Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ben mekanik teknikeriyim iş makinesi lastiğini sökerken (ebadı yaklaşık 1,5 metre)
    jantı kırıldı ve lastiğin içindeki 10 bar basınçla bana vurdu komaya girdim şimdi sgk dan müfettiş teftişe geliyor acaba kusur oranı nasıl olur yani ben lastik tamircisi değilim bununla alakalı bir eğitimimde yok % olarak ne verebilirsiniz?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Mesleğiniz/işiniz dışında bi işi yaparken kaza geçirdiğinizde çok bariz bir hatanız yoksa, kusurlu bulunacğaınızı sanmıyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Selam çok merak ediyorum sgk nın müfettişi 4 martta işyerime geldi sonra sgk müfettişini aradım 18 martta postayla bağlı olduğum sgk müdürlüğüne gönderildiğini öğrendim sgk yı aradım mektupla bildireceklermiş ama ne zaman gelir bu mektup yani ne kadar sürer bide kabahat oranım falan yazarmı?

Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

iş kazasından dolayı geldi müfettiş iş kazası olduğunu belirlemeden maluliyet belirlenmiyomuş istanbulda yaşıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Kısa sürede eline ulaşır. Hatta, sigorta müdürlüğüne gidip sorup bilgi edinmeye çalışabilirsin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ipeksi Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba iş kazası geçirdim sgkdan müfettiş iş yerime geldi şimdi sgk yazılı olarak bildirim yapacakmış onu bekliyorum bu süreç nasıl gelişir ben nasıl hastaneye gidebilir maluliyetimi tespit ettirip nasıl maaş almaya hak kazanabilirim bunlar nasıl bir süreçtir tecrübeli arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum teşekkür ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sigorta müdürlüğüne bu konuda başvuru yapıp onların sevki ile işgücü kaybının tespiti için hastaneye gidebilirsin...
    İş kazası tespiti ve gelir bağlanması süreci 2 yıl süren de var 3-4 ayda işi görülen de. Biraz şans, biraz da müfettişlerin iş yoğunluğu belirleyici...