Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kurum sevki ile hastaneye gidildiğinde hastane raporu kendisi kuruma göönderir. Senin ekstra bir şey yapmana gerek olmaz.

Sana düşen, elindeki evrağı doktorlara imzalatmak ve kurula girmek. Gerisi hastanenin işi...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    alpertuncer Avatarı

Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    22:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağ elbilek dorsifleksiyon ve fleksiyon 30 derece...
    sağ el.1.parmak mp eklem fleks derece ekstensiyon kısıklığı 40 derece..
    sağ el tüm tüm parmaklarda dip pip ve mp eklemden fleksiyon ve ekstensiyon mevcut..
    sağ el bilek volerde sert şişlik ve ağrı..
    sağ el bilekte djeneratif değişiklikler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Çok tıbbi bir durum. Arkadşaımızın yukarıda yazdığı konuda yorum yapabilecek kimse var mı arkadaşlar?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    alpertuncer Avatarı

Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    22:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilker abi bana hastaneden oran olarakta bilgi verilmedi sgk yla bilgi alacaksınız dendi .yıllardır bekliyorum inşallah şu duruma bi yorum yapabilen olsaydı keşke içim ferahlardı wallaa..slm...

Üye
    AruT Avatarı

Gerçek Adı
    CriminaL
    Son Giriş
    21.08-2016
    Saat
    01:29
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alpertuncer, yukarıdaki rahatsızlık derecelerini uzman doktorlar oturup cetvele göre değerlendirme yapacaklar çarpma bölme v.s.. vs.. kolay degil bu hesaplama işlemi..

Üye
    oytun Avatarı

Gerçek Adı
    oytun
    Son Giriş
    30.04-2012
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba alper.. 2008 yılılda geçirdigim kazada sol ön kol ampüte oldu..dikildi ufak hareketler var ama kolumu kullanamıyorum ..senin sag ve kullandıgın elin sanırım. baş parmagın önemli.his kaybın önemli ..fizik tedavi bunların ölçümünü yapıyor.daha önceki tedavi sürecinde yapılmış ve ona istinaden yazacak olabilirler, ama kurulda olmalı.. EMG çekimi yapılmışmı ...bunların hepsi bende mevcuttu rapor zamanı tekrar yapılmadı.tedavimin yapıldıgı yerden aldım raporu kayıtlarda mevcuttu, ama kurula girdim....ve %61 idi.sende kendine göre yorumla.

Üye
    pusat_1981 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    02:39
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alperen gardaş ssk dilekçe verdiysen ben verdim ebdne senin gibi elim düz kaldı 2 . ameliayat oldum şimdi 3. olacam beni işten çıkarılar bende gitim dilekçe verdim işyerinde oldu diye 3 ay sonra ifadeye çagırılar olanı biteni anlattım ifade alan kişi senin işini mahkeme çözer dedi mahkemeye ver dedi şahitlerlede görüşecem dedi işyerine haal gitmemişler ama senin mslek hastalıgı gibi duruyor dedi benim olay gece çalışırken oldu agır nesneyi yiterken elimen ses geldi şişti 2 gün sonra ben iş yerine bildirdim böle oldu diye yanımdıkileride dedimdei yaklaşık 8 aya rapor aldım 2 kez ameliyat oldum şimdi elim düz kaldı aşagı yukarı oynatamıyom elimde kısalma yapıldı çift üst ve alt kemikte platinler var el bilegimde ifade alan sadece dedi sen mahkemeye ver ddi mahkeme çözer senin işini dedi avukata verdim bekliyom gardaş hayırlısı artık neyse olan biteni söledim ben gardaş inş olur sanada geçmiş olsun gardaş

Üye
    mbidis Avatarı

Son Giriş
    14.06-2012
    Saat
    11:43
    Yaşadığı Yer
    istanul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb
    bende sürekli iş göremerz aylığı almaktayım iz kazası sonucu bu aylık benim emekliliğimi etkilermi acaba tşk

%55 - 60 arası olabilir.eğer sağ elliysen
    kendimden örnek veriyim ben sağ elliyim sol elim 4 parmak ampute 1 parmak fonksiyon yok %50 rapor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Süreki iş göremezlik geliri almak emekli aylığı almaya ya da çalışmaya mani değil. Sadece, aynı anda hem emekli aylığı hem de sürekli iş göremezlik geliri hakkı elde edilmişse, iki aylıktan fazla olanın tamamı az olanın yarısı aynı anda ödenir, o kadar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12