Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 52 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    neoplis Avatarı

Gerçek Adı
    kimsesiz.
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    eskiden çok uzun sürüyordu ama artık 1 ayda geliyor.

Üye
    AruT Avatarı

Gerçek Adı
    CriminaL
    Son Giriş
    21.08-2016
    Saat
    01:29
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maligokmen;

Ben 1991 de iş kazası geçirdim.. SGK iş kazasını kabul etti şuan süreç oran tespiti için hastanede devam ediyor. 10 yıl diye bir şey yok... 5 yıl ise kazanılmış haklarda 5 yılı geçmişse geçmiş olan süreyi alamıyorsun Örnek: 7 yıl olmuş geriye doğru 5 yılı alırsın ama dediğim gibi kazanılmış haklarda bu geçerli. Maligokmen henüz bu hakkı kazanmış değil bu sebepten dolayı Geçici iş görmezlik tarihinin bitiminden itibaren geçmiş haklarını alır. geçici iş görmezlik tespit edilemediğinde, direk sürekli iş görmezliğe geçiş durumunda sağlık kurulu raporunun tarihinden itibaren başlar... ben değil kanun söylüyor

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim elimde geçici iş görmezlik raporu var bunu dosyama koydular yazdığınıza göre toplu parayı alacağıma inanmak güzel umarım toplu olan parayı alırım ben tüm işelemlerim bitince sırasıyla yaptığım ve aldığım hakları buraya yazacağım

neoplis teşekkür ederim bilgilerin için

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

10.02.2011 raporum ankaraya gitti 22.03.2011 oldu 40 gün oldu sonuçtan daha bir cevap gelmedi sonuç nekadar sürüyor 40 gün normalmi ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Normal normal...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sürekli iş görmezlik için başvurmuştum rapor ankaradan gelmiş iş kazasından dolayı sağ böbrek alındı sonuç için telefon ettim 19,2 söylendi tekrar bilgilendirileceğim söylendi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Hayırlı olsun. Bakalım ne kadar gelir bağlanacak. Benim tahminim 200-250 arası olur.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey bundan sonraki işlem benim adresime bir kağıtmı gelecek nasıl bilgilendirileceğim 7.5 senenin parası olan parayı toplumu alacağım sonuç bana ne kadar zamada gelir teşekkür ederim

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım benimde işkazasında ben dava açtım avukatlarımda katıldı keşif olayına bence en doğrusu bu en azından kanunları bilen birisiydi ve sayesinde yüzde 80 kusur işyerine verdiler yüzde 10 bana yüzde 10 da ustabaşına ve ankaradan yüzde 23 verdiler işgörmezlik le bağlanan maaş 2005 te 80 tl bağlandı şuan 2011 aldığım maaş 136 tl oldu .bende itiraz edecem az diye bakalım ne olacak.

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben iş yerini mahkemeye vermedim iş kazasından dolayı sürekli iş görmezlik ödeneği olduğunu bu siteden öğrendim 2010,9. ayında dilekçe verdim müfettişler inceledi beni çağırıf ifademi aldılar fabrikada inceleme yaptılar olayın üzerinden 7 yıl geçti beni sgk dan kimse aramadı kendi çabalarım sonucu iş bu noktaya geldi şuan iş yerinde çalışmaya halen devam etmekteyim ben şikayetçi olupta mahkemeye vermedim sürekli iş gücü kaybım olduğu için hakkım olan parayı almak istiyorum mahkemeye verme sürek 10-7 yıl geçti 3 yıl kaldı siz mahkemeye verince işten çıkartıldınızmı neler yaşadınız peki vuzuv kaybınız oldumu tazminat aldıysanız ne kadar aldınız bende mahkemeye verirsem bilgim olsun geçmiş olsun

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım verdim mahkemeye nedenmi kazadan sonra haklarını arama sakat maaşı bağlatma dediler SEBEBİ İSE ÇALIŞMA BAKANLIĞIDA CEZA KESTİ SONRA ben aksini yaptım verdim çünkü bu konularda mahkemeye verdiğin zaman süreç daha çabuk ileriiyor 4 sene sonra çıkartılar işten mahkemenin kararı 60 milyar aldım ama haklarımıda aldım ankara yüzde 23 uvuz kaybı verdi 2005de 80tl baglandı 2011 şuan 135tl alıyorum 4.buçuk sene sürdü mahkeme

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey dilekçe tarihinden geriye dönük 5 yıl toplu para hesaplanmış maaşta 320 tl yapılmış bu durum normal midir

bilginize bilgi edinmek isteyen arkadaşlar bu süreç maaş bağlama aşamasına kadar 7 ay sürdü

Üye
    alpertuncer Avatarı

Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    22:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehmet ali arkadaşımm benimde 2000 yılında geçirdim iş kazasını 209 da başvurdum sgk ya. şimdide hastane işleri bitti onayy bekliyom onaylanırsa geriye dönük ödeme yaparlarmı bana kaç yıllık yaparlarr.o zamana ait raporlar dosyada faydası olurmu bilmemm.. tşk slm.

Üye
    maligokmen Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ali
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozamanki raporların sana faydası olacaktır işlemi hızlandırır toplu paranıda dilekçe tarihinden 5 yıl gerisini alırsın diye düşünüyorum benim durumumda seninkiyle aynı bende geç bildirdim böyle bir hakkımın olduğunu geç öğrendim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayırlı olsun.

Bana normal geldi bu miktar...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon