Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nadir__ Avatarı

Gerçek Adı
    nadir
    Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar

ben 2003 yılında iş kazası sonucu sağ ayak bileğimden ayağım koptu. Ayağım geri dikildi ama fonksiyonlarını kaybettim. 3 cm kısalık da var.
    %15 rapor üzerinden maaş bağlandı. Ama %15 sakatlık oranımın az olduğunu düşünüyorum
    itiraz etme hakkım var mı acaba.

Teşekkürler..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Eğer http://www.engelliler.biz/forum/kaza...i-tespiti.html cetveline göre daha yüksek oranda işgücü kaybı oranı verilmesi gerekiyor ise, evet, tabii itiraz hakkınızı kullanabilirsiniz. Bunun için sigorta müdürlüğüne başvuru yapmanız ve hastaneye sevk almanız gerek.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nadir__ Avatarı

Gerçek Adı
    nadir
    Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim..Mesleğim Ototamirciliği şuan işimi yapamıyorum.Kaza geçirdiğim firmada büro işleri yapmaktayım.%15`E Göre Emekli maaşım 216 TL.2005 yılından buyana almaktayım,maaşımında düşük olduğunu düşünüyorum.İtiraz etmekte geç kalmadım umarım...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Süre aşımına dair bilgim yok doğrusu. Ama velev ki süre geçse bile, iş kazasından dolayı meydana gelen işgücü kaybının kazada meydana gelen hasar nedeniyle ilerlediğini savlayıp yeniden değerlendirme istenebilir.
    Ama, korkum, Midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Malum, sakatlık oranları çok düşürüldü/düşürülüyor. Hastaneler/kurumlar bu konuda öyle ketum ki; "taş gibisin" deyip geri gönderirlerse yazık olur.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nadir__ Avatarı

Gerçek Adı
    nadir
    Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kesinlikle haklısınız,göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim...Saygılarımla hoşca kalın..