Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Orhan kan

iş yeri iş kazasını bildir ise ve hala iş yerinin elemanı iseniz iş göremezlik yani rapor parasını alırsınız zaten iş kazasındaki aylık için başvurduğunuzda hst sizi yönlendirecek

@Sinan37

SİZİN İLK ÖNCE O İŞYERİNDE KAZA GEÇİRDİĞİNİZİ İSPATLAMANIZ LAZIM SİZİ KİMLER HST GÖTÜRDÜ SONRA İŞ YERİNDE ÇALIŞTIĞINIZI İSPATLAMANIZ GEREKİYOR SGK BAKARSAK HİÇ BİR ŞEY YAPMIYOR HER ŞEY YAZILI KAĞITTA KALIYOR BEN DE TAM B,İR AVUKAT BULDUM İSTERSEN SİZEDE VEREBİLİRİM.

Üye
    Sinan37 Avatarı

Gerçek Adı
    SİNAN
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    03:11
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

avukatım var dava suruyor.caliştigim iş yerinide sgk memurları bilıyor aynı durumda arkadaŞİM VAR onunda sigortası olmadıgı icın iş gormezlik maaşı baglanmamış.benim dosyam ankara müfettişlere gondermişler

Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    01:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sgk başvurmadan hiç birşey olmaz sgk çok önemli kazayı kabul etmeden tutunda oranlara kadar iş kazalarında birinçi şart sgk bilgilendirmek bunu atlamayın iş verene kanmayın benim gibi ortada kalırsınız

Üye
    blov Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    01:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne yaptınız siz başvuru yapamıyorsanız bir yakınınız yapsın tedaviniz bittimi sizi hastaneye sevk ederler iş verene inanmayın doktorunuz ne diyorsa onu yapın kendimden biliyorum

Tşk hilal kardeşim anladığım kadarı ile kaza dan sonra şikayetçi olmakla aylığın ilgisi yok aylık için kayıtlarda iş kazası olarak geçmesi ve rapor almak gerekir peki iki ay hastanede yattım şimdi evdeyim hala ayağı kullanamıyorum raporluyum altı ay sonra daha ameliyatlar olacak dedi doktor şuan takip ediyo sırtımdan parça alıp oraya aktardılar peki bu süreç bitene kadar iş göremez raporu alamam dimi istirahat parası alaçaksınız yani rapor parası süreç biterse şürekli iş göremezlik muracatını yapaçaksınız

Üye
    Sinan37 Avatarı

Gerçek Adı
    SİNAN
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    03:11
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Müfettiş e ifade verdim 11/11/2015.9/1/2015 SGK dilekçe verdim. Ne kadar daha sürer bu süreç 7/4/2006 iş kazasını müfettiş kabul etti ve isyeride.. Müfettiş sonucunu nasıl ogrenebiliriz....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12