Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler

Konu: PUŞT GRİBi

Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    23.07-2017
    Saat
    07:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu şiiri forumda karşılaştığım ve kendisini öğretmen olarak lanse eden bir edepsizlik abidesi ne ithafen kaleme aldım. Affınıza sığınarak paylaşmak istiyorum saygı değer üyelerimizden yorum bekliyorum yönetim konuyu biliyor arzu ederse ilgili bölüme alabilir.. . PUŞT GRİBİ Hastalıklar çoğaldı bilmem farkında mısın Herkes mikrop tan kaçar doktor u kim korusun Dilinden öfke damlar yüreğin tutmuş yosun Dostum sen hasta değil PUŞT GRİBİ olmuşsun ************************************************* Şimdi bir kelam etsem gülüp geçersin bana Bir sözüne kanmasam belki söversin hatta Hazım güçlüğü değil bu yara başka yara Dostum sen hasta değil PUŞT GRİBİ olmuşsun ************************************************** **********Utanmasan cin küfür hala kızarsın bana Hatır için de olsa bakmazsın sıfatıma Sahi gücün yetseydi vurur muydun ki bana Dostum sen hasta değil Puşt gribi olmuşsun ********************************************* Gariptir kem gözlerden sakınırsın nefsini Ona buna sataşır aydın dersin kendini Biraz aklını kullan özgür müsün Köle mi Dostum sen hadta değil Puşt Gribi olmuşsun ************************************************** **********Gözlerinde bir öfke sanki mil çekiliyor Özünden ve sözünden cwhalet fışkırıyor Söyle senin dışında doğru yu kim biliyor Dostum sen hasta değil PUŞT GRİBİ olmuşsun ************************************************** **********Şimdi senin dilinle bir şey yazardım amma Benim aile terbiyem müsade vermez buna Bana küfrettiğinde git tekrar et aynaya Makam almış sın fakat balon misali Boş sun Dostum sen hasta değil Puşt Gribi olmuşsun.. ** İmza Meçhul Şair NOT:Bu şiir kendini bir şey zannederek şahsımı küçük düşürme gafletinde bulunan bütün EDEP ve AHLAK fukaraları na ithafen kaleme alınmıştır...

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    5

hak etmişse eline sağlık

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    23.07-2017
    Saat
    07:59
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Fazlasıyla hak etti hem de edwpsize böyle cevap verilir