Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Oluşan işgücü kaybı % 10 ve üzerinde mi? Evetse cevap, sgk müfettişinin işini yapması için avukat eliyle dilekçe yazmak bana mantıklı geliyor. Tazminat ise, o sürecin sonrasında değerlendirilir diye düşünüyorum. Anlamlı bir gelir elde edilemeyecekse, mahkeme masrafları şu-bu derken astarı yüzünden pahalıya gelebilir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    02:39
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dilekçe verdim ben ne oldu müfettiş gitmiş işyerine müdürle müdüryardımcısıyla konuşmuş çekmiş gelmiş bendede rapor falan yoktu ama şahitler vardı onlarıda ayzdım şahitleri ama müfettiş sadece müdürle konuşmuş kendi diyor bana dedim niye şahitlerle konuşmadın diyorki bana beni ilgilendirmez ban tutanak getir diyor dedim benim tutanagım şahitler olumsuz kagıdını aldım ssk ya gittim işyerindeki çocukları aradım dediler gelen giden olmadı hemen müdfettişin yanına çıktım abi deddim sen gittinmi işyerine evet gittim dedi kimle görüştün dedim yetkilerle dedi kim bu yetkililer dedim müdür müdür yardımcısı dedi hiç gitmeseydin dedim niye şahitlerle görümedin dedim şahitler beni ilgilendirmöez dedi allah için o an dedim yanında yan masada başka biri vardı ben şimdi seni burda çeksem vursam bu adamın şahitligi gecermi geçmezmi dedim seslenmedi yeniden itiraz ettim alamdı ssk senin sonuçlandı olumsuz dedi bende sskda daha yüksek yere çıktım anlattım derdimi sagolsun ilgilendiler benim müfettişi aradılar sordular bunun nesi var müfettiş diyorki şahitleri işten çıkmış raporu yok diyor bende dedim abi dedim 1i çıkmış 2 si hala çalışıyor dedim tekrar itiraz dilekçemle beni sskya geri gittim kadın dedi sen anlamıyonmu senin olmaz dedi bende dedim filan kişi yolladı itiraz hakkımı kullanıyom diyince tekrardan aldılar bilmiyom ne olcak martan beri sonuçlanmadı bilmiyom ne olcak benim el bilek düz kaldı 2 platin el bilek kemeikleri çıkatıldı can yok gözle görülür şekilde kısalma hareket kısıtlıgı var işsizlik ödenegi alıyordum ondan yaralanıyordum fizik tedavim bitmeden ayrıldım yeşil karta baş vurdum çıksın elin sinirini yakacaklar oda geçmezse en son care dondurulacak işede almıyorlar işkur bir kez yoladı elimi gördüler almadılar bidahada çagıramdı9lar zaten şimdi işte bulamıyom bekçilik bile vermiyorlar perişan haldeyim haklıyken haksız duruma düştüm bundan sonra ne gibi bir yol izlemem lazım mahkemeye versem uzunsürermi şahitlerim var avukat öncelikle ssk nın onaylamsı alzım diyor benimde elimde rapor falan yok sadece tıp merkezinde agır iş yaptıgımdan dolayı diye yaazı yazmış doktor agır nesneyi yiterken oldu benim el zaten osteonekroz teshişi konuldu en son yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb kolay gelsin ben el bilek donduruldu ama doktor 16 ay geçmesi lazım rapor alman için diyor belediyeden yardım alıyorum belediyeden gelenler saglık kuruluna baş vur geçici işgöremezlik raporu için baş vur diyor şimdi hiç bir yerde çalışmıyom çalışamıyorum numune hastanesinden sordum öle şey yok diyor tamda bimiyok dedi acaba gecici işgörememezlik raporu alabilirmiyim alırsam ne işime yarar çünkü 16 ay çok bir süre iş yok güç yok bilen varsa tşk şu an çalışmıyorum bir yerde böle bir rapor alabilirmiyim

Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gardaş ameliyatıma 20 gün kala işten çıkardılar ameliyatımı oldum doktor işten çıkmışsın çalışmıyorsun dedi rapor yazamak dedi zaten bu arada 8 ay işsizlik maaşı alıyordum şimdi çalışmıyorum el bilek donduruldu belediyeen yardım için başvuru yaptım gelen görevli geciçi işgöremezlik raporu için başvur dedi şimdi çalışmıyor oldugum halde böle bir rapor alabilirmiyim alırsam ne gibi faydası olur tşk

Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturan boga gardaş benim denetmen iş kazasında %10 alman lazım meslek hastalıgında 3/2 olması lazım diyor bu ne kadar dogru acaba meslek hastalıgında %60mı almam lazım geçici işgörememzlik için cevaplarsan sevinirim tşk

Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb benim bir sorum olcak ben iş kazsı ve meslek hastalıgı için dava açtım daha çıkmadım mahkemeye ama denetmen bana senin olayın iş kazası degil meslek hastalıgıdır diye not düşmüş acaba yüzde kaç oran alırsam hak sahibi olurum işkur iş için rapor istedi devlet hastanesine sevk etti 5 doktor gördü inancınız olsun girmemle çıkmam bir oldu neyin var diyor şuyuım var demeye kalmıyor tamam çık diyor nasıl iş anlamdım ortebedi doktoru gördü hiç bakmadı sadece yüzde 13 diye bişe yazdı ne bu dedim bunun önemi yok dedi asıl oran kurulda dedi ben meslek hastalıgından dolayı%13 alsam ne gibi haklarım olur tşkler

Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işkur devlet hastanesine gönderdi 5 doktora çıktım girmemle çıkmam bir oldu allh için yüzüne bile bakmayan var en son ortebedi dr geldi öle baktı yüzde 13 yazdı bu ne dedim bunun çönemi yok dedi asıl oranı heyette alcan dedi meslek hastalıgı çıkarsa ne gibi haklarım olur tşk

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234