Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    celen Avatarı

Son Giriş
    14.01-2010
    Saat
    19:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya benim de şö yle sorunum var
    iş kazası geçirdim 19 08 2009 da 5 ay raporluydum sol parmagım işaret sakat kaldı kopmuştu diktiler sakat kaldı oynatamıyom
    4 rapor parasını aldım sonuncuyu da 4 ocak 2010 da götürdüm tamam dediler on gün sonra istedigin postaneden alabilirsin dedi 10 geçti gittim hesapta yok
    sgk na gittim paranız 20 gün gecikecek dedi
    neden dedim ssk da düzenleme varmış
    peki ben aileme nasıl ekmek götürecem ve borcumu nasıl ödiyecem dedim banane dedi

lütfen yardım ne yapabilirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Maalesef böyle aksamalar ve umursamazlıklar olabiliyor.
    Yerinizde olsam 150 numaralı BİMER telefonunu arar ve mağduriyetinizin giderilmesi için ödemenin bir an önce yapılmasını talep ederdim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    celen Avatarı

Son Giriş
    14.01-2010
    Saat
    19:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tşk ederim