Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pasam Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2006 yılında iş kazası gecırdım %95 iş goremezlık raporum var
    ssk da emeklı olum malulen
    şu anda ssk malulen emeklı maasım 700 tl . iş kazası iş goremezlık maasım ise 300 tl

acaba dogru mu bu miktarlar? hesap nasıl oluyor. yoksa ssk ya hakkımı arayım mı?

arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Başkasının bakımına muhtaçlık söz konusu (çünküğ omurilik felçlisiniz), bu durumda bağlanan aylıkların her ikisi de bana az geldi.

Bence her iki aylığın da yeniden hesaplanması için ayrı ayrı dilekçe ile sigorta mdüürlüğüne başvurun. Ayrıca dilekçeye başkasının bakımına mutlak ihtiyaç duyduğunuza dair ibareyi de ekleyin. Hatta elinizde rapor varsa -raporu noterde çopaltıp- o raporu da ekleyin dilekçelere.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    pasam Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey kanun hak nedir asıl hakkım nasıl ögrenırım :2007 yılında malulen emeklı oldugumda malulen emeklılık ıcın yeterınde fazla gun sayısı oldugunu ve bana o zaman 1000 lırada ıade verdı ssk ben sordum o zaman telefonla bu maaş az dedım ve bana memur daha ne istiyosun dedi.şimdi ben ssk ya gidersem elimde bu haakın aslını gösteren bir kanıt bulabılırsenız bana o zaman ssk memurları itirazımı hemen yaparlar ben bu işin hesabı nasıl yapılır bılmıyorum .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sizin bir yorum yapmanıza ya da kurumda çalışan işgüzar memurların bıdı bıdı yapmasına mahal yok.

Siz sigorta müdürlüğüne gidip "almış olduğum sürekli iş göremezlik geliri ile malulen emekli aylık miktarının düşük hesaplandığını düşünüyorum. Yeniden hesaplanmasını ve olası farkların hesabıma yatırılmasını arz ve talep ederim" diye basit bi dilekçe doldurmanız yeterli.

Onların da işi bu dilekçeyi alıp işleme koymak ve gereğini yapmak. Bu kadar basit. Bu talepte bulunmak için birilerini ikna edecek gerekçe bulmanıza da gerek yok. Bu talepte bulunmak sizin en temel hakkınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...