Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akrepyusuf Avatarı

Gerçek Adı
    akrepyusuf
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kafama takılan bişey oldu iş görmezlik aylığı almaya başladım diyelim bu aylık iş kazası tarihinden itibarenmi ödenmeye başlanıyor yoksa onaylandıktan sonramı aylık alımı başlıyor muhasebecimden duyduğum kadarıyla toplu bir mebla alabiliyormuşum bu konuda bilgisi olan arkadaşların yanıtlarını bekliyorum

Üye
    akrepyusuf Avatarı

Gerçek Adı
    akrepyusuf
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

kendi sorumu kendim cevaplayayım belki benim gibi biri arar arar bulur bu yazıyı bilgilenir

evraklar bugün gelmiş sürekli iş göremezlik %51 ile bağlanmış aylık 500TL bakıma muhtaç kısmı boş

toplu ücrette iş kazası yaptığım tarihten itibaren bağlanmış ve birikmiş

Üye
    neoplis Avatarı

Gerçek Adı
    kimsesiz.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:54
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm . yusuf kardeşim. benide bu konuda bilgilendirirsen. çok memnun olurum. ben 2007 yılında kaza yapmıştım. . fakat SGK YA iş kazası yaptıgıma dair dilekçeyi. 2009 yılının şubatında başvurdum. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIGI MÜFETTİŞİ. İŞ KAZASI GEÇİRMİŞTİR DİYE RAPOR DÜZENLEDİ. şimdi birde SGK il müdürlügü müfettişi düzenliycekmiş.

ondada kesin onay verilir. eger ben iş göremlik almayı hak edersem. kaza yaptıgım 2007 tarihinden itibaren mi heseplanır yoksa. dilekçeyle başvurdugum tarihten itibaren mi. toplu alırım ? bu konuda bilgin var mı?

Üye
    akrepyusuf Avatarı

Gerçek Adı
    akrepyusuf
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ALEYKÜMSELAM kardeşim bunu ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIGI MÜFETTİŞİ. İŞ KAZASI GEÇİRMİŞTİR DİYE RAPOR DÜZENLEDİ banada yaptılar o müfettiş %100 kusuru iş yerine verdi bu müfettişin raporu sana davacı olursan mahkemede yarar ben mahkemeye vermediğim için bu raporun önemi olmadı bana ikinci mevzu ssk ya gittim dosyan yarım kalmış dedi beni sgk müfettişi olması lazım ona gitmemi söledi istanbulda erenköyde bulunuyo gittim o müfettişte ifademi aldı ben raporu hazırlayıp ankaraya yada ssk ya artık nere gönderdiyse ben göndericem dedi ve ben bu konu ile ilişkimi burada bitirdim ve sonuç sürekli iş göremezlik kaza yaptığım tarihten itibaren bağlanmış

yani senin burda yapman gereken bağlı bulunduğun ssk ya gidip dosya durumunun ne olduğunu öğrenmen zaten dosya sgk müfettişini bekliyosa direk seni ona gönderirler ona kaza yaptığın tarihi detaylı bi şekilde anlatırsın kaza yaptığın tarihten itibaren bağlanır inş anlatabileceklerim bu kadar arada unuttuğum eksik bişeyler varsa daha iyi bilen arkadaşlar aydınlatırsa bizi sevinirim

geçmiş olsun