutlulukları Yerinden Çektim
    Ay Işığıyla Dertleştim Her Gece Yıldızlara Seni Anlattım
    Ama Sen Anlamadın İnadına AŞIĞIM İnadına SEVİYORUM

Göz Yaşlarımı Saydım Yine Bu Akşam Gecenin Bir Vaktinde
    Her Birinde Bir Ah Sitemim Kendime
    Ne İsyanım Var Kadere Ne Bedduam Senin Gibi Zalime
    Sadece İnadına AŞIĞIM Sana İnadına SEVİYORUM İnadına...

Hiç Kimseyi Sevmemiştim Böyle Delicesine
    Her Yerde Sen Nefesimde Adımlarımda Gecemde Hayallerimde
    Yüreğimde Binbir Deprem Binbir Fırtına Savuruyor Beni Alabildince
    Sen Sevmesende İnadına AŞIĞIM İnadına İsyan Ediyorum Yalan Sevgine

Uzaklardasın Unuttuğumu Sanarsın
    Başka Kollarda Yalan Mutluluğu Ararsın
    Elbet Bir Gün Sende Benim Yoluma Bakarsın
    Ama Bekleme İsyanım Kendime Yüreğime SEVGİME

Son Satırlarımı Yazıyorum Sana Be Vicdansız Zalim Kadın
    En Mutlu Günümde Karaları Bağlattın
    Sana İçimden Küfür Etmek Geliyor Ama Nafile
    Öldürdüm İçimde Seni Sende Beni İSYAN İSYAN İSYANIM Kendime . .

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Seni unutamam belki ama Alışırım . .

bak uyutmadın yine gecenin karanlığı sensizlik gibi çöktü yine üzerime . .
    Bak mutsuzum yalnızım kimsesizim tamda senin istediğin gibi, o andayım yine takıldım kaldım kurtulamıyorum
    lanet olsun o andayım yine sen beni yakıp yıkıp giderken son bir kez dönüp bakmanı beklediğim o andayım . .
    nede kolay gitmiştin ne kadar kolaymış gitmek bir ben beceremedim senden çekip gitmeyi
    bir ben yapamadım seni bir an olsun anmadan yaşamayı becermeyi bir ben . . ardında yapayalnız kalan bir ben . .
    Ben döksemde içimi böyle satı satır harf harf bilirim ne sızlar o taş kalbin nede aklına gelir ardında bıraktığın bir ben . .
    ben sensiz hiç bir haltı beceremeyen bu ben ne çok işlemişin ne çok işlenmişsin böylesine yüreğime . .
    Öyle büyük büyük sevmedim ki ben seni . .
    bir çocuk edasıydı sana olan sevgim bir çocuğun o saf o tertemiz yüreğiydi bir çocuk kadar saftı sevgim yok yok şimdilerde anlıyorum saf olan benmişim. .
    o kara geceden kara gözlerinde zehirlenen benmişim bir benmişim yanıp kül olan bir benmişim içinde senin olmadığın hayaller kuramayan bir benmişim günden güne kendimi sana bağlayan . .
    Bu ayrılık zor geldi bana be güzelim acılar hüzünler hayaller üstüme üstüme geliyor hıçkırıklarım nefesimi kesiyor bir gün yığılıp kalacam bi köşede sessiz sedasız bir gün bir köşede kaybolup gidecem bir gün bir gün yakıp yıkıp gidecem tıpkı tıpkı senin gittiğin gibi bir gün becerecem bu lanet olası hayattan Vazgeçip Gidecem . .

Ne unutabildim seni nede vazgeçebildim ne kurtulabildim bu dertten nede bir gün yüzü gördüm . .

SAKIN BEKLEME BENİ BEN KENDİMDEN VAZGEÇTİM . .

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çizebilseydim eğer yüzünü dünyam, vazgeçirebilseydim seni eğer hayatımın anlamı olacaktın adını duvarlara yazacak çağımda çaresiz seni yüreğimde erittim. bir bir çektim umutlarımı yerinden filizlenmedi yüreğim gişinin peşinden . .
    Eskittiğimiz yıllardan değil sızlayınca yüreğimin sen yanı işte o anlıyorum bir sana bir senin derdine düşmüş yüreğimin çilesini uğruna gecelerce döktüğüm göz yaşlarının bedelini işte o zaman anlıyorum gidişinle beni bir harabereye çevirdiğini . .
    Ayrılık diyecem dilim varmıyor daha yeni söyledim çizebilseydim eğer yüzünü dünyam vazgeçirebilseydim eğer seni hayatım hayatımın anlamı olacaktın. Sevipte kaçanların hepsi mapusta yüreğin acının hüznün özlemin göz yaşlarının mapusluğunda ben seni göz kapaklarıma hapsetmiştim gözümle değil seninle göreyim diye . .
    sana meleğim demiştim şimdilerde anlıyorum meğer sen benim son nefesimmişsin Nefretim bile değilsin . .
    iNdirdim duvara astığım sigaramın dumanında saatlerce bakıp bakıp daldığım o resmini içtiğim içkiye seni düşürdüm, bu gece yine gözlerimi küllükte söndürdüm sensizliğin yokluğunun ayazında buza kesti almaya zorlandığım nefeslerim, titredi ellerim diken diken tüğlerim ama çıkmadı yinede ağzımdan tek bir isyan sözü beni öyle ardından darmadağın edip gidişine beni ardından iki damla göz yaşıyla baka bırakışına . .
    Umutlarımın bittiği yere yazdım adını sonsuzluk değildi senden beklediğim, bir parça mutluluk diye diretmiştim çokmu geldi bilmem ki . . sırtımda şimdi gecelerim, sevdalarım cebimden senden öte söyleyecek sözlerim vardı benim ama söyleyemedim bir bir birden bire gömüyorum sensiz bıraktığın gönlümün denizlerine . .
    Silkinip kendime gelmeliyim yüzüm gülmeli eskisi gibi, giderken üzerime saçtığın ölü topraklarını ayıklamalıyım tane tane kalmamalı senden geriye ne bir iz ne bir anı nede anımsanması mutluluk veren bir düş . .
    Atmalıyım içimden seni kanasada yüreğim bende bırakıp gitmeliyim seni hayat denen bu kalleşliğin bir kuytusuna . .

KİMSELER BİLMEMİŞTİ GÖRMEMİŞTİ GELİŞİNİ TIPKI BENDEN GİDİŞİNDEKİ GİBİ . .

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gişin değilde ne zoruma gidiyor biliyormusun ;

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=vqFlWz9dKbI"]Ne Zoruma Gidiyor[/ame]

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevmek yürek ister....................

Acıyı Tadmadan seven varmı acaba hiç düşündünüzmü ki sevmek acı çekmek değil diyebiliyorsunuz acı çekmeden sevilirmi hiç ben öyle sevgiye inanmam.... Belki klasik olacak ama büyük aşklara bakarsanız mecnun çölleri gezmiş niye ferhat dağları delmiş niye sizce bütün bunları yaparken mutlumuydular mutluydular acı çekiyor olsalarbile mutlu olmalarının tek sebebide yare kavuşmayı düşünmenin verdği umut o umutki çöl gezdirmiş o umut ki dağ deldirmiş....

............
    Doğru sen zaten hep doğruyu söylersin
    Bir çocuk ne anlarki sevmekten
    Sevmek ne acı çekmek ne ne anlar sevgi uğruna ölmekten
    Evet doğru Suçluyum
    Suçum sevmek
    Cezam ise Sevilmemek....

Ben hiç görmedim göz yaşı dökmeden sevildiğini muhakkak birisi çıkacaktır ben çok sevdim çokta sevildim ama hiç ağlamadım diyen işte o zaman sevgisinin değerini kendi ağzıyla söylemiş olacaktır. ben hiç görmedim geceleri uykusuz kalmayıp aşk yaşanıldığını hep acaba konuşabilirmiyim acaba gelecek mi acaba görürmüyüm acaba o mu acaba acaba acabalarla geçti bir çok akşamım.

Ne olursa olsun hayatta her şeyin bir bedeli var ve sevgide buna dahil sevginin bedeli ise acı çekmek acı çekmek sevilmek bir çok kişiye manasızca gelebilecek bir durum seveceğim ve acı çekeceğim demek acı çekmeden sevilecek severken acı çekmeyecek ahhhhh ahhhhhhh bütün aşklar sevgiler böyle olsa....

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Her gece kan ter içinde uyanıyorsan eğer, hasretim ateş olup giriyorsa koynuna, beni düşünüp özlüyorsan, uyuyamıyorsan, ıslanıyorsa kirpiklerin beni her andığında, yağmur olup yüreğine yağıyorsam, her gece her düşündüğünde hızla çarpıyorsa kalbin, bensiz bir kez olsun gülmüyorsan, o şehirde savruluyorsan sokak sokak, ürperiyorsan yaprak yaprak . .

Hasret ateşleri yağıyorsa üzerine her gece, kül ateş, ateş alev, alev kor olup yakıyorsa, kahroluyorsa kalbin beni andığında ve hiç bir kural tanımıyorsa, artık titreyen yüreğine söz geçiremiyorsan, kaçmak istedikçe bana dönüyorsan yine ölüyorsan aşkımdan her gün dirhem dirhem . .

Benimle gözgöze her geldiğinde ben lal olmuş bülbül, sen gül oluyorsan, düğümleniyorsa boğazında kelimeler, çıkmıyorsa sesin, daralıyorsa nefesin, konuşamıyorsantek bir kelime, depremsi bir titreme başlıyorsa bedeninde ve çözülüveriyorsa dizlerinin bağı . .

Bensiz böyle boynu bükük duruyorsan eğer, kirpiklerinden süzülen damlalar ıslatıyorsa yüreğini her gece. hep bulutlarda saklıyorsan gözlerini, içine düşüyorsan tane tane her yağmur yağıdığında, kirpiklerinin kıyısında martı olup uçuyorsam, sesindem başka ses duymuyorsa kulakların, susuyorsa denizler, beni düşündüğünde gelip seriliyorsam kıyılarına sular gibi, gelip sokuluyorsam uykularına, gelip sokuluyorsam rüyalarına, bensiz geçen gecelerde titriyorsa yüreğin beni bensiz yaşamaktan . .

Damarlarında aşk olup dolaşıyorsam . .
    Yalnız yıldızlarla paylaşıyorsan beni sevdiğini . .
    Ateş olup yakıyorsam
    Beceremiyorsam bensiz yaşamayı . .
    Beceremiyorsan ölmeyi . .

Gel Gel de Şu Seni Ölümüne Seven Yüreğime Sor Seni . .

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

bu şiirler direkt kara sevdalılara hitap ediyor,bu zamanda hala böyle karasevdalı insanlar var mı,çok ilginç

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gök yüzüm olman gerek, ister bişeylere benzetilmeye çalışılan bembeyazdan daha beyaz bi bulut ol masmavi gökyüzünde istersen yürek hoplatan ışık saçan kasvet yaratan simsiyah bir bulut ama yağman gerek benim üzerime . .

Sigaramda duman olman gerek küllüğümde kızıllığını yitirmemiş kül yüreğimde dert olman gerek gündüzlerim olmasanda kapkara kapanman gerek geceleri gecelerime huzurum olmasanda yüreğime batmış kıymık olman gerek ince ince sızım sızım sızlatan gözümden yaş akıtmasanda gözlerimi doldurman gerek ister sözlerinle ister gözlerinle . .

Alamadığım nefes olman gerek göremediğim gün olman gerek yazamadığım harf söyleyemediğim söz olman gerek beni anlamasanda anladığını hissettirmen gerek anlamsız anlamsızlıklar içinde gülüşünle anlam katman gerek anlamsız anlamsızlıklarıma damar damar gezmen gerek kanımda yakman gerek yüreğimi savurman gerek küllerimi küllerini hiç olmasanda oldurman gerek beni bende seni bendende öte . .

Sarmasanda yaralarımı kanatman gerek acıtırım diye korkmaman gerek bilmen gerek canımdan can ömrümden ömür alman gerek yaşamasanda benle beni bana bırakman seni bende bırakman gerek damla damla yağman gerek alamadığım nefeslerimde karadan daha kara gecelerimde . .

Ağlasamda karşında yutkuna yutkuna silmemen gerek gözümden düşen her bir damlada seni bulman gerek susman gerek ölüm gibi ruh gibi gece gibi Ölümmm ardımdan ağlamaman gerek her gün gelmesende arada bir gelmen gerek bir tas su dökmen gerek sensizliğimin üzerine örttükleri topraklarımı sulaman gerek dua etmesende sitem etmen gerek mezar taşıma her dokunuşunda hissetmen gerek sensiz çarpan yüreğin durduğunu bilmen gerek . .

Beni bişeye benzetmemen gerek beni bişeyde aramaman gerek benden bişey beklememen gerek musallada dururken verdiğim sözü tuttuğumu bilmen gerek senden sonra kimseyi sevmeyeceğim senden sonra kimseyi sokmayacağım dediğim bu yüreğin kimseyi sevmediğini bilmen gerek yapmak için değil istediğini istediğin için yapman gerek cansız yatarken niye gittin değilde ben şimdi sensiz napacam demen gerek . .

Ben gittikten sonra yeminler etmemen gerek sevmeyeceğim öleceğim dememen gerek iki üç ay sonra unutacağını bilmen gerek dört beş ay sonra başka birini seveceğini bilmen gerek herkesin ben gibi benim gibi sevmeyeceğini bilmen gerek ben gittikten sonra eğer gerçekten sen ben gibiysen . .

ÖLMEN GEREK . .

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu seninkisi farklı bi kabiliyet.Bi anda yazıveriyosun.Derinden ve etkili...
    Bunları ben bi yere kaydediyodum ama buraya yazman daha iyi olmuş
    Teşekkür ederim,yağmurdan önce benimle paylaştığın için...
    Sen yaz yeter ki,kaydetmeye üşenirsen ben kaydederim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12