Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    madenci Avatarı

Son Giriş
    24.08-2011
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar

badende 2009 de geçirdigim bir işkazası neticesinde önçaprazbağ operasyonu geçirdim. işgörmezliğimin tespiti için mahkeme yoluyla heyete girdim 7 cmlik kesi vede diz hareketleri kısıtlı 120 derece olarak yazmaktadır
    bundan doğan işgörmezlik gelirim ne olabilir.
    implant mevcuttur.

şimdiden beni aydınlatan bilgili arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunar hasretle cevabınızı beklerim .saygılarımla madenci...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Maalesef bir fikrim yok. Yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı?

İş kazalarına temel alınan cetvel: http://www.engelliler.biz/forum/kaza...i-tespiti.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bulut1 Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    07.07-2012
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 12 ay önce iş kazası sonucu ön çapraz bağ operasyonu geçirdim hareket kısıtlığı bendede var daha dava açmadım ama düşünüyorum heyete girmedim size heyetten ne çıktı oran verdimi iş gücü kaybı ne kadar diye sürekli iş göremezlik bağlanamıyormu avukatınız ne diyor benim avukatım dava açarsan kazanırsın diyor şuan aynı yerde çalışıyormusun

madenci heyetten ne kadar oran çıktı bende başvurdum ama daha sonuç yok ben işyerine davada açtım sen öyle birşey düşünmüyormusun

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

madencı sgk ya gıdıp maluluyetınızle ılgılı sevk ısteyeceksınız sgk nın gonderdıgı hastanenın verecegı karar belırler senın maluluyetını sen kendın ozel gıdersen nekadar alırsan al kabul olmaz endusuk ıhtımal le %10 da alsan ıs kazalarıyla ılgılı davaları ıs veren ıs guzarlık yapıyorsa hemen acmanız ıhbar suresını 6 haftayı gecmemesı lazım bır hastalıgın ıs kazası sayılabılmesı ıcın 6 ayda gecse bılınır mahkeme yolu ıle bılır kısı tespı ıle sende kusur yok ıse sgk a ısverenden yasal faızı ıle tahsıs eder sımdıye kadar senın ıs kazasından dogan derecen belırlenmesı gerekırdı madencı

Üye
    bulut1 Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    07.07-2012
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fulya hanım benim durumumda karışık iş verenim çalışma bölge müdürlüğüne bildirmemiş ben gidip dilekçeyle bildirdim acaba ceza alırmı arada 15 ay var üstelik polis ve jandarma tutanağıda yok ben zaten dava açtım avukatım kazanırsın diyor artık bilmiyorum ne olur müfettişleri bekliyoruz daha gelmediler üstelik işe başladım 3 aydır çalışıyorum bana hiçbir problem çıkarmıyorlar bana karşı gayet iyiler ama benim sağlığım yerine gelmez ben hakkımı arayacağım

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgılı hulya bolge mudurlugune sıkayet ederek ıyı yapmıssınız sana altdan almaya calısacaklardır avukat ıyı soylemıs davadan vazgecmeyın sakın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kesinlikle davanızdan vazgeçmeyin.

Sürekli iş göremezlik geliri bağlanması çok önemli bir haktır. Hem yaşam boyu gelir sağlar hem de sağlık güvencesi. Aman, bunu da ihmal etmeyin. SGK'dan gelecek müfettiş bu konuda da belirleyici olacak...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...