Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dünyabirgünodabugün Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    26.10-2011
    Saat
    02:32
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sağ el 2.3.4.parmaklar ilk boğum ile ikinci boğum arasından sıkışma sonucu kopma noktasına geldi,yerine dikildi.Ameliyat özelde yapıldı 5000 tlye iş yeri karşıladı.Tedavim devam etmekte ancak yüzde yüz iyileşme mümkün değil,iş yerine dava açmalımıyım,beklemelimiyim 7-8 senedir aynı yerde çalışmaktayım.Konu ile ilgili bilgisi olan veya bu süreçleri yaşayan biri yardımcı olabilir mi? ALLAH HERKESİN YARDIMCISI OLLSUN.

Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sercan kardeş dava açsanda 4 yada 5 sene sürer sonra alabileceğin maksimum 50-60 milyar civarı olur iş yerinde rahatın yerindeyse hiç bulaşma derim

Üye
    sukru345 Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun öncelikle işkazasında on sene süreniz var mahkemeye vermek için. daha yeni sizin kazanız,malum buişlerde fazla acele ediyoruz ama devletimiz insanı uğraşrırmadan hiçbir şey vermiyor.bence ilk önce tedavini tamamla ve sgk ya sürekli iş göremezlik geliri için müracaat et bu tazminat kadar önemli bir kazanımdır,ben başvurdum dokuz aydır uğraşıyorum raporlarım ankaraya gidip geliyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Her şeyden önce iş kazası tespiti yaptırıldı mı ve %10 ve üzeri iş gücü kaybı oluşmuşsa sürekli iş göremezlik geliri bağlanması için sigğrta müdürlüğüne başvuru yaptınız mı?

Kazada işverenin ihmali varsa, bunun bedelini ödemeliler bir şekilde. Bu konuda tazminat açmadan önce işverenle konuşmayı deneyin bence. Az bir tazminat alınabilecekse, uğraşmaya değmez...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    dünyabirgünodabugün Avatarı

Gerçek Adı
    sercan
    Son Giriş
    26.10-2011
    Saat
    02:32
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sigorta müdürlüğüne hafif iş kazası olarak bildirmiş iş yeri.Sigorta müdürlüğüne sürekli iş görmezlik için başvuruda bulunmadım,oran tespiti başvuru sonrasımı belirlenecek şu an ben iş gücü kaybı oranının kaç olduğunu bilmiyorum.İş yeri yöneticilerinin ihmali var ama bu ihmalleri kabulleneceklerini zannetmiyorum(çünkü daha önce ölümlü bir kazada mahkemeye şahit çıkarıp işçinin dalgın çalıştığını söylettirmişler ve mahkeme 30.000tl tazminata hükmetti) ayrıca kazaya sebep olan makinayı kulanan operatörde var ihmallerin içerisinde.İş yeri şuan normal maaşımı yatırıyor,rapor parasını kendi alıyor(Türkiye.gov.tr'de gözüküyor).İlginiz için teşekkür ederim.ALLAH HERKESİN YARDIMCISI OLLSUN

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Hastane sürecine dair epikriz ve rapor alın mutlaka. Hatta hastanedeki doktora sorun, hangi oranda işgücü kaybı alabileceğinize dair bir fikri vardır mutlaka... Yaptığınız meslek açısından iş kazası sonucu oluşan hasar kritik önemliyse, %10 ve üzeri rapor verilir diye düşünüyorum...

Gerek tazminat için gerekse sürekli işgöremezlik geliri için zaman aşımı 10 yıldır diye biliyorum. Er ya da geç bu hakkınızı kullanın...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    eeserkan Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    25.12-2015
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bence iyi düşün kardeş egıtım verıldımı iş üvenligi tebbırlerı alındımı kusur oranı önemlı iş gücü kaybın ne onları ögren ona göre hareket et