Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    köşeci Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    GÜNEYLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkasdaşlar merhaba
    2 defa Ankraya gönderilen evraklarım,sakatlık daire başkanlığı tarafından beğenilmeyip; iade edildi .
    Başka bir üniversite hastanesinde tetkiklerinin yapılması diye yazı geldi yine yaptırdım. Tahlilleri, tetkikleri ,yeni filmler
    aylar süren uğraş birkez daha sevgili kurumumuza teslim ettim dün itibari ile Ankaraya göndermişler umarım bu kez
    benim için hayırlısı olur .
    Bu seferde sonuç çıkmasa kurumu mahkemeye verip adli tıpba sevkimi isteyecem.
    Allah hepimizin yardımcısı yardımcısı olsun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

İşte buna zulüm diyoruz! Hem de en ceberrudundan!

Dilerim bu sefer kabul edilir.

Üye
    köşeci Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    GÜNEYLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent abi merhaba:
    Bu gün sgk müdürlüğünü aradım,ankaradan evraklarımın gelip gelmediğini sordum .
    Evraklar gelmiş sakatlık oranı tespiti yapılmış,bana küfredercesine : % 34 sakatlık vermişler.
    T12 bel kırığı 24 cm platin,idrar sonda ile tak yapıyorum,gaita inkontinens var bacaklarda güç kaybı,
    denge sorunları daha sayamadıdım bir çok belgelenmiş sıkıntı ve varılan sonuç %34.
    Abi herşey bu kadar basitmi,neler yapmamı tavsiye edersiniz iş göremezlik maaşı bağlanacakmış
    maaş evraklarını alınca itiraz edile biliyormuş.itiraz edecem ama bunlara itiraz etsem ne çıkar bilemiyorum,
    önerilerinizi bekliyorum.
    şimdiden teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Mutlaka itiraz etmelisin. Oran bence çok düşük. Yeniden değerlendirmelerini talep et...

Üye
    köşeci Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    GÜNEYLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba Ankara yüksek sağlık kuruluna gönderdiğim itiraz ın sonucu geldi fakat değişen birşey olmadı
    Anlaşılan pek değerlendirme yapmadan sonucu göndermişler.Sonuç % 34 ne yapacam artıkkafayı yemek üzereyim lütfen önerilerinizi bekliyorum.Başka nereye itiraz edebilirim bir akıl verin.Bu sakatlıkları bizeverilen cetvele göre hesaplamıyorlarmı farklı bir uygulamamı var.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

böyle saçmalık olurmu bende senle aynı durumdayım %88 özürlü raporum var sadece nörojen mesane için %40 veriliyor seninkini 34 yapmaları imkansız bence careyi burda aramaktan ziyade bir avukata gitmelisin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bir avukatla görüşüp dava açın. Mahkeme adli tıp kurumuna sevk eder ve sakatlık oranı cetveli'ne göre oranın berlileyeceği oran sgk'yı bağlar...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    karedyen Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba bende t 12 kırığı var koltuk deynekleri ile yürüyorum malulen emeklilik için verilen oran %67 ENGELLİ ARAÇ ALIMI İÇİN DEVLET HASTANESİNDEN ALINAN RAPORDA %70 verildi sürekli yazıyor ileri paraparazi raporlar 2006 ve 2007 yılında alındı...mahkeme konusuna gelince çok güvenilir iş hukuku avukatından fikir alın her avukat bu konuda uzman değil yanlış karar ve haklarınızda telafisi olmayan kayıplar olabilir ..mümkünse iş yeri ile anlaşmak çünkü mahkeme süreci çok uzun ve umduğunuz gibi olmayabiliyor.....allah yardımcınız olsun...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12