Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sukru345 Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SGK İŞ KAZASI bölümü var oraya basvuruyorsun onlar senin kazan için çalışma bakanlığına bildiriyorlar müfettişler iş yerine gelip tanıkların ifadesini alıyorlar seninde tabiki olayın nasıl olduğunu inceleleyip iş kazası olup olmadığına dair rapor tutuyorlar birde kusur oranları belirleniyor müfettişler tarafından .sonra sen İŞ KAZASI bölümüne basvurarak SÜREKLİ İŞ GÖREMEZLİK GELİRİne müracaat edebilirsin yani ilk baslıyacagın yer SGK İŞ KAZASI BÖLÜMÜ.

Üye
    yüce Avatarı

Gerçek Adı
    yücel karaduman
    Son Giriş
    23.07-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    zonguldak ereğli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam kardeş bende işyerimda kaza geçirdm banada aynı senin gibi söylendi sakın ama sakın aldanma hrkes kendini düşünüyor sen mahkemeye ver tazminatın zaten sana yeter bunların iyisı olmaz ben 4 senedr uğraşıyorum hala dava devam edyor anlaşma oldumu işveren deni her şekilde yıldıracakır sen kendn bırakmak zorunda kalacaksın o zaman mahkeme işleri çok zor oluyor sakın bak sakınasana telefonumu yazıyorum beni mutlaka ara yada iyice düşün bunu çeken bilir ben işyerimde kazada sol ayakta 3 tane sağ ayakta 2 sol kolda işgöremez oldu % 56 özürlu oldum %38 iş göremez raporu aldım şimdi iş göremez emeklisiyim yanı emekli oldum 05306959919 yücel karaduman selamlar

Üye
    musa04 Avatarı

Son Giriş
    03.10-2014
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neoplis slm benim sana sormak istedigim ben sgk na dilekce verdim sürekli iş göremezlik için 1ay oldu bundan sonra ne yapmam gerekiyo ban mektup yoluylamı gelecek yoksa ben hastaneyemi gidecem şimdiden tşkrlr

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

musa04;

beni çagırmadılar ben işkazası yaptım diyerekten hastaneye gittim ilk ameliyatım özelde olmuştu ben ssk yada bildirdim sonra istirahat raporları derken şu gün gelece seni heyete sokacaz dedileri ama benim işkazası ile ilğili ankaradan bverilen rapor olayında avukatımın kendi bilhasa ilğilendi arkadaşım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

işgücü kaybı oranının tespiti için sigorta müdürlüğünden hastaneye sevk almak gerek sanırım?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

abi ben özelde oldu herşeyim ve siğortadan istirat raporu açtırdım sonra heyete girdim raporlarım ordan ankara gitmiş olabilir ama bülent abi dedim gibi ben avukat tutum tamamen o ilğilendi o yaşadıgım süreçten sonra herşeyle tabbiki hastanede heyete girdim ve kagıtlarım ankaraya gitti sonra keşif falan

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

İşte, bir şekilde hastanede iş kazası olduğuna dair kayıt olmalı. Eğer bugüne dek yapılmamışsa, sigorta sevki ile hastaneye gidip almak lazım. Değil mi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

evet abi sigortaya iş kazası olarak bildirmesen hiçbir hak talep edemezsin devlet tarafından söylüyorum onların haberi olmadan nerden bilecekler işkazası olup olmadıgını bir an evvel siğortaya bildirmek lazım sigorta müfetişleri de gelip inceleme yapacak kazaya ilğili.

Üye
    musa04 Avatarı

Son Giriş
    03.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm neoplis benimde sag parmak 3.4.5.ikinci bogumdan kopuk benide müfettişler çagırdı benim ve iki şahidin ifadelerini aldı bundan sonra ne olacak ben ne yapacam bundan sonra beni aydınlatırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekrler

Üye
    ulas Avatarı

Gerçek Adı
    ulaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul/tuzla
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

musa,
    bölge çalışma müdürlüğünü ara kaysedisen galiba nazıl bir yol izleyeceğini sana anlatsınlar.
    yakınsa gidebilirsinde.

Üye
    musa04 Avatarı

Son Giriş
    03.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asi senin dedgin gibi oldu bana 111 tl maaş baglandı ben bundan bişi anlamadım raporum yüzde kaç onu bile bilmiyom ......benim bir arkadşımda sag el 3.4.5.tırnakların yarısı yok oda 240tl alıyo bu nasıl bir iştir anlamadım ünüversteye sevkimi tekrar istiyecem itiraz edecem arkadaşımıda götürecem elini gösterecem onun aldıgı raporla benimkisini karşılaştıracam bakalım ne çıkacak sevgi ve saygıllarımla asi

Üye
    yüce Avatarı

Gerçek Adı
    yücel karaduman
    Son Giriş
    23.07-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    zonguldak ereğli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş beni iyimi iyi dinle hemen davacı ol ben çekiyorum 6 senedir beniara veya çağrı at ben arar seni bilgilendireyim mutlaka bekliyorum yücel karaduman 05306959919

Üye
    musa04 Avatarı

Son Giriş
    03.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar raporom geldi ve raporda yüzde 17.20.3.4.5.sag elim ikinci bogumdan koptu bana baglanan maaş 111.90.bilginiz olsun saygı sevgiler herkese

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12