TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cüneyt 74 Avatarı

Son Giriş
    15.11-2019
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Günaydın arkadaşlar.Kamu kurumunda 4 A işçi olarak çalışmaktayım.Tedavi ve ameliyatlarim sebebi ile sıklıkla rapor almam gerekiyor ancak 1 ay ile sınırlı tutuyorum raporumu zira ilk aydan sonra alacağın işgöremezlik parasi düşer diye biliyorum taaki bugun sürekli 3 aylık bölümler ile rapor kullanan bir arkadasimin düşüş olmadigini ifade etti.Bu konuda bilginiz varmı acaba

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.501
    Verilen Beğeniler
    2.927

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Geçici iş göremezlik gelirinden mi bahsediyoruz @Cüneyt 74 ? Sanırım burada tek kayıp döner sermaye gibi bir şey varsa, onun alınması olabilir.

Üye
    Cüneyt 74 Avatarı

Son Giriş
    15.11-2019
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler cevap icin @OturanBoğa .Evet geçici iş göremezlik raporu bahsettiğim konu.
    Bildigim kadarı ile rapor esnasındaki günlük ödenek son 3 ay girdilerin 90 a bölünmesi suretiyle bulunuyor ve diyelimki 5000 brüt maasimiz var,15000:90= yevmiye ediyor.İlk ayini raporlu geçiren kişi 2 ay için de raporlu olursa bu durumda Son ayın maaş girdisi 5000 degil asgari ücret tutarinda yatırılacağı söylendi tahakkuk servisi tarafından.Bu durumda 90gunluk ortalama kazanç her yeni rapor doneminde ciddi şekilde düşmektedir.
    Yanliş mı düşünüyorum acaba,yada kacirdigim bir konumu var arkadaşlar??? @Ufukalp