TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Halil377 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    Artvin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 aydır çalıştım iş yerinde psikolojik sorunlarım oldu ve devlet hastanesine gittim bana 30 gün rabor verdiler sonra rabor bitince tekrar gittim ve %65 Şizofreni f20. 8 bağımsız rabor verdiler sağlık kurul tarafından sorum şu birincisi bu şirkette girerken sorun yoktu ve şirkette oldum dava açabilir miyim

ikincisi bu rabor olduğu sürece iş yeri öğrenirse işten çıkartır daha hiç bir iş yerinde çalışmam ki ağır vasıta şöförüyüm lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar net olarak fikrini paylaşabilirim şimdiden çok tşk ederim

Üye
    Halil377 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:44
    Yaşadığı Yer
    Artvin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar devlet hastanesinde aldığım rabor da %65 Şizofreni f20.8(bağımsız) yazıyor ve ilaç felan da kullanmıyorum ne demek oluyor tehlikeli mi yoksa tehlikesiz Anlamına geliyor ayrıca kamuya engelli personele alımı ne zaman bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi hepinize mutlu huzurlu günler dilerim