Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AruT Avatarı

Gerçek Adı
    CriminaL
    Son Giriş
    21.08-2016
    Saat
    01:29
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili kardeşim, yav adam iş kazasını sgk ya bildirmemişki ''10 yıl geçti ben evraklarımı imha ettim'' desin böyle saçma bir gerekçemi olur.

ben sana sgk müdürünün söylediğini aynen söyliyeyim. iş kazasını ispat edebiliyorsan aylık bağlanır dedi. ki benim kazanın üstünden 19 yıl geçmişti... benim evrağımda okadar donanımlı bir rapor degıldı... hastaneye başvuru sebebinde işkazası yazmasıydı... hatta iş kazası kabulunden sonra sgk memur beni arayıp mahkemeye verebileceğimi... zaman aşımının işkazası kabulunden sonra başladığını söyledi... bu işin peşini bırakma gerekirse mahkemeye ver.

Üye
    Cabroncito Avatarı

Son Giriş
    26.06-2016
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel bilgiler verdin arkadaş açıkçası rapor sonucunu öğrendikten sonra bir anlıkta olsa karamsarlığa kapıldığımı hatırlıyorum fakat bende aynı şeyi söyledim kendime ve gerçekten bu işin peşini bırakmayacagım çünki gerçekten ortada çok ciddi bir kaybım var...bu arada henüz sgk dan tarafıma bir cevap ulaşmış degil yazılı yada sözlü.ben sonucu merak ettiğimden sgk ya gittim ve dosyam hakkında bilgi aldım.acaba bir bildirimde bulunulucakmı tarafıma yazılı bir evrak ile?

Üye
    Cabroncito Avatarı

Son Giriş
    26.06-2016
    Saat
    21:31
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi öncelik olarak ben bu konuyu bimere araştırılması için bildirimi yaptım.en kısa süre içersinde de avukatım ile görüşeceğim bu konuyu. açıkçası çok fazla bir bilgiye de sahip değilim haklarım ile ilgili ama araştırıyorum sizler sayesinde de ben ve benim gibi bir çok insan bilgi sahibi oluyor bunun için ayrıca binlerce teşekkürü hakediyorsunuz arkadaşlar varolun...

Üye
    AruT Avatarı

Gerçek Adı
    CriminaL
    Son Giriş
    21.08-2016
    Saat
    01:29
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tabiki de geri dönüşü resmi yazıyla yapacaklardır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12