Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ersın bey normalde bel fıtıgı olan kısıler genelde kendılerıne dıkkat etmezler yedıgıne ıctıgıne egılıp kalkarken dıkkat etmedıgınde tekrarlar hastalık normalınde okadar buyutulecek bır hastalık degıl benım donemımde de bır elaman vardı ısı cok agırdı bel fıtıgı vardı doktorlar bısey yapmıyordu agır kaldırma ılac kullan falan deyıp gecmısler benımbır akrabam var ıkı kez amelıyat oldu masalllah turp gıbı sımdı

Üye
    ersin_yvz Avatarı

Gerçek Adı
    ersin yavuz
    Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    19:55
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o kadar büyütülecek hastalık değil mi.. yapmayın fulya hanım.. yaşamayan bilemez.. dayanılmaz ağrıları vardır fıtığın bacağa vurur hele bi bayan hiç dayanamaz benim ağrılarıma.. bazen bacağıma vuran ağrılardan resmen inliyorum..

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakın olus sartlarını soyledım tabıykı ceken bılır tedavı olarak basıt bır yontem dedım elbet zordur benım akrabam cok saglıklı sımdı ona gordukce korkulucak bısey yok dıye dusunuyorum

Üye
    ersin_yvz Avatarı

Gerçek Adı
    ersin yavuz
    Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öyle düşünmeyin.. benim doktorum mükemmel biriydi.. ameliyat olmak için adeta yalvardım.. ama ameliyatı kesinlikle tavsiye etmediğini söyledi.. ameliyat seni en fazla 3 sene rahatlatıcak sonra bu günleri arıcaksın dedi.. nüksettiğinde de tekrar ameliyat şansın yok.. ayrıca en mükemmel yapılan bel fıtığı ameliyatarından sonra hastada yüzde 10 hareket kaybı olur dedi.. fizik tedavi ve ekzersizlerle mümkün olduğu kadar iyi olmaya bak dedi.. ve bu özel hastane doktoruydu.. başkası olsa çoktan yarmıştı beni..

oluş şartlarını çok iyi biliyorum.. düşmeyle hatta hapşırmayla bile bel fıtığı olabiliyor insanda..

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle oturanboğa ' ve size verdiklerinizyanıtlar için çok teşekkur ederim. gerçekden yazdıklarınızın bir çoğu dogru kulak koruyucu yoktu ama 1 senedir kulak koruyucu dagıttılar arkadaşlara ben rapor almıştım gürültülü ortamda çalışamaz diye tam gürültülü oamasada yinede fazla seslı bir ortamda çalışıyorum kulaklıkda takmadıgım için zorlanıyorum tabi duyma açısındamn. Benim işden ayrılmama sebebim pirimim dolsun diye çıkmadım işten emekliliğim için yaşımı bekliyecegim ama işten şıkarsam yarı duyar yarı duymaz halde iş bulamam diye çalıştım yani yine ihtiyacdan çlıştım. Devlet hastanesinde tedavi gördüm meslek hastalığı falan yazmıyor tabii bende bilmediğim için birşey yazdırmadım tutanaga gerek yoktu ben bile hastaneye yattıgımda hastalığımı bilmiyordum.
    Sonuçda birşey yapacak yok diyorsunuz yani ben bir kulağımı işte kaybediyim ve elvada diyim çııyım mı işten bunu ben kasten ni yaptım yani maddiyattan gectim harcadığım paraları da geçin cihaz almaya para bulamadım ve patrndan maaşımdan alyım maaşımı kesersiniz dedim .

Aldıgım yanıt çıkışını verelim tazminatını al ihtiyacını gör seni 1ay sonra tekrar işe alalım dedi. Bu olayda tek yardım düşünceleri buydu.

Ya ben bunlara sünger çekiyim de oturuyum en azından çalışıorum diye şükürmü ediyim. Tamam tabiki şükür de kulak gidik piskoloji pek iyi degil rapor alamıyorum oran düşük veriyorlar pirim dolunca o gurultulu oramda çalışmak istemiyorum 8 sene yaşı bekleyecegim. gelrim yok ailemden saglıdan yararlanamıyorum benim işim zor yani arkadaşlar ben yinede meslek hastalıkları hastanesine gidip bilgi alacağım yinede

Üye
    ersin_yvz Avatarı

Gerçek Adı
    ersin yavuz
    Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cannan hanım size söyledim bunun böyle olmasını kimse istemez işverenlerden başka.. bakın ben de sizin durumunuzdayım hatta daha kötü.. siz en azından çalışabilecek durumdasınız ben zaman zaman ayakta durmakta zorlanıyorum.. ama malesef kanunlar böyle.. emperyalist düzen bu.. her iki kişiden biri malum partiye oy verdikçe kağıt üzerindeki küçük haklarımızdan bile olucaz..

Üye
    cannan Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    19.11-2017
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anlıyorum siz yazdıklarınıda haklısınız bende biliyorum bir şey ispat edemem şahit göstereck kimseyi bulamam herkes durumumu biliyor o işe girerken ki halimi ve şuan kini ama şahıt olazlar çünkü işlerinden çıarılmakdan korkarlar işten atarlar diye zaten çoğuda akrabası. Ama yinede bir şeyler olmalı ya ben o iş yerinde çalışıyorum ama hergün moralım bozuk bozuk
    çalışıyorum kımseleri duymadan kendi aralarında ha cihaz tak diyeceksiniz off onu bir türlü kabullenemedim kulak içi aldım kullanamadım kulak arkası uygn bana onuda ben isteemdim. Bilniyorum ama birşeyler olmalı

Üye
    ersin_yvz Avatarı

Gerçek Adı
    ersin yavuz
    Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cannan hanım ben sizi yönlendirmeye çalışmıyorum.. gerçekten mağdur olduğunuzu düşünüyosanız ki biz buna inanıyoruz açtığınız davada hakimi de inandırabilirsiniz.. tabi bu tür davalarda hakimler takdir haklarını pek kullanmazlar.. uzun ve zahmetli bir yola girmeye hazırsanız ve sonuç istediğiniz gibi olmadığı takdirde hayal kırıklığına uğramayacaksınız hemen yarın davayı açın..

Üye
    murat_43 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    04.06-2013
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende gürültüye baglı işitme kaybına ugradım işitme kaybı olmadan 3 gün kulak memesine deyilmiyordu tabi bizide kimse uyarmadı gürültülü ortamda calışan sağır olur diye koruyucu malzemede vermediler ben sağır oludcaya kadar ve bizde sağır olduk 2003 te sağır oldum ben 2010da sgk ya dilekce verdim beni 2011de ankara meslek hastalık ları hastanesine ğönderdiler ve heyete girdim tanı;(h90.3)sensorinöral işitme kaybı (mesleki?) calıştıgım yere müfettiş gelmesine v emüfettiş raporu illeyeniden hastanemize sevkine diye rapor verildi 2012 müfettiş geldi tutanaklarla beni yeniden ankaraya ğönderdiler bu sefer tanı:bilateral sensorinöral işitme kaybı diye rapor verdiler sgk bu raporları aralık 2012de ankara kocatepe sağlık sgm destek himetleri 1 servisine gönderdi buradan raporlarım gelmiş beni sgk ya cagırdılar bana bir form doldutturdular tc ,ssknumaram ev adresim tl numaram gibi ve bana biz size bilği veririz sengit dediler aynı gün sgk nın evrak takip portalına iş kazası tahsil talebbi diye yazmışlar içinde konusu emeklilik talebi yazıyor ama ben birşey anlamadım bundan emklimi etcekler beni? ANLAMADIM eyer dava açacaksan hemen aç cünküçok süryo o zaman banada demişlerdi dava hakkın gizli duryo diye ama cok şüryo hala bitiremedim
    1 22.04.2013 KÜTAHYA SGİM EMEKLİLİK İŞLEMLERİ SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    2 22.04.2013 KÜTAHYA SGİM EMEKLİLİK İŞLEMLERİ SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI

Üye
    demiroz_serkan Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    maltepedede meslek hastalık ları var oradaki doktorlar bu konuda tecrubeli mesleki mi degilmi biliyorlar bence meslek hastalıklarına başvur

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12