Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Soner Güç Avatarı

Gerçek Adı
    soner güç
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    10:47
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben de sürekli işgörememezlik maaşı almaktayım ama bazı arkadaşlara bakıyorum 600 tl bazıları 700 tl almakta ama ben 145 tl alıyorum
    buna hiç anlam veremedim

1990 da iş kazası gecirdim ondan sonra bu maaş baglandı ve sürekli alacaksın dediler ve halan almaktayım
    özel bir şirkette calışıyorum %40 özürlü olarak vergi indirimimde var 1990 ssk girişliyim 2750 pirim günüm oluşmuş
    benim sormak istedigim sürekli iş göremezlik maaşşım bukadar mı olur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sürekli iş göremezlik geliri iş kazası sonucu oluşan işgücü kaybı oranına ve iş kazası geçirildiği tarihte alınan aylığın miktarına bağlıdır. Eğer iş kazası sonucu %40 işgücü kaybı oluşmuşsa, bence aldığınız rakam çok düşük. Sigorta müdürlüğüne gidip yeniden değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz diye düşünüyorum
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...