Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    covanni_79 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    22:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar

benim kaza geçirdiğim tarih 18/07/2004
    malüllük için sgk ya başvurmuştum fakat müfettiş raporunu her ne hikmetse 8 sene sonunda tamamlayabilmiş
    ben ümidi kestim derken görüşme için çağrıldım istenilen evrakları verdim bir sonra maaş bağlanacağı söylendi

benim merak ettiğim konu 2004 yılından bu yana almam gereken maaşı toptan vericeklermi saygılar...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Evet, o tarihten bu yana geçen süreye ait sürekli iş göremezlik gelirini toptan alacaksınız.
    Gelir;
    - Geçici iş göremezlik ödeneğinin sona erdiği tarihi,
    - Geçici iş göremezlik tespit edilemeden sürekli iş göremezlik durumuna girilmişse, buna ait Kurumca yetkilendirilen sağlık hizmeti sunucularının sağlık kurulları tarafından verilen raporun tarihini, takip eden ay başından başlatılacaktır.
    Bu arada, sürekli iş göremezlik geliri için başvurdunuz değil mi? Hangi oranda rapor aldınız?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    covanni_79 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilginize teşekkür ederim bülent bey 2004 yılında malüllük maaşı için baş vurmuştum fakan söylediğiniz sürekli iş görmezlik ayrı bişeymi onu bilmiyorum

rapor oranı derseniz elimde oran belirten bi rapor yok fakat askeri hasteneden alınmış askerliğe elverişli değildir raporu ve ameliyat olduğum hastahaneden aldığım yapılan ameliyatın içeriğini belirten bir raporu sgk memuru bayana verdim heyet raporu istiyormusunuz diyede özellikle sordum fakat gerekmez dedi
    maaşını ziraat bankasının hangi şubesine yatıralım diye de sordu ben de bi şube ismi söledim tamam bu ay sonunda yatar dedi
    fakat nekadar bağlandığını evraklar ankaraya gidip geldikten sonra öğrenirsin dedi

benim bu aşamada yapmam gerekn bir şey var mı acaba

bu konuda yardımcı olursanız gerçekten çok sewinirim çevremde herkes bişeyler söylüyor fakat olaya kimse vakıf değil saygılar...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

İş kazası sonucu müfettiş raporu ile bağlanan gelir emeklilik değil, sürekli iş göremezlik geliridir. Bu geliri yaşam boyu alırsınız (emekli olsanız da çalışsanız da kesilmez bu gelir). Ayrıca bu gelir size ve bakmakla yükümlü olduğunuz kişilere yaşam boyu sağlık güvencesi sağlar.

Bundan sonra yapmanız gereken, yatan geliri misler gibi yemektir
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    covanni_79 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey ağzınızdan bal damlıyo vallahi şu 7 senelik tutarıda bi verseler...
    çok teşekkür ederim sağolun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda gelişme olunca bu başlıkta paylaşın lütfen...