Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zafer5555 Avatarı

Son Giriş
    10.12-2015
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar meraba acil yardımınıza ihtiyacım var.ben 2002 yılında kamuda işçi olarak işe başladım daha sonra çalıştığım kurum kısmen özelleşti.bu arada ben psikolojik rahatsızlığa yakalandım yüzde 75 depresyon rahatsızlığım var bu raporlarla mevcuttur. bu arada vergi indiriminden de faydalanıyorum.meslek hastalığına yakalandığımı düşünüyorum ve hala çalışıyorum işyerine tazminat davası açsam kazanabilirmiyim sizce ne yapmalıyım önerisi olan var mı böyle birşey başına gelen varmı lütfen yardım edin teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Meslek hastalığı olduğunu bugün ıspat etmek ne kadar mümkün, bilemiyorum. Bana olası gelmiyor maalesef.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey meslek hastalığını ispatlaması için sgk dan müfettiş istiyor sgk ama genelde ruhsal hastalığı meslek hastalığı olarak saymıyorlar ben belden ameliyat oldum ist mes hast meslekidir dedi müfettişler evet burda bu bel hastalığına yakalanılabilr diye rapor verdi ama saolsun sizin bi sözünüz var yüksek sağlık kurulunun hikmetinden sual olunmadğı için red etti anlamadığım ist meslek hastanesi amerikan sağlık bakanalığına mı bağlı madem ankara kabul etmeyecekse ist meslek hastanesinin dr ları ve verdiği raporlar niye var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İşte, sual olunmaz diyoruz ya!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...