Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eregon Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    01.11-2012
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    meraba ben hızar atolyesinde calışmaktayım ama 20 gün önce bir kaza gcirdim sağ baş parmak tırnak hızasından işaret parmak ikinci eklemden koptu ve biz işyeryle anlaşamıyoruz bunun için bana kacta kac iş göremezlik raporu verirler bana lütfen yardım edin benim bu bir ararsanız cok teşekür ederim 05459695196 bir tazminat alırmıyım kac lira alırım ben 13 yıldır aynı yerde calısiyorum 10 yıldır sigortasız calıştım ve 5 yıl öncede sol orta parmağım ilk eklemden koptu bununda faydası olurmu cevap lütfennnn

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eregon;

kardeş sigortasız çalıştıgına dair şahidin olursa kazanırsın davayı vede güzel para alırsın sigortaya da bildirmen lazım işkazasını işgörmezlik raporu için ve çalışma bakanlıgına gidip bildirmen lazım ama bunları yaparken işinden çıkarılma gibi bir durumun olabilir. vede ama sigortan yosa kaza geçirdiginde işgörmezlik alamazsın sigortalı olaman lazım çünkü o hakkı alman için

Üye
    lllVlllurat Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    19.04-2016
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu işlerle ilgilenen bi avukat telefonu veriyim ara nazım bey 0533 497 27 22 inşallah yardımı dokunur.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

% 15-20 gibi bir oran verilir sanırım. Kesinlikle hakkınızdan vazgeçmeyin. İş kazası bildirimi yapın sigorta mdüürlüğüne. Hastaneden de iş kazası şeklinde rapor alın. % 10 ve üzeri oran yaşam boyu sürekli iş göremezlik geliri almanızı ve sağlık güvencenizin olmasını sağlar.
    Ayrıca tazminat da alabilirsiniz.

Aleyhinize sonuç doğurabilecek hiç bir yazı imzalamayın ve bence bir avukata danışın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kusura bakma ama 10 yıldır ssk calıstıgını bılıyorsun zamanında nıye budrumu duzeltmeye calısmıyorsun sende haksızsın bıraz fazla maas verıyor dıye ssk es gectın sımdı tazmınat dıyorsun sen sımdı hakkını arıyorsun yaptıgın hakmı once onu dusun işyerıne gelınce bu tur ınsanların bu ulkeye zarardan baska yaptıkları bırsey yok bunların yanında calısmayacaksın bakalım ssk eleman calıstırabılıyormu hatayı one kendınızde arayın

Üye
    eregon Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    01.11-2012
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş sen şarkışla nasıl bir yer bilirmisin kücük bir yer iş bulduğunda cıkamassın işten cıkıncada iş bulmak cok zorr birde yoksa benim kafamda senin gi kadar çalışıyor

Üye
    effe Avatarı

Gerçek Adı
    kuzey
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    calışıyor ama gec calısıyor galıba ozaman sımdı ısverene yuklenmeyeceksın haksız ve hatlı oldugunu kabul et senın iş imkanının kısıtlı olması kımseyı baglamaz sen istanbul dıye bır yer var bılırmısın işsizlıgın ne oldugunu gel burda yasa bır gorelım hakısızlıga prım veren sensın sıkıntılarınıda sen cekeceksın kusura bakma