Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    köşeci Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    GÜNEYLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dava edipte tazminat alan varsa bizlere fikir verirseniz sevinirim.
    kaza:iş kazası.
    t12 kırık
    yürüyorum tek vitesli araba gibi
    bacaklarda güç kaybı
    ayak uclarında güçsüzlük topuklarla yürüyorum.
    idrar yok:tak günde 6 defa
    gaita konntrol yok
    sakatlık oranı belli geğil henüz.
    iş yeri hatası %90
    bunlardan yola çıkarak ortalama ne kadar tazminat alırım.teşekürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Bu kimse tam olarak söyleyemez. Bir çok kriter var bu tazminatı etkileyen: Yaş, meslek, mesleki kalifikasyon, çalışırken alınan aylık, kazanın yol açtığı çalışma gücü kaybı vs.vs.vs.
    Kesinlikle iyi (ve güvenilir!) bir avukat tutup konuyu yargıya taşıyın. Bilir Kişi karar verir tazminata...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    köşeci Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    GÜNEYLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istanbuldan ismi Abdi PESOK olan tecrübeli bir avukatla görüştüm ve anlaştım ama ben sakatlık oranım belli olmadan dava etmek istemedim şu anda işe devam ediyorum iş göremezlik yada malülen emeklilik olmadan çocuğumun nafakasını riske edemedim.avukat hakkında duyumunuz varmı.Sizin tanıdığınız tecrübeli tuttuğunu koparan sağlam bir iş avukatı varmı.bu arada yaşım 33 ve ağır sanayide bakım onarım ustası olarak çalışıyorum.Ama işimi kazadan sonra tam anlamıyla yapmam mümkün değil.1200 lira maaş alıyordum o zaman.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Avukatı tanımıyorum. Size güven verdiyse bir sorun olmaz, mevzuatı biliyorsa hakkınızı savunacaktır...
    Ve: http://www.engelliler.biz/forum/kaza...i-tespiti.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:47
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

büyük geçmiş olsun
    bak kardeşim bende 2 sene önce iş kazası geçirdim t9 t11 bende yürümede yok çalıştığın yerin büyüklüğünden tutda verilen rapora göre değişir fakat benim avukatımın kazanmış olduğu iki dava var bir tansi site üyesi %72 malül rakam telafuz etmek istemiyorum ama istersen tel veririm kazanan arkadaşın görüşebilirsin ama avukata verdinmi sen bilemiyorum verdinse zor geri alırsın diye biliyorum tekrar geçmiş olsun

Üye
    köşeci Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    GÜNEYLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Murat abi merhaba:Avukatla görüştüm ama henüz vekalet vermedim iyi bir avukat olduğu konusunda duyum aldım bizimfabrikadan bir arkadaşın davasınada bakmış, iş yerime gelince türkiyenin en büyük gurubuna ait bir fabrika,tanıdığınız arkadaşınızın numarasını verirseniz ondan konuyla ilgili görüş almak isterim.teşekürler herkeze geçmiş olsun.

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:47
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bahattin ŞAHİNÖZ arkadaş bu kişi