Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    afet_bedia Avatarı

Gerçek Adı
    ihsan
    Son Giriş
    01.04-2012
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 2009 yılında iş kazası geçirdim buna bağlı olarakta istanbul eyitim araştırma hastanesinden %44 özürlü raporu verildi yani ortapedi olarak sağ ayak topuk kemiği kırığı artı rsd %20 ve anti sosyal kişilk bozukluğu %3o toplam %50 altı puan düştüler %44 ve sgk ya başvurdum maluliyet için ama benim raporumu kabul etmediler kendileri bana %7.1 verdiler sonrada yüksek sağlık kuruluna itiraz etdim itirazımı kabul etdiler dosya inceleniyor cevap ne gelicek diye bekliyorum eyerki kabul etmezlerse nereye nasıl dava açmam gerek ve bıktım artık canımın yanmasınamı üzüleyim yoksa devletin içindeki memurun bana yaptıklarınamı yanayım bana yol gösterirseniz memnun olacağım saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

İş kazası geçirdiğinizde Sürekli İş Göremezlik Geliri için başvurdunuz mu? Şu anda bu geliri alıyor musunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    afet_bedia Avatarı

Gerçek Adı
    ihsan
    Son Giriş
    01.04-2012
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır almıyorum çünkü sgk benim özürlü raporumu hiçe saydı %44 olan raporu %7.1 düşürdü bende itiraz etdim nasıl bir adalet kavramı var anlamış değilim koskoca eyitim ve araştırma hastanesinin doktorları aptal oluyor sgk nın doktorları akılı anlamış değilim onun için şimdi yüksek sağlık kurulundan gelecek olan raporu bekliyorum bakalım ne gelicek bu arada iş mahkemesinide açtım sgk müfetişleri inceleme raporunu hazırladılar %80 iş yeri hatalı bulundu bende %20 hatalıyım mahkeme devam ediyor ama avukatı hiçbir işe yaramaz bir avukat bulmuşum bendeki bu şans beni öldürecek bir işim doğru giderken diyeri bozuluyor ben bu hayatın taaaaaaaa........ neyse bozdum kendimi yine sinirleniyorum devlet var adalet yok bu kavramlar bana yabancı gelmeye başladı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Hay allah! Dilerim itirazınızın sonucu lehinize olur. Aksi halde sgk'ya dava açmak durumunda kalacaksınız. Mahkemenin sevki ile alacğaınız rapordaki oran belirleyici olur o saatten sonra. Bekleyip göreceğiz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    av sefa Avatarı

Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    muğla,konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ihsan bey bazı maluliyetler çalışmayı engelleyecek boyuta ulaşmaz. yahut çalıştığınız işyerindeki pozisyonunuz gereği sürekli işgöremez niteliği vermez. büyük ihtimal ile rahatsızlığınızın değerlendirilişi sizin düşündüğünüz şekilde değil.