Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DNZBNK Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    15:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evet arkadaşlar sanırım maşşlar alındı gelen zam toplamda farklarla bereber amdan önce 792 zamdansonra 840 tl buyrun ayrıca fark felanda yok yine üvey evlat muamelesi bu hükümette yapıyor sözde bizm hakllarımz iç,in orda bulunan lokman ayva bey efendi acaba ne gibi çalışmalar yapıyor mecliste yoksa sipariş işlerin peşindemi bune ya ..

çoşkun bey benim sgk ya atığım maile istinaden verilen verilen cvp aynen şöyle

Ali Ercan Bey 6111 sayılı Kanuna göre sürekli iş göremezlik geliri alanlara 60 TL değil sürekli iş göremezlik derecesi oranı kadar zam verildi. Yasal olarak tarafınıza 60 TL zam değil 60*0,58= 34,80 zam verildi, Ocak aylığında verilen 2,72 zamdan artan kalan fark miktarlar gelir aylıklara yüklendi, bilgi işlem tarafından gelir aylıklara verilen zamlara ilişkin çalışma devam ediyor, dosyanız tekrar hesaplanacak tarafınıza verilecek fark miktar çıkarsa gelirinize ilave edilip size bilgi vereceğiz.
    -----Original Message-----
    From: AliErcan.Yagci@denizbank.com [mailto:AliErcan.Yagci@denizbank.com]
    Sent: Tuesday, March 15, 2011 9:51 AM
    To: ASLI OZBEK
    Subject: RE:

Üye
    ergün Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    didim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ali,
    bilgi edinmeden tarafınıza gelen cevap epey enteresan geldi bana..anladığım ,iş göremezlik geliri alanlara,iş göremezlik derecesi kadar zam verilmekte sonucu ortaya çıkıyor..daha sonra gelebilecek cevabıda paylaşırsanız sevinirim...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12