Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    basar_41_14 Avatarı

Son Giriş
    08.11-2017
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    antepli.acaba sen iş kazası geçirdikten sonra sgk dan geçici iş göremezlik parası hiç almadınmı.

Üye
    anteplim Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet polat
    Son Giriş
    05.07-2015
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    basar kardeş ben iş kazası gecirdigimde gecici iş görememezlik raporu almadım iş veren de sgk iş kazası olarak bildirmemiş ben kazadan iki ay sonra sgk şikayet dilekcesi yazdim sgk dan bir ay sonra müfettiş evime kadar geldi iş yerine gittik ve orda müfettişinde iyi niyetli olmasından dolayı iş veren sucunu kabul etti ve orda tutanak tutuldu iş kazası olduguna dair ve iş yerine müfettiş para cezası yazdı neyse ben kaza gecirdigimde gecici iş görememezlik raporu almadıgım için sgk benden (KAZA TARİHİ İTİBARİ İLE KAZADA HASAR GÖREN UVUZLARIN İYİLEŞME SÜRECİ DİKKATE ALINARAK KAZA TARİHİ İTİBARİ İLE TAHMİNİ İŞBAŞI YAPABİLİR RAPORU)devlet hastanesi saglık kurulu heyetinden bu raporu temin etmemi istediler bende biraz zor oldu ama gaziantep devlet hastanesinden bu raporu aldım heyet bana iş kazası tarihiden yani 18.12.2008 ile 01.02.2009 tarihleri arasında istirahatlidir 01.02.2009 tarihinde iş başı yapabilir diye rapor düzenlediler...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123