Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar iş kazası geliri alan kişi çalışmıyorsa Sağlık Hizmetlerinden yararlanabiliyormuş SGK Beşiktaş Ömer bey çalışmıyorsan aylığı bağlayan yerin Sağlık karnesi bölümüne başvur, Elindeki Kağıtla, Emeklilerin sağlık hizmetlerinden sende yararlanıyorsun dedi. Yarın gideceğim o zaman belli olacak. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar arkadaslar. Bugün Unkapanı SGK'ya gittim yanımda iş kazası geliri kağıdının fotokopisi ve aslı ile Vukuatlı Nüfus kağıdı örneği Fotokopisi (Kimlik fotokopiside olur bence). Sağlık karnelerini de götürdüm ama hiç bakmadılar.
    Sağlık karnesi bölümüne gittim, iş kazası geliri alıyorum, Çalışmıyorum. Sağlık hizmetlerinden yararlanmak istiyorum dedim. Görevli Amir iş kazası geliri kağıdının fotokopisini aldı Makinaya 10 saniyede girdi. Tamam sen sağlık hizmetlerinden yararlanırsın. dedi.
    Eş ve çocuk için Taahhütname doldurman lazım dedi orada doldurdum. Memura verdim, Vukuatlı Nüfus kağıdı örneği Fotokopisinide evrağa iliştirdi. Sen gidebilirsin ben birazdan bunları sisteme girerim dedi.

Bu kadar. Belki birilerinin işine yarar...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Tabii ki. Sürekli iş görmezlik maaşı alan kişiler -çalışsın ya da çaılşmasın- ve bunların bakmakla yükümlü oldukları bireyler yaşamları boyunca sağlık güvencesine sahiptirler. Tıpkı çalışan ya da emekli olan sigortalılıar gibi...
    Hatta, sürekli iş göremezlik geliri alan kişi vefat ettiğinde, sıradan emeklilikteki gibi, geride kalan dul ve yetimlere aktarılır bu sürekli iş göremezlik geliri.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hasankodan Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Kodan
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kağıthane / İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler Bülent abi, ve diğer arkadaşlar; Sayenizde ben dahil herkez faydalanıyor, Bilgilerinizden ALLAH Sizden razı olsun...